Serbest güreş turnuvası başladı

Spor (İHA) - İhlas Haber Ajansı | 07.01.2010 - 23:00, Güncelleme: 07.01.2010 - 23:00 2589+ kez okundu.
 

Serbest güreş turnuvası başladı

2010 Yılı Büyük Erkekler Serbest Güreş Kulüplerarası Federasyon Kupası Müsabakaları 07 Ocak 2010 Perşembe günü Akşam saat:17:00 de yapılacak olan Teknik Toplantı ile başlıyor

2010 Yılı Büyük Erkekler Serbest Güreş Kulüplerarası Federasyon Kupası Müsabakaları 07 Ocak 2010 Perşembe günü Akşam saat:17:00 de yapılacak olan Teknik Toplantı ile başlıyor. 08 Ocak 2010 Cuma günü Sabah saat: 09:30 da başlayacak olan müsabakalar 10 Ocak 2010 Pazra günü akşam saat:16:00 sıralarında tamamlanacak. Üç gün sürecek olan Müsabakalara Kızılcahamam belediyesi güreş takımı da iddalı bir şekilde hazırlandı. Antalya Dilek Sabancı spor salonunda yapılacak müsabakalarda 20 güreşçimiz ter dökecek Kızılcahamam haber ekibi olarak sporcularımıza başarılar diliyoruz. Müsabakalara katılacak güreşçilerimizin ve idarecilerimizin isimleri ise şöyle   1- M. Zait TORUN 2-Osman OK 3- Engin TOMBUL 4- Mehmet ÇETİN 5- İsa SARI 6- Serkan BULAK 7- Uğur BAL 8- Aziz GÜLER 9- Ramazan ALACALIOĞLU 10- Kadir ATEŞ 11- Muhammet KÖR 12- Kemal KOÇAK 13- Engin GÖKALP 14- Öztürk KORKMAZ 15- Ufuk KOÇAK 16- Mesut KIRAL 17- Yılmaz BAŞDEMİR 18- Mehmet ÖZGÜN 19- Burak GÜNTAY 20- Onur BALCI 21- Cevat YÜCE                 (İDARECİ) 22- Yusuf BAYRAKCI        (İDARECİ) 23- Halil YILMAZ                (ANTRENÖR) 24- Hüseyin KOCAK         (ANTRENÖR   Üç gün sürecek olan Müsabakaların programı şöyle; TÜRKİYE BÜYÜK ERKEKLER SERBEST GÜREŞ KULÜPLERARASI FEDERASYON KUPASI MÜSABAKA PROGRAMI 08-10 OCAK 2010 / DİLEK SABANCI SPOR SALONU/ ANTALYA                           07                     Ocak                   2010            Perşembe     Kafilelerin Gelişi 17:00-17:30 Teknik Toplantı 18:00-18:30 Tartı:  55 ve 66   Kg                         08 Ocak                    2010                Cuma   09:30-12:00 Eleme Müsabakaları 55 ve 66   Kg   15:00-15:30   Tartı: 60,74 ve 120 Kg     16:00-17:00 Yarı Final ve Represaj Müsabakaları  55 ve 66 Kg     17:00- 17:30   Açılış Seremonisi   17:30-19:00 Final Müsabakaları ve Ödül Töreni 55 ve 66 Kg                     09                         Ocak                  2010             Cumartesi   09:30-13:00 Eleme Müsabakaları 60, 74 ve 120 Kg   15:00-15:30   Tartı: 84, 96 Kg     16:00-17:30 Yarı Final ve Represaj Müsabakaları 60, 74 ve 120  Kg   17:30-19:00 Final Müsabakaları ve Ödül Töreni 60 , 74 ve 120  Kg                       10                     Ocak                    2010 Paz            Pazar   09:00-12:00 Eleme Müsabakaları 84,96 Kg   13:00-14:00 Yarı Final ve Represaj Müsabakaları 84,96 Kg   14:00-15:00 Final Müsabakaları ve Ödül Töreni 84, 96 Kg  
2010 Yılı Büyük Erkekler Serbest Güreş Kulüplerarası Federasyon Kupası Müsabakaları 07 Ocak 2010 Perşembe günü Akşam saat:17:00 de yapılacak olan Teknik Toplantı ile başlıyor

2010 Yılı Büyük Erkekler Serbest Güreş Kulüplerarası Federasyon Kupası Müsabakaları 07 Ocak 2010 Perşembe günü Akşam saat:17:00 de yapılacak olan Teknik Toplantı ile başlıyor.

08 Ocak 2010 Cuma günü Sabah saat: 09:30 da başlayacak olan müsabakalar 10 Ocak 2010 Pazra günü akşam saat:16:00 sıralarında tamamlanacak.

Üç gün sürecek olan Müsabakalara Kızılcahamam belediyesi güreş takımı da iddalı bir şekilde hazırlandı. Antalya Dilek Sabancı spor salonunda yapılacak müsabakalarda 20 güreşçimiz ter dökecek Kızılcahamam haber ekibi olarak sporcularımıza başarılar diliyoruz.

Müsabakalara katılacak güreşçilerimizin ve idarecilerimizin isimleri ise şöyle

 

1- M. Zait TORUN

2-Osman OK

3- Engin TOMBUL

4- Mehmet ÇETİN

5- İsa SARI

6- Serkan BULAK

7- Uğur BAL

8- Aziz GÜLER

9- Ramazan ALACALIOĞLU

10- Kadir ATEŞ

11- Muhammet KÖR

12- Kemal KOÇAK

13- Engin GÖKALP

14- Öztürk KORKMAZ

15- Ufuk KOÇAK

16- Mesut KIRAL

17- Yılmaz BAŞDEMİR

18- Mehmet ÖZGÜN

19- Burak GÜNTAY

20- Onur BALCI

21- Cevat YÜCE                 (İDARECİ)

22- Yusuf BAYRAKCI        (İDARECİ)

23- Halil YILMAZ                (ANTRENÖR)

24- Hüseyin KOCAK         (ANTRENÖR

 

Üç gün sürecek olan Müsabakaların programı şöyle;

TÜRKİYE BÜYÜK ERKEKLER SERBEST GÜREŞ KULÜPLERARASI FEDERASYON KUPASI MÜSABAKA PROGRAMI

08-10 OCAK 2010 / DİLEK SABANCI SPOR SALONU/ ANTALYA

 

 

 

 

                  07   

                 Ocak

                  2010

           Perşembe

 

 

Kafilelerin Gelişi

17:00-17:30

Teknik Toplantı

18:00-18:30

Tartı:  55 ve 66   Kg

 

 

 

 

 

              08 Ocak 

                  2010

               Cuma

 

09:30-12:00

Eleme Müsabakaları

55 ve 66   Kg

 

15:00-15:30

 

Tartı: 60,74 ve 120 Kg

 

 

16:00-17:00

Yarı Final ve Represaj Müsabakaları

 55 ve 66 Kg

 

 

17:00- 17:30

 

Açılış Seremonisi

 

17:30-19:00

Final Müsabakaları ve Ödül Töreni

55 ve 66 Kg

 

 

                09   

  

                  Ocak

                 2010

            Cumartesi

 

09:30-13:00

Eleme Müsabakaları

60, 74 ve 120 Kg

 

15:00-15:30

 

Tartı: 84, 96 Kg

 

 

16:00-17:30

Yarı Final ve Represaj Müsabakaları

60, 74 ve 120  Kg

 

17:30-19:00

Final Müsabakaları ve Ödül Töreni

60 , 74 ve 120  Kg

 

                    10

 

                  Ocak

                   2010

Paz            Pazar

 

09:00-12:00

Eleme Müsabakaları

84,96 Kg

 

13:00-14:00

Yarı Final ve Represaj Müsabakaları

84,96 Kg

 

14:00-15:00

Final Müsabakaları ve Ödül Töreni

84, 96 Kg

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve kizilcahamamhaber.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.