Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Zabıta Kaldırım İşgaline Karşı Esnafı Denetledi
 • Facebook da Paylaş
Zabıta Kaldırım İşgaline Karşı Esnafı Denetledi
 • 29-09-2020
 • 4 yorum
 • 3496 okunma
Kızılcahamam Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde kaldırım işgal ve koronavirüs denetimlerine devam ediyor.
Kızılcahamam Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, cadde ve kaldırım işgali yapan esnafları uyararak ürünleri kaldırtıyor. Koronavirüs tedbirleri için uyarılarını sıklaştırıyor. Kızılcahamam Belediyesi Zabıta Müdürü Talip Yüce, ilçe halkı ve misafirlerimizin rahat bir ortamda cadde ve sokaklarda gezebilmeleri için kaldırım denetimlerini aralıksız sürdüreceklerini belirtti.
 
Belediye Başkanı Süleyman Acar  “Halkımızın esenlik, sağlık ve huzurunu korumak, hemşerilerimizin aileleriyle birlikte daha nezih ve güvenli bir ortamda günlük yaşantılarını devam ettirmelerini sağlamak, koronavirüs tedbirleri kapsamında sosyal mesafenin korunmasını engelleyecek olumsuzlukları ortadan kaldırmak için Zabıta ekiplerimiz düzenli olarak ilçe genelinde yürüttüğü çalışmalarına devam ediyor.” dedi. Yaya kaldırımlarının işgali yüzünden vatandaşların zaman zaman kaldırımda yürümekte zorlanabildiğini dile getiren Acar, “Konuya duyarlılık göstererek bizlere yardımcı olan esnafımıza teşekkür ediyor, henüz harekete geçmemiş esnafımızın da Zabıta ekiplerimize destek olacağına yürekten inanıyorum.” dedi.
 
YORUMLAR
 • bu esnafın tek sorunu para kazanmak    13-10-2020 16:52

  bu esnafın tek sorunu para kazanmak gözlerini para hırsı kaplamış $$$$$$$$ Euro TL TL bu esnafa eğitim şart

 • vatandaş   01-10-2020 22:19

  ilçede tam da belediye binasının karşısında esnafın biri bırakın kaldırımı yolu bile sularla işgal ediyor.Kimsenin de bir şey dediği yok. ayrıca ilçede zaten park yeri sorunu var bir de esnaf kendi önünü benim park yerim diye kapatıyor.Nasıl bir şeydir anlamak mümkün değil yahu ben arabamla yanaşıp senden alışveriş yapacağım.sen bana burada duramazsın diyorsun

 • Sevgili esnaflara eğitim şart   01-10-2020 16:52

  hepsi cebini doldurma peşinde. dükkan kirasını artırmak ne güzel olur.. yıllar önce belediye başkanı ceza kesmişti hürriyet gazetesine çıkmıştı. https://www.kizilcahamamhaber.com/kizilcahamam-da-kaldirimda-yurumek-bir-iskence-oldu_d22218.html http://www.kizilcahamamhaber.com/yillarin-sorunu-uyarmakla-olmaz-kural-koyun-_d25133.html

 • Adnan   30-09-2020 10:43

  Türkiye'de birde bina ve dükkan önleri tapuya ait zannediliyor. Akıl eksikliği olanlarda park binaya aittir yazıyor.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın