Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Zafer Çağlayan
 • Facebook da Paylaş
Zafer Çağlayan
 • 01-01-1970
 • 14 yorum
 • 5717 okunma
Referandum yaklaşırken partiler çalışmaları hızlandırdı. Referandumun EVET cephesini oluşturan Ak Parti çalışmalarını tüm il ve ilçelere kaydırdı.

 

Referandum yaklaşırken partiler çalışmaları hızlandırdı. Referandumun EVET cephesini oluşturan Ak Parti çalışmalarını tüm il ve ilçelere kaydırdı. Muhalefet cephesinin neden HAYIR dediklerini anlatmak için henüz ilçeye gelmezken Ak Parti bir haftada iki bakan ve ki milletvekili ile çalışmalarını devam ettirdi.

Kızılcahamam’a ilk gelen Zafer Çağlayan’ın ardından, Ahmet İYİMAYA esnaf ziyaretinde bulundu.15.08.2010 Pazar günü ise Aşkın Asan ve içişleri bakanı Beşir Atalay referandum çalışmalarına katılacak Atalay Asya termalde akşam birde iftar yemeği verecek
Referandum çalışmalarının ilkini gerçekleştiren Dış Ticaretten sorumlu devlet bakanı Zafer ÇAĞLAYAN Kızılcahamam esnafıyla sohbet etti. Çağlayan, daha sonra düzenlenen salon toplantısında vatandaşlara hitap etti. Bakanlık görevine geldiği 14 ay süresince 57 ülkeyi dolaştığını dile getiren Çağlayan, millete hizmet etmeyi bilen tek partinin Ak parti olduğunu savundu.
 
Gönüllerinde dört dörtlük, sıfırdan bir anayasa
yapmak olduğunu bildiren Çağlayan, ancak muhalefetin buna destek vermediğini, yeni anayasanın AK Parti'nin değil, Türkiye Cumhuriyeti ve Devleti'nin anayasası olduğunu vurguladı. Çağlayan, 12 Eylül'de yapılacak referandumdan muhalefet partilerinin eli boş döneceğini savundu.

Hazırlanan anayasa değişiklik paketinin kabul edilmesiyle darbecilerin, darbe anayasasının ortadan kaldırılacağını söyleyen Çağlayan, artık Türkiye'de kimsenin darbe yapamayacağını, siyasileri milletin başa getireceğini ve milletin baştan götüreceğini kaydetti.

 

Etiketler : Zafer - Çağlayan - -
YORUMLAR
 • ali   21-08-2010 04:19

  inanın bak ALLAH dan korkmayım ilçe teşkilatının ve sefa yıldırımın inadına hayır diyecem ama olmaz tayyip baba ne derse o

 • kızılcahamamlı   19-08-2010 18:13

  neden bu bakanlar şimdiye kadar kızılcahamama ugramadılar neden şimdi refarandım zamanı geliyorlar halktan bişi isteyince gelip kandırıp gidiyorlar kocaman hayır benden

 • eforzede   19-08-2010 13:17

  eforun yolu işgal ettiği kavun karpuzları zabıtalar neden görmez acaba... efor onları gördüğü için mi?

 • Veysel BAYRAM   18-08-2010 11:53

  Aydın bey!, siyaseti bir partinin bir kişinin ikbali veya hobisi için yapmadım/yapmam. Referandum haberlerini vesile bilip, Vatanımızın Milletimizin geleceği ve istikrarını sağlamamakta esas olduğuna inandığım görüşlerimi sizin okumanızdan çok bu siteleri okuyan AK Parti camiasının okumasını önemsediğim için yazdım/yazacağım. Seni rahatsız ediyorsa okumazsın biter. Önemli olan site editörünün görüşüdür. Ama sizin amacınız üzüm yemek olmadığı kesinlikle belli oldu. Keşke siyasette kişi koruma amaçlı tutumunuzdan kurtulup istişareye açık olabilseniz de bunları daha uygun ortamlarda müzakere etsek.

 • EFOR   17-08-2010 16:30

  efor mağazasınada bir el atsın. arabaları kapattığı için ne caminin merdiveninden iniliyor nede yoldan geçiliyor.

 • ak parti ilçe   17-08-2010 10:30

  demek ki stat burgeri anca dodurdular. ilçe durmak yok yola devam.... sizinle K.hamam çok şey kaybetti halbuki ne kazanımlar elde edilebiliridi bu hükemetten

 • Aydın   17-08-2010 02:52

  En kaliteli insanlar anlaşılması güç insanlardır anlayışından yola çıkan bu zat-ı muhterem o altta yazdığı yazıyı o hale getirmek için kaç gün ve kaç saat uğraştı acaba siz biliyor musunuz:))))))))))) Bi arkadaşın dediği gibi çoğu gazete küpürlerinde alıntı:)) Sayın zat-ı muhterem ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol. Seni tanıyan tanıyor zaten.

 • yasar    16-08-2010 17:58

  buldunuz bedava çayı için oh

 • AHMET   16-08-2010 13:11

  benim anlamadığım bakanlar ve millet vekilleri nedense hep vatandaşdan birşey istemek için geliyorlar. :)

 • sorti   16-08-2010 10:31

  ya senin adını göreceğim diye korkuyorum.:) mecburmusun sen her konuda yorum yapmaya. yada silah falanmı dayıyorlar kafana:) sayfalarca, birbirinden kopuk cümlelerle. yani akşama kadar akademisyenlerden her konuyu çok profosyonel tv lerde izliyoruz. sen kendini kendince ifade et lütfen. inanıyorum ki bu anayasa değişiklikleri için yapmış olduğun yorumlar bir gazete küpüründen alıntıdır. evet yada hayır milletin iradesinin tecellisi olacak. ne olursa kabulumuz olacak. ama senin bu kadar fanatik olmanı gerektiren durum ne. birilerine mi kendini göstermeye çalışıyorsun:)

 • vatandas   15-08-2010 17:02

  ewet deyınce ne oluo sankı degısk bıseymı olcak bnce ne ewet ne hayır duz yolumuzda gıdek

 • mehmet   15-08-2010 03:23

  simitci mehmetali bey yanınıza bakan gelmiş sizdaha oturuyorsunuz nekadar ayıp.

 • ahmet   15-08-2010 01:19

  değişikleri okuyan herkes evet der ..

 • Veysel BAYRAM   15-08-2010 00:26

  1- SİYASİ OLARAK : 12 Eylül referandumu, 60 yıldır TC. Devletimizi Demokrasi rejimimizi ve Anayasamızı, Yasama ve Yürütme organlarımızı, mütedeyyin Siyasetçilerimizi Hukukçularımızı ve Ordu mensuplarımızı, ( Zayıf ve koalisyon ve özellikle üçlü koalisyon ve ara rejim hükümetlerinin. Zaafı ile oluşturulan darbeler ve darbe planları, teröristler ve terörist hareketlerin desteği ile) vesayeti altında tutan mutlu azınlığı temsil eden oligarşik bürokrasi vesayetinden (iktidarından), gerçek Cumhuriyet ve Demokrasi rejimine geçirecek ve 2011 den itibaren Milli İradeyi temsilen yapılacak yeni bir anayasamızın yapılmasının ilk adımı olarak gördüğüm için “ E V E T “ (Vatanımın Milletimin bütünlüğünü ikbalini ve istikrarını, bir siyasi partinin ikbalinden önde olması gereğinden hareketle baraj sisteminin ve yasama yürütme dokunulmazlığının korunmasının devamına, her dönem seçilen milletvekilinin seçildiği partide ve bağımsız olarak seçilenlerin bağımsız milletvekili olarak hizmet dönemlerini tamamlamalarına ve bunun sağlanması içinde istifa edenin yerine yedeğinin getirileceği sisteme özlemimden dolayı “EVET”.) (Demokrasinin olmazsa olmazı olan siyasi partilerin çokluğu demokrasinin gelişmesi değildir.Yüzlerce kullanıma müsait parti ve kullanıma müsait hobi siyasetçileri demokratik çalışmalara ve ülke istikrarına engeldir. Bu gerekçe ile, girdiği Genel seçimde barajı geçemeyen (veya % 5 oy alamayan) partilerin kendiliğinden kapatılmasına, bu partilerde siyaset yapan siyasetcilerin Vatanımın Milletimin bütünlüğünü ikbalini ve istikrarını sağlamak amaçlı siyaset yapan partilerde siyaset yapmalarının veya köşelerine çekilmelerinin özlemi ile “ E V E T “) (TBMM’de Görüşülmekte olan hayati öneme haiz gündem yerine, çok basit önergelerle ve saldırgan grup başkan vekilleri ve milletvekillerinin girişimleri ile TBMM çalışmalarını sabote eden sistemden, görüşülen maddeler üzerine Vatanımızın Milletimizin ve Demokrasimizin gelişilmesine imkân veren önergelerin sunulup konuşmaların yapılacağı ortama kavuşturacak TBMM iç tüzüğünün yenileceğine olan özlemimden dolayı “EVET”)

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın