Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Yeni kabinende bakanımız yer almadı
 • Facebook da Paylaş
Yeni kabinende bakanımız yer almadı
 • 29-08-2014
 • 8 yorum
 • 5517 okunma
Yeni kabinede bölge milletvekilimiz başbakan yardımcımız yer almadı

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile Başbakan Ahmet Davutoğlu arasındaki görüşmeden sonra yeni kurulan kabine açıklandı.

KABİNE DIŞINDA KALAN 3 BAKAN

Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay ve Emrullah İşler, Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı Davutoğlu kabinesinin dışında kaldı.

KOLTUĞUNU NEDEN KAYBETTİ

Daha önce Erdoğan'ın danışmanlığını yapan, daha sonra bakan olan ve paralel yapı ile ilgili sert açıklamalarıyla gündeme gelen İşler'in neden görevden alındığı merak konusu oldu. Öte yandan Yurtdışı Türkler'den sorumlu olarak görev yapan İşler'in cumhurbaşkanı seçiminde 2 milyon 700 bin seçmenin sadece yüzde 10'unun sandığa gitmesinden dolayı sorumlu tutulmuş olabileceği konuşuluyor.

VEKİLKENDE MEMLEKETİ İÇİN ÇALIŞTI, BAKANKENDE ÇALIŞTI YİNE ÇALIŞACAK

Bölge Milletvekilimiz Prof. Dr. Emrullah İşler Milletvekili olduğu dönemde sık, sık Kızılcahahamam'a gelip ilçenin en önemli sorunlarını (Doğalgaz vb.) çözmek için büyük mücadele verdi.Başbakan yardımcılığı döneminde de yine hemşehrilerini yalnız bırakmayan bölge milletvekilimiz, sürdürdüğü kısa dönemde sürekli aktif olarak çalıştı, siyaset heran herşeyin olacağı bir yapı, bir günün çok uzun bir zaman olduğu bu yapıda bazen istemediğimiz durumlarda olabiliyor. Hernekadar istemidiğimiz bir durumda olasa Bakanımızın yeni kabinede yer almaması, hizmet akışı yönünden bir kaybımızın olmayacağına inanıyoruz.Sayın bakanımız görevini en iyi şekilde yürüttüğüne inanıyoruz.Kendisine bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyoruz.Allah Yardımcısı olsun 

Etiketler : Yeni - kabinende - bakanımız - yer - almadı -
YORUMLAR
 • veysel    30-08-2014 18:42

  şimdiye kadar bakanımız varken hizmet akmadı da şimdi mi akacak bakanımız var ken bir umudumuz vardı şimdi o da yok k.hamam ak parti ilçe bşk.lığı seçim sloganı üçlü olsun güçlü olsun sloganın şu ana kadar üretilen k.hamam için bir proje dahil yok siz diyorsunuz hizmet akacak gülüyorum sadece inşallah ben yanılırımda k.hamam kazanır gönlümüz k.hamam için

 • Oğuzhan   30-08-2014 18:06

  Sayın bakanın, sayın Numan Kurtulmuş'a görevi devrederkenki hali beni gerçekten çok üzdü... Belli ki beklemiyordu o da bizler gibi... Allah yar ve yardımcısı olsun... Söylemleriyle ve özellikle TİKA ile yaptığı çalışmalarla iyi gidiyordu... Umarım 2015'te tekrar kabineye girer...

 • hüseyin   30-08-2014 16:34

  Yahu başbakan olacak diye haber yapmıştınız 2-3 gün önce. Bakanda mı olamadı tüh tüh!

 • Ahmet ACAR   30-08-2014 13:04

  Sayın Bakanımızın kabine dışı kalması bizi kısa vadede üzdü. Bölgesel dengeler ve birinci dönemi olması sebebiyle kabine dışı kaldığını düşünüyorum. Beklentimiz daha güçlü olarak 2015 Haziranından sonra kabineye döneceği yönündedir. Sayın Bakanımızın bu kısa sayılabilecek sürede yaptığı görevde başarılı hizmetler yapmış ve adından ve Kızılcahamam'dan söz ettirmiştir.

 • kızılcahamamlı   30-08-2014 09:12

  şimdiye kadar çok işler yaptı ilçemize bundan sonra çok işler yapar eserleri meydanda muhteremin

 • Redbaht   29-08-2014 23:09

  Kızılcahamam'a hizmet akacak, hizmet akacak! :)Hastaneler, pastaneler falan... :)

  0

  0

  • Mustafa   30-08-2014 10:39

   Bir insanın kafası almıyorsa daha fazla üzerinde durmanın da bir anlamı yok. Zaman kaybının ta kendisisin vatandaş. Gelecek hizmet, yine gelecektir bundan şüphen olmasın.

   0

   0

 • Mazhar BÖLEK   29-08-2014 22:39

  sayın milletvekilimiz Emrullah işlerin mevkisi ne olursa olsun Kızılcahamamın sorunlarıylan eskisi gibi alakadar olacağından hiç şüphem yok. 17 aralıktan sonra, hükümetin en zor zamanında bakanlık yaparak bu büyük sorumluluğu, devletimiz ve milletimiz çıkarları doğrultusunda en iyi şekilde görevini yerine getirerek tamamlamıştır.Şahsının bundan sonrada aynı başarıda devam edeceğinden biz hemşehrilerinin en ufak şüphesi yoktur.Tüm Kızılcahamam ve Çamlıderelilerin her koşulda destekçisi olduğumuzu bilmesini isteriz.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın