(İHA) - İhlas Haber Ajansı | Haber Girişi: 13.05.2007 - 22:00, Güncelleme: 13.05.2007 - 22:00

Gençlik Koşusu ve Halk Yürüyüşü  Resim Galeri

 

Gençlik Koşusu ve Halk Yürüyüşü  Resim Galeri

19 Mayıs Atatürk’ü anma Gençlik ve Spor bayramı kutlamaları çerçevesinde bugün gençlik koşusu ve Halk yürüyüşü yapıldı
19 Mayıs Atatürk’ü anma Gençlik ve Spor bayramı kutlamaları çerçevesinde bugün gençlik koşusu ve Halk yürüyüşü yapıldı. Sabah saat 11.00 de Soğuksu Milli park girişinden start alan sporcular Atatürk anıtına kadar olan kısımda birinci olmak için mücadele verdiler.Sporculardan sonra aynı yerden halk yürüyüşü yapıldı halktan pek katılımın olmadığı yürüyüşe müdür ve öğrenciler katılırken bu tür etkinliklere genelde duyarsız olduğumuzu bir kez daha gösterdik. Yapılan yarışmada dereceye giren örenciler ise şöyle   Genç bayanlarda dereceye girenler Kübra SALKIM              Anadolu Otelcilik Turizm Meslek Lisesi    Figen ARSLAN              Anadolu Teknik ve Endüstri meslek Lisesi Sultan YALÇINKAYA  Sağlık Meslek Lisesi   Genç Erkeklerde Dereceye girenler Süleyman CİVAN       Anadolu Otelcilik Turizm Meslek Lisesi Samet İNCEKARA     İmam Hatip Lisesi Fatih ARMUT             İmam Hatip Lisesi   Dereceye girenlere ödüllerini İlçe Kaymakamı Bilal Çelik Belediye Başkanı Adem Özbekler verdiler.                                
19 Mayıs Atatürk’ü anma Gençlik ve Spor bayramı kutlamaları çerçevesinde bugün gençlik koşusu ve Halk yürüyüşü yapıldı

19 Mayıs Atatürk’ü anma Gençlik ve Spor bayramı kutlamaları çerçevesinde bugün gençlik koşusu ve Halk yürüyüşü yapıldı.

Sabah saat 11.00 de Soğuksu Milli park girişinden start alan sporcular Atatürk anıtına kadar olan kısımda birinci olmak için mücadele verdiler.Sporculardan sonra aynı yerden halk yürüyüşü yapıldı halktan pek katılımın olmadığı yürüyüşe müdür ve öğrenciler katılırken bu tür etkinliklere genelde duyarsız olduğumuzu bir kez daha gösterdik.

Yapılan yarışmada dereceye giren örenciler ise şöyle  

Genç bayanlarda dereceye girenler

  1. Kübra SALKIM              Anadolu Otelcilik Turizm Meslek Lisesi   
  2. Figen ARSLAN              Anadolu Teknik ve Endüstri meslek Lisesi
  3. Sultan YALÇINKAYA  Sağlık Meslek Lisesi

 

Genç Erkeklerde Dereceye girenler

  1. Süleyman CİVAN       Anadolu Otelcilik Turizm Meslek Lisesi
  2. Samet İNCEKARA     İmam Hatip Lisesi
  3. Fatih ARMUT             İmam Hatip Lisesi

 

Dereceye girenlere ödüllerini İlçe Kaymakamı Bilal Çelik Belediye Başkanı Adem Özbekler verdiler.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve kizilcahamamhaber.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.