Ana Sayfa  /  Spor  /  Yıldız Güreş Milli Takımının Kızılcahamam Kampı Başladı
  • Facebook da Paylaş
Yıldız Güreş Milli Takımının Kızılcahamam Kampı Başladı
  • 09-06-2016
  • 0 yorum
  • 5565 okunma
Türkiye Serbest güreş milli takımının Kızılcahamam Kampı başladı
19-24 Temmuz 2016 tarihinde İsveç Stockholm düzenlenecek Dünya yıldızlar Avrupa Şampiyonası’nın hazırlıklarını sürdüren Yıldız Erkekler Serbest Güreş Milli Takımı Kızılcahamam’da kampa girdi.
”19-24 Temmuz 2016 tarihleri arasında İsveç’in Stockholm kentinde yapılacak olan Avrupa Şampiyonası ön hazırlık kampı Kızılcahamam’da 5-19 Haziran 2016 tarihleri arasında yapılıyor. Kampa katılan 52 sporcu arasında yapılacak seçmelerin ardından 10 sıklette 20 kişilik Avrupa Şampiyonasında Türkiye’yi temsil edecek milli takım sporcuları belirlenecek. Geçen yıl Avrupa ikincisi olan Yıldız Erkekler Serbest Güreş takımının bu seneki hedefi Avrupa şampiyonu olmak, Kızılcahamam’daki kampa 52 sporcu 7 antrenör, 1 masörün katıldığını ifade eden Antrenör Ruşen Çetin hedefimiz yine ülkemizi en iyi şekilde temsil ederek, oradan madalyalar ile dönmek, Kızılcahamam’ı biz seviyoruz, her yıl buraya uğruyoruz burası kaplıcası, doğası, çalışma ortamı ve rakım olarak bize hitap ediyor, Milli Takımların burası ilk tercihleri arasında, tesisler daha güzelleşir spor kültürü daha gelişir ise, spor turizmi Kızılcahamam için daha iyi olur ve milli takımlar burayı ziyaret eder ”dedi.
Milli Takım Antrenör Ruşen Çetin yönetiminde antrenmanlarını gerçekleştirecek. Yıldız Erkekler Serbest Güreş Milli Takımının Kızılcahamam kampı iki hafta sürecek kampta Antrenörler Ruşen Çetin, Hasan Kılıç, Halil Yılmaz, Abdülkadir Ağca, Muhammet Demir, Mehmet Çira, Niyami Dağlar, masör Osman Ok görev alıyor.
Gençlik Hizmetleri Spor ilçe Müdürü Nahit Şahin Milli Takım Kampına ziyarette bulunarak, ilçemizde kendilerini gördükleri için mutlu olduklarını, Eylül ayında Milli Takıma 4 Minderlik antrenman salonu ile daha iyi hizmet vermeyi sabırsızlıkla beklediğini dile getirdi.
 
42-46-50-54-58-63-69-76-85-100 Kg’da 52 sporcu, Ay-yıldızlı mayoyu uzun yıllar boyunca üstünde taşımak için Kızılcahamam’daki kampta ter dökecek.
 
 

piknik005

piknik011

piknik010

piknik013

YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın