Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Yusuf Öztürk Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanlığına Aday
 • Facebook da Paylaş
Yusuf Öztürk Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanlığına Aday
 • 17-01-2018
 • 5 yorum
 • 5883 okunma
Kızılcahamam Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi başkanlığına Yüsüf Öztürk de aday oldu

Kızılcahamam Sınırlı Sorumlu Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi  genel kurul toplantısı 27 Ocak 2018 Cumartesi günü yapılak.

27 Ocak 2018 tarihinde yapılacak olan Kızılcahamam Sınırlı Sorumlu Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığına İlçemiz esnaflarından Yusuf Öztürk'de aday oldu.

27 Ocak Cumartesi günü yapılacak Başkanlık seçiminde mevcut Başkan Sami SERTTEK ile Yusuf ÖZTÜRK  yarışacak.Öztürk önümüzdeki günlerde yönetiminide açıklayacağını ifade etti. 

 

YORUMLAR
 • Esnaf Candır   19-01-2018 08:37

  Yusuf beyin ticari geçmişi nedir ne işlerle meşgul olmuştur bildiğim kadarıyla Asyanın bir ara işletmeciliğini yapmaya çalıştılar ciddi anlamda ticari itibar ve maddi kayıp yaşadılar bide belediye başkanın yeğeni onu haricinde ha birde k.hamama gelen siyasilerle her fırsatta bir kare resim çekilebilme özelliğine sahip :)

 • yani   19-01-2018 08:02

  Yani garip bir durum.Kim Kim? Kim NE? Her şey Kızılcahamam için.

 • el cevap   18-01-2018 18:48

  esnaf bey, kimse sami beye kötü demedi amma seçim demokrasinin vazgeçilmez unsurudur ve koltuk kimsenin babasının malı değildir. ayrıca Yusuf Bey in de en az sami bey kadar bu işi hakkaniyetle yapacağından kimsenin şüphesi olmasın.

 • esnaf   18-01-2018 13:01

  dürüst olalım ki: bilgili ve akıllı dürüstlük,en iyi siyasettir.Kurnazlık politakası ise cehaletin ve samimiyetsizliğin ve bazı grupların müşterek malıdır.Bu güne kadar kime hangi görüşe farklı bir tavırla yaklaşmıştır Sami Başkan ve hangi esnafımıza diğer bir esnafımızdan başka bir ayrıcalık göstermiştir.Görüşü ne olursa olsun doğruluktan kural ve kaidelerden ne pahasına olursa olsun hiç bir zaman ödün vermemiş kimse önünde eğilmemiş bükülmemiş riya sahibi olmamıştır.Bulunduğu makamda hiç bir zaman siyaset yapmamıştır.Kimsenin koltuğu altında bugünlere gelmemiştir.Şimdi oy verecek değerli esnaf kardeşlerim bu bir yanda hür iradenin bir yanda ise bazı grupların seçimidir.Bugüne kadar doğruyu ve hakkaniyeti iş hayatında gösterdiğiniz gibi umarım bu seçimdede gösterirsiniz.

 • Ankar_ALI   18-01-2018 07:53

  O da (Yusuf ÖZTÜRK) kim? Tanıyalım lütfen.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın