Kızılcahamam (İHA) - İhlas Haber Ajansı | Haber Girişi: 02.04.2016 - 22:28, Güncelleme: 02.04.2016 - 22:28

KOSGEP Girişimcilik Kursu Başladı

 

KOSGEP Girişimcilik Kursu Başladı

Kızılcahamam\'da Kosgep tarafından yapılan girişimcilik kursu belediye toplantı ve nikah salonunda Pazartesi günü başlıyor
Bugün yapılan sınav neticesinde 04 Nisan Pazartesi gününden itibaren dersler sabah ve akşam grubu olarak iki ayrı grupta başlayacak. Sabah grubunun dersleri 04 Nisan Pazartesi günü sabahı saat 08:30'da, akşam grubunun dersleri  ise 04 Nisan Pazartesi günü saat 15:30'da Kızılcahamam Belediyesi Nikah ve Toplantı Salonu'nda başlayacak. Sabah ve akşam grubu ile yedek liste şu şekilde; SABAH GRUBU Aslı        Ünlü Arife     Altunsoy Alattin  Soylu Akkız     Ünal Aziz       Güler Belma   Işık Ali Burak  Kocaoğlu Çiğdem Fidan Damla   Nur  Ünlü Doğan  Korkmaz Esat       Öztürk Eda Nur Ayçiçek Elif  Gümüşsoy Filiz Acar Filiz Civan Ferdane Sakızcıoğlu Fatma   Akça Göknur  Ünal Gülayşe  Aydoğan Halise   Ünal Hanım  Barun İzzet      Taşdemir Melehat Çelik Zeliha   Ceylan Oğuz Can Arslan Şule  Özbekli Yeliz  Acar Saadet Çimen Selin  Öymez Özlem  Karakulak   AKŞAM GRUBU Ahmet Arık Abdullah Şenli Ahmet Fethi Pehlivan Ahmet  Can Ali  Tetik Bahar Yaylalıoğlu Burak Yıldız Bülent Savman Bekir Çetintaş Engin Doğanoğlu Enis Doğan  Dağdemir Eray Güvenç Elif Bengü Gülşen Ercan Bektaş Emre  Coşar Eren  Türköz Fatma Filiz Gezer Fatih Acar Ferhat  Sarıyar Hande  Çoşkun Halil Alper Işık Hacı Osman Ünal Hasan   Doğanoğlu İbrahim Erol İdrisBekem Kezban Akay Kezban Karapınar Merve  Albayrak Mehmet Urkancı Muhittin  Yıldız Mustafa Barun Münire  Arslanoğlu Mustafa  Fidan Muharrem  Cantürk Mehmet  Akay Mustafa Biçer Mahmut  Nazlıgül Mihri Can Çaylı Nuray   Arslan N.Koray  Işık Nilgün  Demirhan Nurgül  Zorlu Osman Akçay Rukiye  Beşikçigil Sinan    Erkaya Serkan Dursun Seyide  Arslan Selim    Erol Songül  Ergelen Serhat  Özcan Ümmühan Öksüzoğlu Tahir Eren Akbaş Vasıf Ataseven Yücel Erol Yasin Dursun Serhat Göynük Kerem  Çaylı Özlem  Bal Zühal  Oral Necip Oral   YEDEK LİSTE Enes Kılıçkaya Güler Doğan Cengiz Hakan  Elmasoğlu Kenan Yılmaz Kübra Gümüşgöz Eren Çarkçı Ömer Han Eren
Kızılcahamam\'da Kosgep tarafından yapılan girişimcilik kursu belediye toplantı ve nikah salonunda Pazartesi günü başlıyor

Bugün yapılan sınav neticesinde 04 Nisan Pazartesi gününden itibaren dersler sabah ve akşam grubu olarak iki ayrı grupta başlayacak.

Sabah grubunun dersleri 04 Nisan Pazartesi günü sabahı saat 08:30'da, akşam grubunun dersleri  ise 04 Nisan Pazartesi günü saat 15:30'da Kızılcahamam Belediyesi Nikah ve Toplantı Salonu'nda başlayacak.

Sabah ve akşam grubu ile yedek liste şu şekilde;

SABAH GRUBU

  1. Aslı        Ünlü
  2. Arife     Altunsoy
  3. Alattin  Soylu
  4. Akkız     Ünal
  5. Aziz       Güler
  6. Belma   Işık
  7. Ali Burak  Kocaoğlu
  8. Çiğdem Fidan
  9. Damla   Nur  Ünlü
  10. Doğan  Korkmaz
  11. Esat       Öztürk
  12. Eda Nur Ayçiçek
  13. Elif  Gümüşsoy
  14. Filiz Acar
  15. Filiz Civan
  16. Ferdane Sakızcıoğlu
  17. Fatma   Akça
  18. Göknur  Ünal
  19. Gülayşe  Aydoğan
  20. Halise   Ünal
  21. Hanım  Barun
  22. İzzet      Taşdemir
  23. Melehat Çelik
  24. Zeliha   Ceylan
  25. Oğuz Can Arslan
  26. Şule  Özbekli
  27. Yeliz  Acar
  28. Saadet Çimen
  29. Selin  Öymez
  30. Özlem  Karakulak

 

AKŞAM GRUBU

  1. Ahmet Arık
  2. Abdullah Şenli
  3. Ahmet Fethi Pehlivan
  4. Ahmet  Can
  5. Ali  Tetik
  6. Bahar Yaylalıoğlu
  7. Burak Yıldız
  8. Bülent Savman
  9. Bekir Çetintaş
  10. Engin Doğanoğlu
  11. Enis Doğan  Dağdemir
  12. Eray Güvenç
  13. Elif Bengü Gülşen
  14. Ercan Bektaş
  15. Emre  Coşar
  16. Eren  Türköz
  17. Fatma Filiz Gezer
  18. Fatih Acar
  19. Ferhat  Sarıyar
  20. Hande  Çoşkun
  21. Halil Alper Işık
  22. Hacı Osman Ünal
  23. Hasan   Doğanoğlu
  24. İbrahim Erol
  25. İdrisBekem
  26. Kezban Akay
  27. Kezban Karapınar
  28. Merve  Albayrak
  29. Mehmet Urkancı
  30. Muhittin  Yıldız
  31. Mustafa Barun
  32. Münire  Arslanoğlu
  33. Mustafa  Fidan
  34. Muharrem  Cantürk
  35. Mehmet  Akay
  36. Mustafa Biçer
  37. Mahmut  Nazlıgül
  38. Mihri Can Çaylı
  39. Nuray   Arslan
  40. N.Koray  Işık
  41. Nilgün  Demirhan
  42. Nurgül  Zorlu
  43. Osman Akçay
  44. Rukiye  Beşikçigil
  45. Sinan    Erkaya
  46. Serkan Dursun
  47. Seyide  Arslan
  48. Selim    Erol
  49. Songül  Ergelen
  50. Serhat  Özcan
  51. Ümmühan Öksüzoğlu
  52. Tahir Eren Akbaş
  53. Vasıf Ataseven
  54. Yücel Erol
  55. Yasin Dursun
  56. Serhat Göynük
  57. Kerem  Çaylı
  58. Özlem  Bal
  59. Zühal  Oral
  60. Necip Oral

 

YEDEK LİSTE

  1. Enes Kılıçkaya
  2. Güler Doğan Cengiz
  3. Hakan  Elmasoğlu
  4. Kenan Yılmaz
  5. Kübra Gümüşgöz
  6. Eren Çarkçı
  7. Ömer Han Eren
Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve kizilcahamamhaber.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.