Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Yerel seçimler yaklaşırken adaylar çıkmaya başladı
  • Facebook da Paylaş
Yerel seçimler yaklaşırken adaylar çıkmaya başladı
  • 16-10-2018
  • 1 yorum
  • 6077 okunma
Yerel seçimlere 5 aydan az bir zaman kala belediye başkan adayları sahneye çıkmaya başladı

2019 29 Martta yapılacak olan yerel seçimlere 5 aydan az bir zaman kala Başkanlığa aday olmayı düşünen isimler sahneye çıkmaya başladı.

Yerel seçimler öncesinde siyaset arenasında isimler konuşulmaya başladı. Şüphesiz 2019 yerel seçimlerinde en önemli şehirlerin başında Ankara ve İstanbul geliyor,bütün partiler bu illeri kazanabileceklerini düşündüğü, halkın sevdiği oy alabilecek isimleri partilerine kazandırmak için çalışıyor.

Coşkun Ünal'ın Kızılcahamam'dan aday olacağı haberini önceki gün yapmıştık, İyi parti tabanında ANkara büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak, keçiören eski belediye başkanı, eski Ak Partili Turgut ALTINOK olacağı söyleniyor ve bu isme kesin gözüyle bakılıyor, Mansur Yavaş isminin olmayacağı dile getiriliyor. 

Diğer yandan Kızılcahamam'lı Mehmet Arslan'ın Keçiören Belediye Başkanlığına, Fazıl Köremezli'nin ise Kazan Belediye Başkanlığına iyi partiden aday olacağı dile getiriliyor. 

YORUMLAR
  • mahonisan   19-10-2018 17:42

    Esen Ali bir Coşkun Ünal iki doymadılar ne koltukmuş be özellikle Coşkun Ünal Kadirbey kalesi diye bir mezbeleyi yapıp içkicileri ve hapcıları doldurup hala hangi yüzle aday olabiliyor hayret

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın