Anasayfa Adalet ve Kalkınma Partisi Bu haber 2156 kez okundu.
(İHA) - İhlas Haber Ajansı | Haber Girişi: 03.01.2007 - 15:34, Güncelleme: 03.01.2007 - 15:34

Adalet ve Kalkınma Partisi

 

Adalet ve Kalkınma Partisi

İLÇE BAŞKANI :Sefa YILDIRIM TEL:736 49 49 FAX:736 66 10 GSM:
Adalet ve Kalkınma Partisi Kızılcahamam İlçe Teşklatı   19.Şubat 2012 Yönetim Kurulu Asil ve Yedek Listesi   Yönetim Kurulu Asil Listesi 2004 İL GENEL SONUÇLARI PARTILER OY % AKP 10.348 56.31 MHP 3659 18.77 DYP 2098 11.41 CHP 1006 5.47 BBP 933 4.78 SP 553 2.90 ANAP 325 1.76 SHP 131 0.67 GP 125 0.68 DSP 116 0.63 BTP 98 0.53 İP 38 0.20 MP 31 0.18 TKP 28 0.15 ODP 0 0 BAGIMSIZ     DIGER     TOPLAM 19.489   Sefa YILDIRIM Kemal DOĞANOĞLU İbrahim YILDIZ Salih ÜNLÜ Selahattin ÜNSAL Sefa ULUCAN Ali TÜT Osman Gazi ALBAYRAK Murtaza GÜNGÖR Durmuş AKAY Başaran YILMAZ Adem AKAY Güray ALTUNAY Uğur KALENDER Ferhat ÜNAL Ziya DEMİRHAN Adnan Menderes ACAR Nuh FİDAN Nadir AYDOĞDU Dursun ALDEMİR  Yedek Yönetim Kurulu Mustafa ÖZTÜRK Hakan Gülşen Hüseyin DEMİRHAN Mehmet BORAN İrfan AYDIN Osman ÜNSAL Himmet EKŞİ Yahya YURDAKUL Giyaver AKÇAY Ali USLU Yadigar TÜFEKÇİOĞLU Hayrullah YANAR Gazi ARAT Hanım Kolları Başkanı Fatma YILDIZ Gençlik Kolları Başkanı Abdullah ŞENLİ
İLÇE BAŞKANI :Sefa YILDIRIM TEL:736 49 49 FAX:736 66 10 GSM:
Adalet ve Kalkınma Partisi Kızılcahamam İlçe Teşklatı
 
19.Şubat 2012 Yönetim Kurulu Asil ve Yedek Listesi
 
Yönetim Kurulu Asil Listesi

2004 İL GENEL SONUÇLARI

PARTILER

OY

%

AKP

10.348

56.31

MHP

3659

18.77

DYP

2098

11.41

CHP

1006

5.47

BBP

933

4.78

SP

553

2.90

ANAP

325

1.76

SHP

131

0.67

GP

125

0.68

DSP

116

0.63

BTP

98

0.53

İP

38

0.20

MP

31

0.18

TKP

28

0.15

ODP

0

0

BAGIMSIZ

 

 

DIGER

 

 

TOPLAM

19.489

 

  1. Sefa YILDIRIM
  2. Kemal DOĞANOĞLU
  3. İbrahim YILDIZ
  4. Salih ÜNLÜ
  5. Selahattin ÜNSAL
  6. Sefa ULUCAN
  7. Ali TÜT
  8. Osman Gazi ALBAYRAK
  9. Murtaza GÜNGÖR
  10. Durmuş AKAY
  11. Başaran YILMAZ
  12. Adem AKAY
  13. Güray ALTUNAY
  14. Uğur KALENDER
  15. Ferhat ÜNAL
  16. Ziya DEMİRHAN
  17. Adnan Menderes ACAR
  18. Nuh FİDAN
  19. Nadir AYDOĞDU
  20. Dursun ALDEMİR 

Yedek Yönetim Kurulu

  1. Mustafa ÖZTÜRK
  2. Hakan Gülşen
  3. Hüseyin DEMİRHAN
  4. Mehmet BORAN
  5. İrfan AYDIN
  6. Osman ÜNSAL
  7. Himmet EKŞİ
  8. Yahya YURDAKUL
  9. Giyaver AKÇAY
  10. Ali USLU
  11. Yadigar TÜFEKÇİOĞLU
  12. Hayrullah YANAR
  13. Gazi ARAT

Hanım Kolları Başkanı

Fatma YILDIZ

Gençlik Kolları Başkanı

Abdullah ŞENLİ

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve kizilcahamamhaber.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.