(İHA) - İhlas Haber Ajansı | Haber Girişi: 08.08.2011 - 23:42, Güncelleme: 08.08.2011 - 23:42

İsim isim üniversiteyi kazananların listesi

 

İsim isim üniversiteyi kazananların listesi

Okulların açılma tarihleri yaklaştıkça öğrencilerin koşuşturmaları da buna bağlı olarak hareketleniyor.
Okulların açılma tarihleri yaklaştıkça öğrencilerin koşuşturmaları da buna bağlı olarak hareketleniyor. Kızılcahamam'da buyıl mezun olan öğrencilerden 162 kişi üniversite sınavlarında başarı göstererek iki ve dört yıllık üniversitelere girme şansını yakaladı.Okulların açılmasına az bir zaman kala öğrencileri kazandıkları yeni üniversitelere kayıt yaptırma, kendilerine kalacak yurt ayarlama telaşına girdi. Kızılcahamamhaber olarak bizlerde bu gayretli çalışmalar sonunda ilçemizdeki orta öğretim okullarından mezun olup üniversite kazanan öğrencilerimizin listesini yayınlıyoruz.Öğrencilerimizi kutluyor başarılar diliyoruz.  Sağlık Meslek lisesi gün içerisinde yayına girecektir   KIZILCAHAMAM ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ 2010/2011 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI 2011-ÖSYM SONUÇ LİSTESİ 1 MÜCAHİT ŞAHİN 29 Mayıs Üniversitesi İstanbul 2 FATMA ATASEVER 29 Mayıs Üniversitesi İstanbul 3 MEHMET SÜREYYA YEŞİL 9 Eylül Üniversitesi İlahiyat Fakültesi 4 FATMA YILMAZ Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi 5 EMİNE TOKLUOĞLU Selçuk Ünivesitesi Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Öğetmenliği 6 ELİF YILMAZ Osmangazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi 7 MEHMET KAYA Karadeniz Teknik Üniversitesi İlahiyat Fakültesi 8 HATİCE BABAYİĞİT Hithit Üniversitesi-Çorum-İlahiyat Fakültesi 9 SAFURE ARSLAN Selçuk Üniversitesi Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Öğetmenliği 10 HÜSEYİN KAYA Cumhuriyet Üniversitesi Eğitim Fakültesi 11 ŞABAN KAYA Harran Üniversitesi İlahiyat Fakültesi 12 ŞERİF ÜSTMAŞ Hithit Üniversitesi İlahiyat Fakültesi 13 ŞENOL DOĞAN Yüzüncü Yıl Üniversitesi İlahiyat Fakültesi 14 EMİNE SOKMAZ Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi 15 MUHARREM TEKİN Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi 16 İBRAHİM AYYILDIZ Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi 17 RECEP SARI Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi 18 ARİF TUNCELİ Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi KIZILCAHAMAM KIZ TEKNİK MESLEK LİSESİ YGS-LYS SONUCUNA GÖRE ÜNİVERSİTEYE YERLEŞEN ÖĞRENCİLERİN LİSTESİ 1 Fatma Nur ÜNAL Gazi Üniversitesi Okul Öğrencisi Öğretmenliği  2 Cansu ÖZKAN Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fak.Felsefe 3 Merve COŞKUN Anadolu Üniversitesi İşletme Yönetimi Ön Lisans 4 Ayşe Başak IŞIKDOĞAN Anadolu Üniversitesi Sosyal Hizmetler Ön Lisans 5 Melek ARSLAN İstanbul Kavram meslek Yüksek Okulu 6 Merve YILMAZ Anadolu Üniversitesi Sosyal Hizmetler Ön Lisans 7 Emine Tayyibe KOÇAK Anadolu Üniversitesi Sosyal Hizmetler Ön Lisans 8 Name ERDAŞ Anadolu Üniversitesi Sosyal Hizmetler Ön Lisans 9 Şerife BARUN Anadolu Üniversitesi Sosyal Hizmetler Ön Lisans 10 Merve ÖZBEKLER Anadolu Üniversitesi Sosyal Hizmetler Ön Lisans 11 Zeliha DEMİRHAN Bolu Abant İzzet Baysal ü.Meslek Yüksek Okulu 12 Merve Ünal Bolu Abant İzzet Baysal ü.Meslek Yüksek Okulu 13 Esra ÜNLÜ Bolu Abant İzzet Baysal ü.Meslek Yüksek Okulu KIZILCAHAMAM LİSESİ 2010-2011 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILINDA ÜNİVERSİTEYE YERLEŞEN ÖĞRENCİLER 1 Serhat GÖYNÜK Gazi Üniversitesi Ank.Mühendislik Fakültesi 2 Hasibe AKKAYA Gazi Üniversitesi Ank.Eğitim Fakültesi Fen Bilgisi öğretmenliği 3 Seda VURGUN Ankara Üniversitesi Eğitim Fakültesi sınıf öğretmenliği 4 Emine AKYEL Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve idari bilimler fak. 5 Merve ÜNAL Selçuk Üniversitesi Edebiyat Fakültesi 6 Aslıhan KÖRPE Kırıkkale Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi 7 Kübra ŞENLİ Nevşehir Üğniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi 8 Seda BAL Nevşehir Üğniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi 9 Gülsüm ARSLAN Niğde Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi 10 Esra ÖZCAN Gazi Üniversitesi Ankara Eğitim Bil.Fakültesi 11 Betül AKTAŞ Ahi Evran Üniversitesi Eğitim Bil.Fakültesi 12 Esra DEMİRCİ İstanbul Üniversitesi İktisat 13 Selma AKAN Karabük üniversitesi edebiyat Fakültesi 14 Sare Şeyma ÜNAL Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 15 Ömer Cevdet SOYDAN Selçuk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 16 Alparslan CAN Cumhuriyet Üniversitesi Edebiyat Fakültesi 17 Mustafa KAYADİBİ Kocaeli Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik 18 Merve ÜNAL Gülhane Askeri Tıp Akademisi Hemşirelik Yüksekokulu 19 Selim YILDIRIM Cumhuriyet Üniversitesi Edebiyat Fakültes Çağdaş Türk Lehçeleri ve edebiyat 20 Ezgi