Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Zafer Çağlayan Kızılcahamam'ı sevdi
 • Facebook da Paylaş
Zafer Çağlayan Kızılcahamam'ı sevdi
 • 10-07-2007
 • 5 yorum
 • 5657 okunma
Ak parti 2.Bölge milletvekili adayı Zafer Çağlayan ve Emrullah İşler Kızılcahamam da bazı ziyaretlerde bulundu öğleden sonra ilçeye gelen Çağlayan Çeltikçi Akçaören Köyü Dalaksuyu

Ak parti 2.Bölge milletvekili adayı Zafer Çağlayan ve Emrullah İşler Kızılcahamam da bazı ziyaretlerde bulundu öğleden sonra ilçeye gelen Çağlayan Çeltikçi Akçaören Köyü Dalaksuyu festivaline katıldı burada havai fişek gösterileri ile karşılanan çağlayan ve işler gördükleri ilgiden oldukça memnun ayrıldı.

 

Festivale Sincan,Yenikent ve Kızılcahamam belediye başkanları yanında çok sayıda davetli de katıldı festivale katılanlara birer selamlama konuşması yapan Zafer Çağlayan ve Emrullah İşler 22 Temmuzda kendilerine destek istediler.

 

Daha sonra Kızılcahamam a dönen ekip burada bir düğüne katılarak yeni evlenen çifte mutluluklar diledi ardından Pazar esnafını gezen Çağlayan her zaman olduğu gibi yine Türk bayrağı rozeti takarken aynı anda Saadet partisi milletvekili adayı ile karşılaşarak ona başarılar diledi.

Akşam saatlerinde ileçe den ayrılan çağlayan 23 Temmuzda 2.bölgeden en az 10 milletvekili beklediklerini  çalışmaların ve halkın teveccühünün güzel olduğunu dile getirdi

İki Aday karşılaşınca ne olur dersiniz

Zafer Çağlayan 200 tşört ve şapka dağıttı

YORUMLAR
 • sonra   17-07-2007 10:49

  yerel seçimlerde apartmanlarınızda boyboy akp bayrakları vardı ne oldu parkınıza şimdide yakınıyomusunuz......

 • vatandaş   14-07-2007 23:17

  99 da seçilenleri gördük batırdılar ülkeyi

 • ışıl   14-07-2007 20:05

  Sayın Milet vekili adaylarımız Akcay mah. de mahalle hanımlarının oturduğu minik parkı ellerinden alınışını biliyormu? Kızılcahamam da belediyemiz parklara çok önem veriyor.Öğretmenler sitesi önündeki park yurda...Özen sitesi önündeki park da diger yurda...Ne yurdu... Zafer bey ,belediye başkanımızla sizde gelin .Yurtlu park kapısına koça bi kapı koydu sizde görün.

 • DURMUŞ KARATAŞ   12-07-2007 12:55

  KIZILCAHAMAM HABER SİTESİNDE ÇIKAN HABERİ OKUDUM. ÖNCELİKLE DALAKSUYU FESTİVELİMİZE KATILAN TÜM DAVETLİ VE HEMŞEHRİLERİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM. FESTİVALİMİZE SAYIN ZAFER ÇAĞLAYAN'IN YANINDA DİĞER SİYASİ PARTİLERİMİZİN SAYIN MİLLETVEKİLİ ADYLARI VE YÖNETİCİLERİ DE KATILMIŞLARDIR. HEPSİ BİZİM MİSAFİRİMİZ OLARAK GELMİŞ VE MİSAFİRİMİZ OLARAK GEREKEN İLGİYİ GÖRMÜŞLERDİR. HAVAİ FİŞEK GÖSTERİLERİMİZ İSE ŞAHISLARA YÖNELİK OLMAYIP FESTİVAL PROĞRAMIMIZ GEREĞİDİR. İLGİNİZE VE BİLGİNİZE SUNAR, FESTİVALİMİZE KATILAN HERKESE TEKRAR TEŞEKKÜR EDERİM. DURMUŞ KARATAŞ AKÇAÖREN KÖYÜ DERNEK BAŞKANI

 • hatıb   10-07-2007 19:12

  eveet, şimdi bu yazının ardından bende sayın editörümüze derim ki " aman ha bu yazıyı sakla,zira kızılcahamam'ı bu kadar çok sevdiğini söylediğiniz sayın Çağlayan bakalım 22 temmuzdan sonra da bu sevgisini sürdürecek mi. o zaman görürüz sevip sevmediğini " şimdi sevmiş sevmemiş pek okadar önemli olmasa gerek önemli olan seçimden sonra sevmeli . Ayrıca sevmek paylaşmaktır,vermektir, bakalım göreceğiz inşaallah ne kadar sevdiğini. selametle kalınız efendim.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın