(İHA) - İhlas Haber Ajansı | Haber Girişi: 25.12.2009 - 23:00, Güncelleme: 25.12.2009 - 23:00

CHP 8.olağan kongresini yaptı../..Foto Galeri

 

CHP 8.olağan kongresini yaptı../..Foto Galeri

Cumhuriyet Halk Partisi Kızılcahamam ilçe teşkilatı 8. olağan kongresini başkan çay bahçesinde yaptı. Kongreye CHP Ankara milletvekilleri Tekin Bingöl Nesrin Baytok, Zekeriya Akıncı, Ayaş Belediye Başkanı Ali Başkaraağaç Çamlıdere ve Kazan ilçe başkanları, CHP Ankara il örgütü üyeleri ile delegeler katıldı.
Cumhuriyet Halk Partisi Kızılcahamam İlçe Kongresi, 26 Aralık 2009 Cumartesi günü Başkan Çay bahçesinde yaptı. Kongreye CHP Ankara milletvekilleri Tekin Bingöl, Nesrin Baytok,Zekeriya Akıncı,CHP Ankara il başkanı Ali Yıldızlı, Ayaş Belediye Başkanı Ali Başkaraağaç Yenimahalle Belediye Meclis Üyesi Niyazi Oğultürk, İbrahim Aksöz,Çamlıdere ve Kazan ilçe başkanları delegeler katıldı. Kongrede Divan heyetine, Ankara Milletvekili Tekin Bingöl’ün getirilmesinin ardından Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı okundu. CHP İlçe Başkanlığı'na aday olan Oğuz AKÇAN adaylıkları ile ilgili bir konuşma yaptı. Kongreye katılan CHP Ankara Milletvekilleri Tekin Bingöl ve Zekeriya Akıncı yaptıkları konuşmada hükümeti ve açılımı eleştirdiler.   CHP Ankara milletvekili Tekin Bingöl yaptığı konuşmada ak parti hükümetine ağır eleştirilerde bulundu, Tekin Bingöl şunları söyledi “ 26 Aralık itibari ile Ankara’da ilçe kongrelerinin ilkini çok önemsediğimiz Kızılcahamam’dan başlatıyoruz ülkemizin içinde bulunduğu sorunlar yumağı göz önüne alındığında bu kongreler çok daha önem arz ediyor. Yeni kurulan ve mağdurları oynayarak kendini anlatan Ak parti hükümeti iktidar oldu ve 7 yıldır Türkiye’yi yönetiyor iktidara gelirken yoksullukla mücadele edeceğiz ve yasakları kaldıracağız, yolsuzluğu önleyeceğiz diyordu. İktidar olduktan sonra bütün kurumları ele geçiren ve bütün kamu elindeyken bu bahsettiğim olgular nasıl bir noktaya geldi. Bugün devletin resmi kurumlarının yaptığı açıklamaya bakıldığında 1 milyon yurttaşımız akşam başını yastığa koyduğunda aç yatıyor, Türkiye’de yoksulların sayısı 17 milyona ulaşmış bu mudur, yoksullukla mücadele bu ülke yurttaşlarının 1 milyona yakını ekmek dahi bulamazken, 17 milyon insan ekmeğine katık bulmak için kavga verirken yoksulluğun belini kırdığını söylemek mümkün mü” dedi.   Daha sonra kongrede seçimlere geçildi. 76 delesi olan Kızılcahamam’da 70 delege oy kullandı. Tek tek liste ile seçime gidilirken CHP Kızılcahamam ilçe başkanlığını Oğuz AKÇAN kazandı. CHP Kızılcahamam ilçe Başkanlığı Yönetim Kurulu Asil, Yedek ve İl delegeleri şu kişilerden oluştu.   CUMHURİYET HALK PARTİSİ   İlçe Başkanı: Oğuz AKÇAN   YÖNETİM KURULU     Asil Üyeler:   1)     Mustafa ARAR 2)     Bilal ARSLAN 3)     Mehmet DEMİR 4)     Mehmet DEMİRTAŞ 5)     Ali GÜNTEKİN 6)     İlhami GÜRPINAR 7)     Ahmet İSET 8)     Osman PEKER 9)     Yusuf Tuğlu VURGUN 10)Hakan YURT   Yedek Üyeler:   1)     Erhan ALKAN 2)     Ali ÇAYLI 3)     Durali KAÇMAZ 4)     Yaşar SEĞMEN 5)     Durali YILMAZ   İL DELEGELERİ   1)     Oğuz AKÇAN 2)     Mustafa ARAR 3)     Mehmet DEMİR 4)     Vahdet DURSUN 5)     İlhami GÜRPINAR                      
Cumhuriyet Halk Partisi Kızılcahamam ilçe teşkilatı 8. olağan kongresini başkan çay bahçesinde yaptı. Kongreye CHP Ankara milletvekilleri Tekin Bingöl Nesrin Baytok, Zekeriya Akıncı, Ayaş Belediye Başkanı Ali Başkaraağaç Çamlıdere ve Kazan ilçe başkanları, CHP Ankara il örgütü üyeleri ile delegeler katıldı.

Cumhuriyet Halk Partisi Kızılcahamam İlçe Kongresi, 26 Aralık 2009 Cumartesi günü Başkan Çay bahçesinde yaptı. Kongreye CHP Ankara milletvekilleri Tekin Bingöl, Nesrin Baytok,Zekeriya Akıncı,CHP Ankara il başkanı Ali Yıldızlı, Ayaş Belediye Başkanı Ali Başkaraağaç Yenimahalle Belediye Meclis Üyesi Niyazi Oğultürk, İbrahim Aksöz,Çamlıdere ve Kazan ilçe başkanları delegeler katıldı.


Kongrede Divan heyetine, Ankara Milletvekili Tekin Bingöl’ün getirilmesinin ardından Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı okundu. CHP İlçe Başkanlığı'na aday olan Oğuz AKÇAN adaylıkları ile ilgili bir konuşma yaptı. Kongreye katılan CHP Ankara Milletvekilleri Tekin Bingöl ve Zekeriya Akıncı yaptıkları konuşmada hükümeti ve açılımı eleştirdiler.

 

CHP Ankara milletvekili Tekin Bingöl yaptığı konuşmada ak parti hükümetine ağır eleştirilerde bulundu, Tekin Bingöl şunları söyledi “ 26 Aralık itibari ile Ankara’da ilçe kongrelerinin ilkini çok önemsediğimiz Kızılcahamam’dan başlatıyoruz ülkemizin içinde bulunduğu sorunlar yumağı göz önüne alındığında bu kongreler çok daha önem arz ediyor. Yeni kurulan ve mağdurları oynayarak kendini anlatan Ak parti hükümeti iktidar oldu ve 7 yıldır Türkiye’yi yönetiyor iktidara gelirken yoksullukla mücadele edeceğiz ve yasakları kaldıracağız, yolsuzluğu önleyeceğiz diyordu. İktidar olduktan sonra bütün kurumları ele geçiren ve bütün kamu elindeyken bu bahsettiğim olgular nasıl bir noktaya geldi. Bugün devletin resmi kurumlarının yaptığı açıklamaya bakıldığında 1 milyon yurttaşımız akşam başını yastığa koyduğunda aç yatıyor, Türkiye’de yoksulların sayısı 17 milyona ulaşmış bu mudur, yoksullukla mücadele bu ülke yurttaşlarının 1 milyona yakını ekmek dahi bulamazken, 17 milyon insan ekmeğine katık bulmak için kavga verirken yoksulluğun belini kırdığını söylemek mümkün mü” dedi.

 

Daha sonra kongrede seçimlere geçildi. 76 delesi olan Kızılcahamam’da 70 delege oy kullandı. Tek tek liste ile seçime gidilirken CHP Kızılcahamam ilçe başkanlığını Oğuz AKÇAN kazandı.

CHP Kızılcahamam ilçe Başkanlığı Yönetim Kurulu Asil, Yedek ve İl delegeleri şu kişilerden oluştu.

 

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

 

İlçe Başkanı: Oğuz AKÇAN

 

YÖNETİM KURULU

 

 

Asil Üyeler:

 

1)     Mustafa ARAR

2)     Bilal ARSLAN

3)     Mehmet DEMİR

4)     Mehmet DEMİRTAŞ

5)     Ali GÜNTEKİN

6)     İlhami GÜRPINAR

7)     Ahmet İSET

8)     Osman PEKER

9)     Yusuf Tuğlu VURGUN

10)Hakan YURT

 

Yedek Üyeler:

 

1)     Erhan ALKAN

2)     Ali ÇAYLI

3)     Durali KAÇMAZ

4)     Yaşar SEĞMEN

5)     Durali YILMAZ

 

İL DELEGELERİ

 

1)     Oğuz AKÇAN

2)     Mustafa ARAR

3)     Mehmet DEMİR

4)     Vahdet DURSUN

5)     İlhami GÜRPINAR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve kizilcahamamhaber.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.