(İHA) - İhlas Haber Ajansı | Haber Girişi: 28.04.2010 - 22:00, Güncelleme: 28.04.2010 - 22:00

Rıza Doğan minikler güreş turnuvası yapıldı

 

Rıza Doğan minikler güreş turnuvası yapıldı

cahamam Belediyesi Tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Rıza Doğan Minikler serbest güreş turnuvası yapıldı. Dünya Şampiyonu ve olimpiyat ikincisi Rıza anısına düzenlenen turnuvaya 10 takım 220 Güreşçi katıldı.
Kızılcahamam Belediyesi Tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Rıza Doğan Minikler serbest güreş turnuvası yapıldı. Dünya Şampiyonu ve olimpiyat ikincisi Rıza anısına düzenlenen turnuvaya 10 takım 220 Güreşçi katıldı.   Kızılcahamam’da Rıza doğan kapalı spor salonunda yapılan Rıza Doğan minikler Serbest güreş Turnuvası saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından başladı, geç saatlere kadar devam eden güreşlerin sonunda madalya alan güreşçiler şöyle.      11-13 Yaş Minikler Serbest Güreş Rıza Doğan’ı anma müsabakaları Klasman sonuçları.   26 Kğ’da 1. H.Can Arslan Kızılcahamam Belediyesi Güreş takımı 2.Onur Karakule Ankara Büyükşehir Belediyesi Güreş Takımı 3.Rüstem Kapkiner Ferdi 3.Durali Koçak Kızılcahamam Belediyesi Güreş takımı   29 Kğ’da 1.Bayram Dankas Şampiyon Güreş Takımı 2.Ferhat Dadak Şırnak Güreş Takımı 3.B.Berk Bedir Kızılcahamam Belediyesi Güreş Takımı 4.Ramazan Culum Şırnak Güreş Takımı   32 Kğ’da 1.Yunus Aşiret Ulaştırma Güreş Takımı 2.Ahmet Koç Y.Doğu Güreş Takımı 3.Yasin Karapınar Kızılcahamam Belediyesi Güreş Takımı 4.Muhammet Yıldırım Kızılcahamam Belediyesi Güreş Takımı   35 Kğ’da 1.Ferhat Zileli Ankara Büyükşehir Belediyesi Güreş Takımı 2.Muhammet Ergin Ankara Büyükşehir Belediyesi Güreş Takımı 3.Ruslan Arslangreev Ulaştırma Güreş Takımı 4.A.Batuhan Kış Ulaştırma Güreş Takımı   38 Kğ’da 1.A.Samet Çalışkan Ankara Büyükşehir Belediyesi Güreş Takımı 2.Yusuf Acıhan K.Ören Güreş Takımı 3.Onur Vargeroğlu Şampiyon Güreş Takımı   42 Kğ’da 1.M.Doğan Özkaya Ankara Büyükşehir Belediyesi Güreş Takımı 2.M.Can Solmaz Ankara Büyükşehir Belediyesi Güreş Takımı 3.Ali Erdoğan Şampiyon Güreş Takımı 4.A.Yücel Kızılcahamam Belediyesi Güreş Takımı     47 Kğ’da 1.Oktay Çevik Ankara Büyükşehir Belediyesi Güreş Takımı 2.Ali Arslangreev Ulaştırma Güreş Takımı 3.Efe Sami Ünal Ulaştırma Güreş Takımı 4.M.Burak Özal Y.Doğu Güreş Takımı   53.Kğ’da 1.Kemal Yıldırım K.Ören Güreş Takımı 2.Buğrahan Songür Ulaştırma Güreş Takımı 3.C.Mert Güngör Şampiyon Güreş Takımı 4.M.Can Kurter Esnaf Güreş Takımı     59. Kğ’da 1.Ali İhsan Şimşek Ulaştırma Güreş Takımı 2.Emin Şenol K.Ören Güreş Takımı 3.M.Can Ergün Kızılcahamam Belediyesi Güreş Takımı 4.Oktay Danış Şampiyon Güreş Takımı      66 Kğ’da 1.Osman Sertkaya Ulaştırma Güreş Takımı 2.M.Ali Atlaş Şampiyon Güreş Takımı 3.Onur Yolaçan K.Ören Güreş Takımı 4.Y.Emre Salman Y.Doğu Güreş Takımı   75 Kğ’da 1.Ahmet Cüce Ankara Büyükşehir Belediyesi Güreş Takımı 2.Ali Yiğit Demiroğlu K.Ören Güreş Takımı 3.Ahmet Başaran Esnaf Güreş Takımı 4.Yusuf Demircan Kızılcahamam Belediyesi Güreş Takımı     14-16 Yaş Minikler Serbest Güreş Rıza Doğan’ı anma müsabakaları Klasman sonuçları.       32 Kğ’da 1.Berat Altınışık Kızılcahamam Belediyesi Güreş Takımı     35 Kğ’da 2.Emrullah Altan Şırnak-Çizre Belediyesi Güreş Takımı 3.Ömer Yıldırım Kızılcahamam Belediyesi Güreş Takımı   38 Kğ’da 1.Beyhani Beytur Şırnak-Çizre Belediyesi Güreş Takımı 2.Barış Gasır Şırnak-Çizre Belediyesi Güreş Takımı 3.B.Muhammet Çakan Y.Doğu Güreş Takımı 4.Kemal Turan Y.Doğu Güreş Takımı   42 Kğ’da 1.Sinan Dadak Şırnak-Çizre Belediyesi Güreş Takımı 2.Yahya Eğlenoğlu Kızılcahamam Belediyesi Güreş Takımı 3.Sedar Makaraç Şırnak-Çizre Belediyesi Güreş Takımı 4.Ali Çoşkun Altınordu Belediyesi Güreş Takımı   47 Kğ’da 1.H.İbrahim Sarıkaya Kızılcahamam Belediyesi Güreş Takımı 2.Emre Arıcı Ulaştırma Güreş Takımı 3.Barış Yürük Nallıhan Belediyesi Güreş Takımı 4.Mehmet Yaman Kızılcahamam Belediyesi Güreş Takımı   53 Kğ’da 1.Abdullah Serkan Ankara Büyükşehir Belediyesi Güreş Takımı 2.M.Furkan Ünal Kızılcahamam Belediyesi Güreş Takımı 3.Mehmet Omaç Şırnak-Çizre Belediyesi Güreş Takımı 4.Sezgin Pişmişoğlu Tedaş Güreş Takımı   59 Kğ’da 1.Murat Alkan Kızılcahamam Belediyesi Güreş Takımı 2.Emre Gökhan Ankara Büyükşehir Belediyesi Güreş Takımı 3.Onur Top Ankara Büyükşehir Belediyesi Güreş Takımı 4.Hüseyin Öztürk Kızılcahamam Belediyesi Güreş Takımı   66 Kğ’da 1.Yaşar Şan Ankara Büyükşehir Belediyesi Güreş Takımı 2.Ömer Tunç Ankara Büyükşehir Belediyesi Güreş Takımı 3.Muhammet Aydemir Kızılcahamam Belediyesi Güreş Takımı 4.Hamza Korkut K.Bağlum Güreş Takımı       73 Kğ’da 1.Yusuf Aykut Ankara Büyükşehir Belediyesi Güreş Takımı 2.Muhammet Üstev Ankara Büyükşehir Belediyesi Güreş Takımı 3.Sefa Ülker Ankara Büyükşehir Belediyesi Güreş Takımı 4.M.İslam Özdemir Kızılcahamam Belediyesi Güreş Takımı   85 Kğ’da 1.İbrahim Şimşek Ankara Büyükşehir Belediyesi Güreş Takımı 2.Yasin Demir Ankara Büyükşehir Belediyesi Güreş Takımı 3.M.Ali Akdoğan Y.Doğu Güreş Takımı 4.H.İbrahim Selen Ankara Büyükşehir Belediyesi Güreş Takımı   11-13 Yaş Serbest Güreş Rıza Doğan Anma Turnuvası Takım Klasman Sonucu   1.Ankara Büyükşehir Belediye Spor:65 2.Kızılcahamam Belediye Güreş Takımı:63 3.Ulaştırma Spor:61 4.Keçiören Belediye Güreş Takımı:61     14-16 Yaş Serbest Güreş Rıza Doğan Anma Turnuvası Takım Klasman Sonucu   1.Kızılcahamam Belediyesi Güreş Takımı:79 2.Ankara Büyükşehir Belediyesi Güreş Takımı:49 3.Şırnak-Çizre Gençlik Spor Klübü:38          
cahamam Belediyesi Tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Rıza Doğan Minikler serbest güreş turnuvası yapıldı. Dünya Şampiyonu ve olimpiyat ikincisi Rıza anısına düzenlenen turnuvaya 10 takım 220 Güreşçi katıldı.

Kızılcahamam Belediyesi Tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Rıza Doğan Minikler serbest güreş turnuvası yapıldı. Dünya Şampiyonu ve olimpiyat ikincisi Rıza anısına düzenlenen turnuvaya 10 takım 220 Güreşçi katıldı.

 

Kızılcahamam’da Rıza doğan kapalı spor salonunda yapılan Rıza Doğan minikler Serbest güreş Turnuvası saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından başladı, geç saatlere kadar devam eden güreşlerin sonunda madalya alan güreşçiler şöyle.   

 

11-13 Yaş Minikler Serbest Güreş Rıza Doğan’ı anma müsabakaları Klasman sonuçları.

 

26 Kğ’da

1. H.Can Arslan Kızılcahamam Belediyesi Güreş takımı

2.Onur Karakule Ankara Büyükşehir Belediyesi Güreş Takımı

3.Rüstem Kapkiner Ferdi

3.Durali Koçak Kızılcahamam Belediyesi Güreş takımı

 

29 Kğ’da

1.Bayram Dankas Şampiyon Güreş Takımı

2.Ferhat Dadak Şırnak Güreş Takımı

3.B.Berk Bedir Kızılcahamam Belediyesi Güreş Takımı

4.Ramazan Culum Şırnak Güreş Takımı

 

32 Kğ’da

1.Yunus Aşiret Ulaştırma Güreş Takımı

2.Ahmet Koç Y.Doğu Güreş Takımı

3.Yasin Karapınar Kızılcahamam Belediyesi Güreş Takımı

4.Muhammet Yıldırım Kızılcahamam Belediyesi Güreş Takımı

 

35 Kğ’da

1.Ferhat Zileli Ankara Büyükşehir Belediyesi Güreş Takımı

2.Muhammet Ergin Ankara Büyükşehir Belediyesi Güreş Takımı

3.Ruslan Arslangreev Ulaştırma Güreş Takımı

4.A.Batuhan Kış Ulaştırma Güreş Takımı

 

38 Kğ’da

1.A.Samet Çalışkan Ankara Büyükşehir Belediyesi Güreş Takımı

2.Yusuf Acıhan K.Ören Güreş Takımı

3.Onur Vargeroğlu Şampiyon Güreş Takımı

 

42 Kğ’da

1.M.Doğan Özkaya Ankara Büyükşehir Belediyesi Güreş Takımı

2.M.Can Solmaz Ankara Büyükşehir Belediyesi Güreş Takımı

3.Ali Erdoğan Şampiyon Güreş Takımı

4.A.Yücel Kızılcahamam Belediyesi Güreş Takımı

 

 

47 Kğ’da

1.Oktay Çevik Ankara Büyükşehir Belediyesi Güreş Takımı

2.Ali Arslangreev Ulaştırma Güreş Takımı

3.Efe Sami Ünal Ulaştırma Güreş Takımı

4.M.Burak Özal Y.Doğu Güreş Takımı

 

53.Kğ’da

1.Kemal Yıldırım K.Ören Güreş Takımı

2.Buğrahan Songür Ulaştırma Güreş Takımı

3.C.Mert Güngör Şampiyon Güreş Takımı

4.M.Can Kurter Esnaf Güreş Takımı

 

 

59. Kğ’da

1.Ali İhsan Şimşek Ulaştırma Güreş Takımı

2.Emin Şenol K.Ören Güreş Takımı

3.M.Can Ergün Kızılcahamam Belediyesi Güreş Takımı

4.Oktay Danış Şampiyon Güreş Takımı

    

66 Kğ’da

1.Osman Sertkaya Ulaştırma Güreş Takımı

2.M.Ali Atlaş Şampiyon Güreş Takımı

3.Onur Yolaçan K.Ören Güreş Takımı

4.Y.Emre Salman Y.Doğu Güreş Takımı

 

75 Kğ’da

1.Ahmet Cüce Ankara Büyükşehir Belediyesi Güreş Takımı

2.Ali Yiğit Demiroğlu K.Ören Güreş Takımı

3.Ahmet Başaran Esnaf Güreş Takımı

4.Yusuf Demircan Kızılcahamam Belediyesi Güreş Takımı

 

 

14-16 Yaş Minikler Serbest Güreş Rıza Doğan’ı anma müsabakaları Klasman sonuçları.

 

 

 

32 Kğ’da

1.Berat Altınışık Kızılcahamam Belediyesi Güreş Takımı

 

 

35 Kğ’da

2.Emrullah Altan Şırnak-Çizre Belediyesi Güreş Takımı

3.Ömer Yıldırım Kızılcahamam Belediyesi Güreş Takımı

 

38 Kğ’da

1.Beyhani Beytur Şırnak-Çizre Belediyesi Güreş Takımı

2.Barış Gasır Şırnak-Çizre Belediyesi Güreş Takımı

3.B.Muhammet Çakan Y.Doğu Güreş Takımı

4.Kemal Turan Y.Doğu Güreş Takımı

 

42 Kğ’da

1.Sinan Dadak Şırnak-Çizre Belediyesi Güreş Takımı

2.Yahya Eğlenoğlu Kızılcahamam Belediyesi Güreş Takımı

3.Sedar Makaraç Şırnak-Çizre Belediyesi Güreş Takımı

4.Ali Çoşkun Altınordu Belediyesi Güreş Takımı

 

47 Kğ’da

1.H.İbrahim Sarıkaya Kızılcahamam Belediyesi Güreş Takımı

2.Emre Arıcı Ulaştırma Güreş Takımı

3.Barış Yürük Nallıhan Belediyesi Güreş Takımı

4.Mehmet Yaman Kızılcahamam Belediyesi Güreş Takımı

 

53 Kğ’da

1.Abdullah Serkan Ankara Büyükşehir Belediyesi Güreş Takımı

2.M.Furkan Ünal Kızılcahamam Belediyesi Güreş Takımı

3.Mehmet Omaç Şırnak-Çizre Belediyesi Güreş Takımı

4.Sezgin Pişmişoğlu Tedaş Güreş Takımı

 

59 Kğ’da

1.Murat Alkan Kızılcahamam Belediyesi Güreş Takımı

2.Emre Gökhan Ankara Büyükşehir Belediyesi Güreş Takımı

3.Onur Top Ankara Büyükşehir Belediyesi Güreş Takımı

4.Hüseyin Öztürk Kızılcahamam Belediyesi Güreş Takımı

 

66 Kğ’da

1.Yaşar Şan Ankara Büyükşehir Belediyesi Güreş Takımı

2.Ömer Tunç Ankara Büyükşehir Belediyesi Güreş Takımı

3.Muhammet Aydemir Kızılcahamam Belediyesi Güreş Takımı

4.Hamza Korkut K.Bağlum Güreş Takımı

 

 

 

73 Kğ’da

1.Yusuf Aykut Ankara Büyükşehir Belediyesi Güreş Takımı

2.Muhammet Üstev Ankara Büyükşehir Belediyesi Güreş Takımı

3.Sefa Ülker Ankara Büyükşehir Belediyesi Güreş Takımı

4.M.İslam Özdemir Kızılcahamam Belediyesi Güreş Takımı

 

85 Kğ’da

1.İbrahim Şimşek Ankara Büyükşehir Belediyesi Güreş Takımı

2.Yasin Demir Ankara Büyükşehir Belediyesi Güreş Takımı

3.M.Ali Akdoğan Y.Doğu Güreş Takımı

4.H.İbrahim Selen Ankara Büyükşehir Belediyesi Güreş Takımı

 

11-13 Yaş Serbest Güreş Rıza Doğan Anma Turnuvası Takım Klasman Sonucu

 

1.Ankara Büyükşehir Belediye Spor:65

2.Kızılcahamam Belediye Güreş Takımı:63

3.Ulaştırma Spor:61

4.Keçiören Belediye Güreş Takımı:61

 

 

14-16 Yaş Serbest Güreş Rıza Doğan Anma Turnuvası Takım Klasman Sonucu

 

1.Kızılcahamam Belediyesi Güreş Takımı:79

2.Ankara Büyükşehir Belediyesi Güreş Takımı:49

3.Şırnak-Çizre Gençlik Spor Klübü:38

 

 

 

 

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve kizilcahamamhaber.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.