SARIKAYA İstanbul Üniversitesi İktisat  fakültesi çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri 21 Kaan SEZEN Bilecik Üniversitesi Osmaneli Meslek Yüksekokulu 22 Mustafa KALENDER Bilecik Üniversitesi Osmaneli Meslek Yüksekokulu 23 Mehmet Ali DOĞANOĞLU Dumlupınar Üniversitesi Hisarcık Meslek Yüksekokulu 24 Sebahat GÖKDEMİR Düzce Üniversitesi sosyal bilimler meslek yüksekokulu AYŞE BEZCİ ANADOLU OTELCİLİK ve TURİZM MESLEK LİSESİ 1 SAMET AKTAŞ  ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ (BOLU)/Bolu Meslek Yüksekokulu/Turizm ve Otel İşletmeciliği 2 UĞUR  ERGEN  DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ (KÜTAHYA)/Kütahya Meslek Yüksekokulu/Otobüs Kaptanlığı 3 BURAK  ŞAHİN  AKSARAY ÜNİVERSİTESİ/Aksaray Meslek Yüksekokulu/ 4 SÜLEYMAN ONUR COŞKUN   BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ/Burhaniye Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu/ 5 AHMET  IŞIK  DÜZCE ÜNİVERSİTESİ/Akçakoca Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu 6 MUHAMMET ATABİL  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/Açık öğretim Fakültesi/ 7 ALİ AKYÜZ  ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (AYDIN)/Didim Meslek Yüksekokulu/ 8 HAKAN ERDEKLİ  SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)/Sosyal Bilimler Meslek Y.O./ 9 BENGİ SEREN KARAOĞLAN  MUĞLA ÜNİVERSİTESİ/Muğla Meslek Yüksekokulu/ 10 İBRAHİM KEMER  ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ (SAMSUN)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi 11 AHMET YILDIRIM  AdNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (AYDIN)/Didim Meslek Yüksekokulu/ 12 MİRAC NURCAN ŞENGÜL ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/İşletme Fakültesi/ 13 GÜLESER ŞENGÜL  ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ (BOLU)/Bolu Meslek Yüksekokulu/Turizm ve Otel İşletmeciliği 14 GAMZE DEMİRBAŞ  Selçuk üniversitesi ali akkanat turizm işletmecliği ve otelcilik yüksek okulu 15 OZAN AYKUT YİĞİTER  KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ/Cide Rıfat Ilgaz Meslek Yüksekokulu/ 16 KUBİLAY YILMAZ  GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Turizm Fakültesi/ 17 EMRE GÜLTEKİN  SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)/Beyşehir Ali Akkanat Meslek Yüksekokulu/Turizm ve Otel İşletmeciliği 18 BURAK  SÜTÇÜ  HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu/Turizm ve Otel İşletmeciliği 19 ZEKİ OZAN KAPUCU   KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ/Derbent Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu/Konaklama İşletmeciliği (İÖ) 20 ÜMİT KOÇAK  AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ (AFYONKARAHİSAR)/Afyon Meslek Yüksekokulu/Aşçılık 21 ERDAL YILDIRIM ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ ,/Didim Meslek Yüksekokulu/ AŞCILIK 22 CEMTUĞRUL MAKAR  AMASYA ÜNİVERSİTESİ/Meslek Yüksekokulu/Aşçılık 23 ÜMİT ALAVLİ ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (AYDIN)/Didim Meslek Yüksekokulu/Turizm ve Otel İşletmeciliği 24 CEMİL KÖSEOĞLU  KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ/Cide Rıfat Ilgaz Meslek Yüksekokulu/Turizm ve Otel İşletmeciliği 25 TUNAHAN  DARI  HİTİT ÜNİVERSİTESİ (ÇORUM)/Meslek Yüksekokulu/Turizm ve Otel İşletmeciliği 26 MEMDUH  DEMİR  ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (AYDIN)/Didim Meslek Yüksekokulu/Aşçılık 27 MEHMET ÇOLAK  ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (AYDIN)/Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Y.O./Yiyecek-İçecek İşletmeciliği (İÖ) 28 BEKİR  ŞAHİN  HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu/Turizm ve Otel İşletmeciliği (İÖ)     KIZLCAHAMAM ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ 1 HULUSİ EROĞLU ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ (SAMSUN)/Eğitim Fakültesi/Fen Bilgisi Öğretmenliği (İÖ) 2 ZEYNEP MERVE UYAR AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (ANTALYA)/Fen Fakültesi/Biyoloji (İÖ) 3 BERAT ALTINER SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)/Ahmet Keleşoğlu Eğitim Fakültesi/Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği 4 ARZU GÜRSES NEVŞEHİR ÜNİVERSİTESİ/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme (İÖ) 5 FUNDA ÇAĞLAYAN ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ (BOLU)/Bolu Meslek Yüksekokulu/Bilgisayar Programcılığı 6 YUNUS EMRE ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ (BOLU)/Bolu Meslek Yüksekokulu/Bilgisayar Programcılığı 7 VOLKAN ÖZER ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ (BOLU)/Bolu Meslek Yüksekokulu/Bilgisayar Programcılığı 8 ALİ ÖZDEMİR ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ (BOLU)/Bolu Meslek Yüksekokulu/Bilgisayar Programcılığı 9 MURAT ÜNAL ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ/Gölbaşı Meslek Yüksekokulu/Bilgisayar Programcılığı 10 BURAK EKİNCİ ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (AYDIN)/Aydın Meslek Yüksekokulu/Bilgisayar Programcılığı (İÖ) 11 ABDULLAH YETİŞGİN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (AYDIN)/Söke Meslek Yüksekokulu/Otomotiv Teknolojisi (İÖ) 12 ALİ DUMAN AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ (AFYONKARAHİSAR)/Dinar Meslek Yüksekokulu/Elektronik Teknolojisi 13 İLYAS YANIKOĞLU AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ (KIRŞEHİR)/Kaman Meslek Yüksekokulu/Elektrik 14 VELİ ÜNAL AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ (KIRŞEHİR)/Meslek Yüksekokulu/Bilgisayar Teknolojisi 15 HALİL GERÇEK AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ (KIRŞEHİR)/Meslek Yüksekokulu/Bilgisayar Teknolojisi 16 ELİF YÜKSEL BADEMOĞLU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (ANTALYA)/Akseki Meslek Yüksekokulu/Bilgisayar Programcılığı 17 BURAK AKPINAR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/İktisat Fakültesi/İktisat (Açıköğretim) 18 ALİ GÜLER ANKARA ÜNİVERSİTESİ/Elmadağ Meslek Yüksekokulu/Bilgisayar Programcılığı 19 HAYRİYE CAN ANKARA ÜNİVERSİTESİ/Elmadağ Meslek Yüksekokulu/Bilgisayar Programcılığı 20 SEFA GÜRDAL ANKARA ÜNİVERSİTESİ/Elmadağ Meslek Yüksekokulu/Elektronik Haberleşme Teknolojisi 21 KUBİLAY ÖZDEMİR ANKARA ÜNİVERSİTESİ/Elmadağ Meslek Yüksekokulu/Elektronik Teknolojisi 22 SEMİH UYAR ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)/Erzurum Meslek Yüksekokulu/Otomotiv Teknolojisi 23 SELİM ARSLAN ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ/Meslek Yüksekokulu/Elektrik 24 HAKAN ARSLANOĞLU ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ/Meslek Yüksekokulu/Makine (İÖ) 25 EMRE KOÇAK ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ/Meslek Yüksekokulu/Mekatronik 26 BİLAL SARI DÜZCE ÜNİVERSİTESİ/Meslek Yüksekokulu/Elektrik 27 YUSUF ÖZER EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Ege Meslek Yüksekokulu/Elektronik Teknolojisi 28 TAHA OĞUZ GÖK GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Atatürk Meslek Yüksekokulu/Elektronik Teknolojisi (İÖ) 29 MUSTAFA KAYA GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Atatürk Meslek Yüksekokulu/Makine 30 İSMAİL GÖKALP GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Atatürk Meslek Yüksekokulu/Makine 31 KADİR ÇETİNKAYA GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Atatürk Meslek Yüksekokulu/Makine 32 ZEKİ ÖARAL GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Atatürk Meslek Yüksekokulu/Mekatronik (İÖ) 33 CAVİT ULUCAN GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Gazi Meslek Yüksekokulu/Elektrik (İÖ) 34 EREN ÖZCAN GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Gazi Meslek Yüksekokulu/Makine, Resim ve Konstrüksiyon 35 ABDURRAHMAN BİLGİN GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Ostim Meslek Yüksekokulu/Mekatronik 36 ABDULSAMET GÜL HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Polatlı Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu/Bilgisayar Programcılığı 37 HEDİYE KAZAN KARABÜK ÜNİVERSİTESİ/Meslek Yüksekokulu/Bilgisayar Programcılığı (İÖ) 38 DUYGU TELKEŞ KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ/Araç Meslek Yüksekokulu/Bilgisayar Programcılığı 39 BEKİR ÜNLÜ KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ/Araç Meslek Yüksekokulu/Bilgisayar Programcılığı 40 ERKAN GÜVEN KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ/Kırıkkale Meslek Yüksekokulu/Elektronik Haberleşme Teknolojisi 41 YUNUS EMRE ALPAGUT KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ/Kırıkkale Meslek Yüksekokulu/Elektronik Haberleşme Teknolojisi 42 İBRAHİM GÜLER KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ/Kırıkkale Meslek Yüksekokulu/Elektronik Haberleşme Teknolojisi 43 ONUR VARLIK KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ/Köseköy Meslek Yüksekokulu/Biyomedikal Cihaz Teknolojisi 44 NİSAN AŞÇI SAKARYA ÜNİVERSİTESİ/Ali Fuat Cebesoy Meslek Yüksekokulu/Maliye (İÖ) 45 ÖZGE ŞAHİN SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)/Akören Ali Rıza Ercan Meslek Y.O./Bilgisayar Programcılığı 46 SEFA GÜMÜŞ SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)/Huğlu Meslek Yüksekokulu/Bilgisayar Programcılığı 47 SERKAN PEKCAN SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)/Huğlu Meslek Yüksekokulu/Bilgisayar Programcılığı 48 MEHMET DURSUN SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)/Huğlu Meslek Yüksekokulu/Bilgisayar Programcılığı 49 SEVİM KARABACAK SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)/Kadınhanı Faik İçil Meslek Yüksekokulu/Bilgisayar Programcılığı 50 FEVZİ KAPLAN SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)/Konya Ereğli Kemal Akman Meslek Yüksekokulu/Makine 51 FATMA GÜL SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)/Kulu Meslek Yüksekokulu/Bilgisayar Programcılığı 52 KÜBRA ASAR SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)/Sarayönü Meslek Yüksekokulu/Bilgisayar Programcılığı KIZILCAHAMAM ANADOLU LİSESİ 1 HASAN KAYA BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat 2 BETÜL ALTINIŞIK ANKARA ÜNİVERSİTESİ/Hukuk Fakültesi 3 KÜRŞAT ÜNAL GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ (ANKARA)/Askeri Tıp Fakültesi 4 AHMET KAYA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/Eğitim Fakültesi/İngilizce Öğretmenliği 5 YUNUS BİLGİN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ/Hukuk Fakültesi 6 SİNEM TUNCAY KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ/Hukuk Fakültesi 7 HALİL ÖZBEKLİ ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ (SAMSUN)/Ali Fuad Başgil Hukuk Fakültesi 8 FAZLI ÜNAL ERCİYES ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/Hukuk Fakültesi 9 MEHMET CAN ERCİYES ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/Hukuk Fakültesi 10 OSMAN UYAR ANKARA ÜNİVERSİTESİ/Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi/İngiliz Dili ve Edebiyatı 11 MERVE ARIK GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Gazi Eğitim Fakültesi/İngilizce Öğretmenliği (İÖ) 12 MEHMET SAĞLAM HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme (İngilizce) 13 TUĞBA GÖKKAYA HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme (İngilizce) 14 GAMZE AKBAL PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ (DENİZLİ)/Mühendislik Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) 15 FETHULLAH KUŞ GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Edebiyat Fakültesi/Türk Dili ve Edebiyatı 16 NAZLI ELİF DİNÇ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Edebiyat Fakültesi/Amerikan Kültürü ve Edebiyatı 17 SEFER CAN ÜNSALAN GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Maliye 18 SEVİL TAŞ SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)/Ahmet Keleşoğlu Eğitim Fakültesi/Zihin Engelliler Öğretmenliği (İÖ) 19 AYBÜKE ÖZGÜR DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/İşletme Fakültesi/İşletme (İngilizce) 20 ÖMER TOPAL GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Gazi Eğitim Fakültesi/Sınıf Öğretmenliği (İÖ) 21 MEHMET AKİF YÜCE ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ (BOLU)/Eğitim Fakültesi/İngilizce Öğretmenliği 22 ENİS ERKOL PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ (DENİZLİ)/Eğitim Fakültesi/Sınıf Öğretmenliği 23 ZEHRA NUR ŞAHİN AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (ANTALYA)/Eğitim Fakültesi/İngilizce Öğretmenliği (İÖ) 24 HASİNE TUNCA SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)/Ahmet Keleşoğlu Eğitim Fakültesi/İngilizce Öğretmenliği (İÖ) 25 HABİP ATEŞ SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)/Mühendislik-Mimarlık Fakültesi/Makine Mühendisliği 26 EMİN ERKAYA GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme 27 MEHMET BALABAN SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)/Mühendislik-Mimarlık Fakültesi/Makine Mühendisliği 28 SEFA CAN ÖZDEMİR ANKARA ÜNİVERSİTESİ/Fen Fakültesi/Matematik 29 KEZBAN EDA DEMİRBAŞ TURGUT ÖZAL ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme (%50 Burslu) 30 REFİK DEMİRHAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Sağlık Bilimleri Fakültesi/Sosyal Hizmet 31 HALİME ZOR SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)/Sağlık Bilimleri Fakültesi/Hemşirelik 32 BİLAL AVCI DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat 33 KÜRŞAT ŞİMŞEK ERCİYES ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Maliye 34 FATİH ATEŞ ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Maliye (İÖ) 35 GÖRKEM AKKAŞ KARABÜK ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik Fakültesi/Endüstri Mühendisliği (İÖ) 36 YUNUS SEYFELİ KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (İÖ) 37 EMİNE TUĞÇE KURU HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Mühendislik Fakültesi/Maden Mühendisliği (İngilizce) 38 ORHAN BAL SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ (ISPARTA)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri 39 MUHAMMET EMİN ÖZCAN ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ (ADANA)/Ziraat Fakültesi/Peyzaj Mimarlığı 40 EMRAH HALİT TUNCEL ULUSLARARASI KIBRIS ÜNİVERSİTESİ (KKTC-LEFKOŞA)/Hukuk Fakültesi 41 ÖZGE MUHTEREM ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Mühendislik-Mimarlık Fakültesi/Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (%25 Burslu) 42 GÖKHAN OSMAN KARADUMAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/İktisat Fakültesi/Maliye (Açıköğretim)
Okulların açılma tarihleri yaklaştıkça öğrencilerin koşuşturmaları da buna bağlı olarak hareketleniyor.

Okulların açılma tarihleri yaklaştıkça öğrencilerin koşuşturmaları da buna bağlı olarak hareketleniyor.

Kızılcahamam'da buyıl mezun olan öğrencilerden 162 kişi üniversite sınavlarında başarı göstererek iki ve dört yıllık üniversitelere girme şansını yakaladı.Okulların açılmasına az bir zaman kala öğrencileri kazandıkları yeni üniversitelere kayıt yaptırma, kendilerine kalacak yurt ayarlama telaşına girdi.

Kızılcahamamhaber olarak bizlerde bu gayretli çalışmalar sonunda ilçemizdeki orta öğretim okullarından mezun olup üniversite kazanan öğrencilerimizin listesini yayınlıyoruz.Öğrencilerimizi kutluyor başarılar diliyoruz. 

Sağlık Meslek lisesi gün içerisinde yayına girecektir

 

KIZILCAHAMAM ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ 2010/2011 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI 2011-ÖSYM SONUÇ LİSTESİ
1 MÜCAHİT ŞAHİN 29 Mayıs Üniversitesi İstanbul
2 FATMA ATASEVER 29 Mayıs Üniversitesi İstanbul
3 MEHMET SÜREYYA YEŞİL 9 Eylül Üniversitesi İlahiyat Fakültesi
4 FATMA YILMAZ Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi
5 EMİNE TOKLUOĞLU Selçuk Ünivesitesi Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Öğetmenliği
6 ELİF YILMAZ Osmangazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi
7 MEHMET KAYA Karadeniz Teknik Üniversitesi İlahiyat Fakültesi
8 HATİCE BABAYİĞİT Hithit Üniversitesi-Çorum-İlahiyat Fakültesi
9 SAFURE ARSLAN Selçuk Üniversitesi Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Öğetmenliği
10 HÜSEYİN KAYA Cumhuriyet Üniversitesi Eğitim Fakültesi
11 ŞABAN KAYA Harran Üniversitesi İlahiyat Fakültesi
12 ŞERİF ÜSTMAŞ Hithit Üniversitesi İlahiyat Fakültesi
13 ŞENOL DOĞAN Yüzüncü Yıl Üniversitesi İlahiyat Fakültesi
14 EMİNE SOKMAZ Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi
15 MUHARREM TEKİN Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi
16 İBRAHİM AYYILDIZ Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi
17 RECEP SARI Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi
18 ARİF TUNCELİ Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi
KIZILCAHAMAM KIZ TEKNİK MESLEK LİSESİ YGS-LYS SONUCUNA GÖRE ÜNİVERSİTEYE YERLEŞEN ÖĞRENCİLERİN LİSTESİ
1 Fatma Nur ÜNAL Gazi Üniversitesi Okul Öğrencisi Öğretmenliği 
2 Cansu ÖZKAN Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fak.Felsefe
3 Merve COŞKUN Anadolu Üniversitesi İşletme Yönetimi Ön Lisans
4 Ayşe Başak IŞIKDOĞAN Anadolu Üniversitesi Sosyal Hizmetler Ön Lisans
5 Melek ARSLAN İstanbul Kavram meslek Yüksek Okulu
6 Merve YILMAZ Anadolu Üniversitesi Sosyal Hizmetler Ön Lisans
7 Emine Tayyibe KOÇAK Anadolu Üniversitesi Sosyal Hizmetler Ön Lisans
8 Name ERDAŞ Anadolu Üniversitesi Sosyal Hizmetler Ön Lisans
9 Şerife BARUN Anadolu Üniversitesi Sosyal Hizmetler Ön Lisans
10 Merve ÖZBEKLER Anadolu Üniversitesi Sosyal Hizmetler Ön Lisans
11 Zeliha DEMİRHAN Bolu Abant İzzet Baysal ü.Meslek Yüksek Okulu
12 Merve Ünal Bolu Abant İzzet Baysal ü.Meslek Yüksek Okulu
13 Esra ÜNLÜ Bolu Abant İzzet Baysal ü.Meslek Yüksek Okulu
KIZILCAHAMAM LİSESİ 2010-2011 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILINDA ÜNİVERSİTEYE YERLEŞEN ÖĞRENCİLER
1 Serhat GÖYNÜK Gazi Üniversitesi Ank.Mühendislik Fakültesi
2 Hasibe AKKAYA Gazi Üniversitesi Ank.Eğitim Fakültesi Fen Bilgisi öğretmenliği
3 Seda VURGUN Ankara Üniversitesi Eğitim Fakültesi sınıf öğretmenliği
4 Emine AKYEL Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve idari bilimler fak.
5 Merve ÜNAL Selçuk Üniversitesi Edebiyat Fakültesi
6 Aslıhan KÖRPE Kırıkkale Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi
7 Kübra ŞENLİ Nevşehir Üğniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi
8 Seda BAL Nevşehir Üğniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi
9 Gülsüm ARSLAN Niğde Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi
10 Esra ÖZCAN Gazi Üniversitesi Ankara Eğitim Bil.Fakültesi
11 Betül AKTAŞ Ahi Evran Üniversitesi Eğitim Bil.Fakültesi
12 Esra DEMİRCİ İstanbul Üniversitesi İktisat
13 Selma AKAN Karabük üniversitesi edebiyat Fakültesi
14 Sare Şeyma ÜNAL Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
15 Ömer Cevdet SOYDAN Selçuk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
16 Alparslan CAN Cumhuriyet Üniversitesi Edebiyat Fakültesi
17 Mustafa KAYADİBİ Kocaeli Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik
18 Merve ÜNAL Gülhane Askeri Tıp Akademisi Hemşirelik Yüksekokulu
19 Selim YILDIRIM Cumhuriyet Üniversitesi Edebiyat Fakültes Çağdaş Türk Lehçeleri ve edebiyat
20 Ezgi SARIKAYA İstanbul Üniversitesi İktisat  fakültesi çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri
21 Kaan SEZEN Bilecik Üniversitesi Osmaneli Meslek Yüksekokulu
22 Mustafa KALENDER Bilecik Üniversitesi Osmaneli Meslek Yüksekokulu
23 Mehmet Ali DOĞANOĞLU Dumlupınar Üniversitesi Hisarcık Meslek Yüksekokulu
24 Sebahat GÖKDEMİR Düzce Üniversitesi sosyal bilimler meslek yüksekokulu
AYŞE BEZCİ ANADOLU OTELCİLİK ve TURİZM MESLEK LİSESİ
1 SAMET AKTAŞ  ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ (BOLU)/Bolu Meslek Yüksekokulu/Turizm ve Otel İşletmeciliği
2 UĞUR  ERGEN  DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ (KÜTAHYA)/Kütahya Meslek Yüksekokulu/Otobüs Kaptanlığı
3 BURAK  ŞAHİN  AKSARAY ÜNİVERSİTESİ/Aksaray Meslek Yüksekokulu/
4 SÜLEYMAN ONUR COŞKUN   BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ/Burhaniye Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu/
5 AHMET  IŞIK  DÜZCE ÜNİVERSİTESİ/Akçakoca Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu
6 MUHAMMET ATABİL  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/Açık öğretim Fakültesi/
7 ALİ AKYÜZ  ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (AYDIN)/Didim Meslek Yüksekokulu/
8 HAKAN ERDEKLİ  SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)/Sosyal Bilimler Meslek Y.O./
9 BENGİ SEREN KARAOĞLAN  MUĞLA ÜNİVERSİTESİ/Muğla Meslek Yüksekokulu/
10 İBRAHİM KEMER  ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ (SAMSUN)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
11 AHMET YILDIRIM  AdNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (AYDIN)/Didim Meslek Yüksekokulu/
12 MİRAC NURCAN ŞENGÜL ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/İşletme Fakültesi/
13 GÜLESER ŞENGÜL  ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ (BOLU)/Bolu Meslek Yüksekokulu/Turizm ve Otel İşletmeciliği
14 GAMZE DEMİRBAŞ  Selçuk üniversitesi ali akkanat turizm işletmecliği ve otelcilik yüksek okulu
15 OZAN AYKUT YİĞİTER  KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ/Cide Rıfat Ilgaz Meslek Yüksekokulu/
16 KUBİLAY YILMAZ  GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Turizm Fakültesi/
17 EMRE GÜLTEKİN  SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)/Beyşehir Ali Akkanat Meslek Yüksekokulu/Turizm ve Otel İşletmeciliği
18 BURAK  SÜTÇÜ  HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu/Turizm ve Otel İşletmeciliği
19 ZEKİ OZAN KAPUCU   KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ/Derbent Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu/Konaklama İşletmeciliği (İÖ)
20 ÜMİT KOÇAK  AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ (AFYONKARAHİSAR)/Afyon Meslek Yüksekokulu/Aşçılık
21 ERDAL YILDIRIM ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ ,/Didim Meslek Yüksekokulu/ AŞCILIK
22 CEMTUĞRUL MAKAR  AMASYA ÜNİVERSİTESİ/Meslek Yüksekokulu/Aşçılık
23 ÜMİT ALAVLİ ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (AYDIN)/Didim Meslek Yüksekokulu/Turizm ve Otel İşletmeciliği
24 CEMİL KÖSEOĞLU  KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ/Cide Rıfat Ilgaz Meslek Yüksekokulu/Turizm ve Otel İşletmeciliği
25 TUNAHAN  DARI  HİTİT ÜNİVERSİTESİ (ÇORUM)/Meslek Yüksekokulu/Turizm ve Otel İşletmeciliği
26 MEMDUH  DEMİR  ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (AYDIN)/Didim Meslek Yüksekokulu/Aşçılık
27 MEHMET ÇOLAK  ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (AYDIN)/Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Y.O./Yiyecek-İçecek İşletmeciliği (İÖ)
28 BEKİR  ŞAHİN  HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu/Turizm ve Otel İşletmeciliği (İÖ)
   
KIZLCAHAMAM ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ
1 HULUSİ EROĞLU ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ (SAMSUN)/Eğitim Fakültesi/Fen Bilgisi Öğretmenliği (İÖ)
2 ZEYNEP MERVE UYAR AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (ANTALYA)/Fen Fakültesi/Biyoloji (İÖ)
3 BERAT ALTINER SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)/Ahmet Keleşoğlu Eğitim Fakültesi/Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği
4 ARZU GÜRSES NEVŞEHİR ÜNİVERSİTESİ/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme (İÖ)
5 FUNDA ÇAĞLAYAN ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ (BOLU)/Bolu Meslek Yüksekokulu/Bilgisayar Programcılığı
6 YUNUS EMRE ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ (BOLU)/Bolu Meslek Yüksekokulu/Bilgisayar Programcılığı
7 VOLKAN ÖZER ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ (BOLU)/Bolu Meslek Yüksekokulu/Bilgisayar Programcılığı
8 ALİ ÖZDEMİR ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ (BOLU)/Bolu Meslek Yüksekokulu/Bilgisayar Programcılığı
9 MURAT ÜNAL ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ/Gölbaşı Meslek Yüksekokulu/Bilgisayar Programcılığı
10 BURAK EKİNCİ ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (AYDIN)/Aydın Meslek Yüksekokulu/Bilgisayar Programcılığı (İÖ)
11 ABDULLAH YETİŞGİN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (AYDIN)/Söke Meslek Yüksekokulu/Otomotiv Teknolojisi (İÖ)
12 ALİ DUMAN AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ (AFYONKARAHİSAR)/Dinar Meslek Yüksekokulu/Elektronik Teknolojisi
13 İLYAS YANIKOĞLU AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ (KIRŞEHİR)/Kaman Meslek Yüksekokulu/Elektrik
14 VELİ ÜNAL AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ (KIRŞEHİR)/Meslek Yüksekokulu/Bilgisayar Teknolojisi
15 HALİL GERÇEK AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ (KIRŞEHİR)/Meslek Yüksekokulu/Bilgisayar Teknolojisi
16 ELİF YÜKSEL BADEMOĞLU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (ANTALYA)/Akseki Meslek Yüksekokulu/Bilgisayar Programcılığı
17 BURAK AKPINAR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/İktisat Fakültesi/İktisat (Açıköğretim)
18 ALİ GÜLER ANKARA ÜNİVERSİTESİ/Elmadağ Meslek Yüksekokulu/Bilgisayar Programcılığı
19 HAYRİYE CAN ANKARA ÜNİVERSİTESİ/Elmadağ Meslek Yüksekokulu/Bilgisayar Programcılığı
20 SEFA GÜRDAL ANKARA ÜNİVERSİTESİ/Elmadağ Meslek Yüksekokulu/Elektronik Haberleşme Teknolojisi
21 KUBİLAY ÖZDEMİR ANKARA ÜNİVERSİTESİ/Elmadağ Meslek Yüksekokulu/Elektronik Teknolojisi
22 SEMİH UYAR ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)/Erzurum Meslek Yüksekokulu/Otomotiv Teknolojisi
23 SELİM ARSLAN ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ/Meslek Yüksekokulu/Elektrik
24 HAKAN ARSLANOĞLU ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ/Meslek Yüksekokulu/Makine (İÖ)
25 EMRE KOÇAK ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ/Meslek Yüksekokulu/Mekatronik
26 BİLAL SARI DÜZCE ÜNİVERSİTESİ/Meslek Yüksekokulu/Elektrik
27 YUSUF ÖZER EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Ege Meslek Yüksekokulu/Elektronik Teknolojisi
28 TAHA OĞUZ GÖK GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Atatürk Meslek Yüksekokulu/Elektronik Teknolojisi (İÖ)
29 MUSTAFA KAYA GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Atatürk Meslek Yüksekokulu/Makine
30 İSMAİL GÖKALP GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Atatürk Meslek Yüksekokulu/Makine
31 KADİR ÇETİNKAYA GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Atatürk Meslek Yüksekokulu/Makine
32 ZEKİ ÖARAL GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Atatürk Meslek Yüksekokulu/Mekatronik (İÖ)
33 CAVİT ULUCAN GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Gazi Meslek Yüksekokulu/Elektrik (İÖ)
34 EREN ÖZCAN GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Gazi Meslek Yüksekokulu/Makine, Resim ve Konstrüksiyon
35 ABDURRAHMAN BİLGİN GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Ostim Meslek Yüksekokulu/Mekatronik
36 ABDULSAMET GÜL HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Polatlı Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu/Bilgisayar Programcılığı
37 HEDİYE KAZAN KARABÜK ÜNİVERSİTESİ/Meslek Yüksekokulu/Bilgisayar Programcılığı (İÖ)
38 DUYGU TELKEŞ KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ/Araç Meslek Yüksekokulu/Bilgisayar Programcılığı
39 BEKİR ÜNLÜ KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ/Araç Meslek Yüksekokulu/Bilgisayar Programcılığı
40 ERKAN GÜVEN KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ/Kırıkkale Meslek Yüksekokulu/Elektronik Haberleşme Teknolojisi
41 YUNUS EMRE ALPAGUT KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ/Kırıkkale Meslek Yüksekokulu/Elektronik Haberleşme Teknolojisi
42 İBRAHİM GÜLER KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ/Kırıkkale Meslek Yüksekokulu/Elektronik Haberleşme Teknolojisi
43 ONUR VARLIK KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ/Köseköy Meslek Yüksekokulu/Biyomedikal Cihaz Teknolojisi
44 NİSAN AŞÇI SAKARYA ÜNİVERSİTESİ/Ali Fuat Cebesoy Meslek Yüksekokulu/Maliye (İÖ)
45 ÖZGE ŞAHİN SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)/Akören Ali Rıza Ercan Meslek Y.O./Bilgisayar Programcılığı
46 SEFA GÜMÜŞ SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)/Huğlu Meslek Yüksekokulu/Bilgisayar Programcılığı
47 SERKAN PEKCAN SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)/Huğlu Meslek Yüksekokulu/Bilgisayar Programcılığı
48 MEHMET DURSUN SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)/Huğlu Meslek Yüksekokulu/Bilgisayar Programcılığı
49 SEVİM KARABACAK SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)/Kadınhanı Faik İçil Meslek Yüksekokulu/Bilgisayar Programcılığı
50 FEVZİ KAPLAN SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)/Konya Ereğli Kemal Akman Meslek Yüksekokulu/Makine
51 FATMA GÜL SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)/Kulu Meslek Yüksekokulu/Bilgisayar Programcılığı
52 KÜBRA ASAR SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)/Sarayönü Meslek Yüksekokulu/Bilgisayar Programcılığı
KIZILCAHAMAM ANADOLU LİSESİ
1 HASAN KAYA BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat
2 BETÜL ALTINIŞIK ANKARA ÜNİVERSİTESİ/Hukuk Fakültesi
3 KÜRŞAT ÜNAL GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ (ANKARA)/Askeri Tıp Fakültesi
4 AHMET KAYA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/Eğitim Fakültesi/İngilizce Öğretmenliği
5 YUNUS BİLGİN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ/Hukuk Fakültesi
6 SİNEM TUNCAY KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ/Hukuk Fakültesi
7 HALİL ÖZBEKLİ ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ (SAMSUN)/Ali Fuad Başgil Hukuk Fakültesi
8 FAZLI ÜNAL ERCİYES ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/Hukuk Fakültesi
9 MEHMET CAN ERCİYES ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/Hukuk Fakültesi
10 OSMAN UYAR ANKARA ÜNİVERSİTESİ/Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi/İngiliz Dili ve Edebiyatı
11 MERVE ARIK GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Gazi Eğitim Fakültesi/İngilizce Öğretmenliği (İÖ)
12 MEHMET SAĞLAM HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme (İngilizce)
13 TUĞBA GÖKKAYA HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme (İngilizce)
14 GAMZE AKBAL PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ (DENİZLİ)/Mühendislik Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce)
15 FETHULLAH KUŞ GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Edebiyat Fakültesi/Türk Dili ve Edebiyatı
16 NAZLI ELİF DİNÇ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Edebiyat Fakültesi/Amerikan Kültürü ve Edebiyatı
17 SEFER CAN ÜNSALAN GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Maliye
18 SEVİL TAŞ SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)/Ahmet Keleşoğlu Eğitim Fakültesi/Zihin Engelliler Öğretmenliği (İÖ)
19 AYBÜKE ÖZGÜR DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/İşletme Fakültesi/İşletme (İngilizce)
20 ÖMER TOPAL GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Gazi Eğitim Fakültesi/Sınıf Öğretmenliği (İÖ)
21 MEHMET AKİF YÜCE ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ (BOLU)/Eğitim Fakültesi/İngilizce Öğretmenliği
22 ENİS ERKOL PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ (DENİZLİ)/Eğitim Fakültesi/Sınıf Öğretmenliği
23 ZEHRA NUR ŞAHİN AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (ANTALYA)/Eğitim Fakültesi/İngilizce Öğretmenliği (İÖ)
24 HASİNE TUNCA SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)/Ahmet Keleşoğlu Eğitim Fakültesi/İngilizce Öğretmenliği (İÖ)
25 HABİP ATEŞ SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)/Mühendislik-Mimarlık Fakültesi/Makine Mühendisliği
26 EMİN ERKAYA GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme
27 MEHMET BALABAN SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)/Mühendislik-Mimarlık Fakültesi/Makine Mühendisliği
28 SEFA CAN ÖZDEMİR ANKARA ÜNİVERSİTESİ/Fen Fakültesi/Matematik
29 KEZBAN EDA DEMİRBAŞ TURGUT ÖZAL ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme (%50 Burslu)
30 REFİK DEMİRHAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Sağlık Bilimleri Fakültesi/Sosyal Hizmet
31 HALİME ZOR SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)/Sağlık Bilimleri Fakültesi/Hemşirelik
32 BİLAL AVCI DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat
33 KÜRŞAT ŞİMŞEK ERCİYES ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Maliye
34 FATİH ATEŞ ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Maliye (İÖ)
35 GÖRKEM AKKAŞ KARABÜK ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik Fakültesi/Endüstri Mühendisliği (İÖ)
36 YUNUS SEYFELİ KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (İÖ)
37 EMİNE TUĞÇE KURU HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Mühendislik Fakültesi/Maden Mühendisliği (İngilizce)
38 ORHAN BAL SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ (ISPARTA)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri
39 MUHAMMET EMİN ÖZCAN ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ (ADANA)/Ziraat Fakültesi/Peyzaj Mimarlığı
40 EMRAH HALİT TUNCEL ULUSLARARASI KIBRIS ÜNİVERSİTESİ (KKTC-LEFKOŞA)/Hukuk Fakültesi
41 ÖZGE MUHTEREM ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Mühendislik-Mimarlık Fakültesi/Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (%25 Burslu)
42 GÖKHAN OSMAN KARADUMAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/İktisat Fakültesi/Maliye (Açıköğretim)
Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve kizilcahamamhaber.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.