Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Yılın kaliteli ekibi ödülleri verildi
 • Facebook da Paylaş
Yılın kaliteli ekibi ödülleri verildi
 • 01-01-1970
 • 5 yorum
 • 5599 okunma
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE biriminin organize ettiği, 2010-2011 Eğitim Öğretim Yılı Yılın Kaliteli Ekibi ödül töreni yapıldı

 İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE biriminin organize ettiği, 2010-2011 Eğitim Öğretim Yılı Yılın Kaliteli Ekibi ödül töreni yapıldı. İlçemiz okul ve kurumlarının yapmış olduğu iyileştirme çalışmaları sonucunda hazırladıkları ekip-kurum raporları İlçe Kalite Kurulu tarafından değerlendirildi. Ekip kategorisinde 17, kurum kategorisinde 1 raporun müracaatta bulunduğu Yılın kaliteli Ekip/Kurum kategorisinde Anadolu Lisesi, Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile Anadolu Sağlık Meslek Lisesi iyileştirme  ekipleri ilk üç sırayı paylaşarak yılın kaliteli ekipleri seçildi.Halk eğitim Merkezi Müdürlüğü konferans salonunda yapılan törene ilçe Kaymakamı Mustafa ÇİT, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili İsmail KÜÇÜK, Okul Yöneticileri ve dereceye giren ekip üyeleri katıldı. İlk üç dereceye giren ekip üyelerine plaket, katılım belgesi ve her ekip üyesine ayrı ayrı teşekkür belgesi verildi. Diğer katılımcı okul ve kurum ekiplerine de katılım belgesi verildi.

           İlk üçe giren ekip raporları ilçeyi temsilen ile gönderildi.

   

YILIN KALİTELİ EKİPLERİ

 
İLÇE BİRİNCİSİ 74 PUAN KİMSESİZLERİN KİMİYİZ EKİBİ KIZILCAHAMAM ANADOLU LİSESİ
İLÇE İKİNCİSİ 73 PUAN KUTUP YILDIZI EKİBİ TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ
İLÇE ÜÇÜNCÜSÜ 62 PUAN BEYZA MELEKLER EKİBİ ANADOLU SAĞLIK MESLEK LİSESİ

 

 

 

Etiketler : Yılın - kaliteli - ekibi - ödülleri - verildi -
YORUMLAR
 • h   30-12-2011 12:44

  Başarılı çalışmaları ile ilçemizde öne çıkan Anadolu Lisesini ve değerli yöneticilerini kutlarım. İlçemizin eğitim ve başarı durumlarını yukarı çekmelerini ve bunu sürekli iyileştirme gayretlerinden dolayı takdirlerimi sunarım.

 • ankaralı   27-12-2011 11:39

  Başarısından dolayı Anadolu Lisesi ekibi ve çok başarılı müdürünü kutlarım. ilçemiz eğitim camiasına getirdikleri hareketten dolayı kendilerini kutlarım..

 • Habip   24-12-2011 11:30

  ankaradan gelen sonuçlarıda haber yaparsan sevinirim kızılcahamam haber. bakalım ekiplerimiz neler yapcak ankarada

 • GÜRKAN   23-12-2011 11:42

  Ar-Ge nin bu süreçteki çalışmaları rapor sayılarına bakıldığı zaman anlaşılmaktadır. Ben yıllara göre bu ödül sürecine katılan ekip sayılarını vermek istiyorum. 2009-2010 toplam 2 ekip raporu(yani okul) 2010-2011 5 ekip raporu, 2011-2012 17 ekip 1 kurum raporu hazırlanıp bu sürece dahil olunmuştur. Toplamda 19 okul /kurumumuz var bir kurum bir okulumuz hariç diğerlerinin tümü kalite çalışmalarına dahil olmuşlardır. Ben Ar-Ge birimi adına kalite çalışmalarına katılan tüm ekip üyelerine teşekkür ediyorum. Tabi bu arada bizim yaptığımız 60 saatlik rehberlik çalışmalarıda gözardı edilmemeli.

 • sinem   23-12-2011 10:32

  Öncelikle başarılı okulları kutlarım. Bütün okullar bizim okullarımız. sonraya gelince, argenin bu süreçteki çalışmalarını, yanlışlarını kısacası handikaplarını ortaya koymak gerekir. Di..... ama ne söylersen söyle, onun anlayabildiği kadar söylemiş olursun. dolayısıyla anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın