Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Yaz kuran kursunda birçok aktivite birden yapılıyor
  • Facebook da Paylaş
Yaz kuran kursunda birçok aktivite birden yapılıyor
  • 04-08-2017
  • 1 yorum
  • 5894 okunma
Kızılcahamam Yabanabat Yaz Kuran Kursu sosyal aktiviteleri ile öğrencilerin gözdesi

Kızılcahamam Müftülüğüne bağlı Yabanabat Camiinde eğitim veren yaz kuran kursu ilçede sosyal aktivitesi en bol kurslardan bir tanesi

Öğrencilerin de en çok tercih ettiği Yabanabat yaz kuran kursu çocuklara verdiği eğitimin yanında, onları sosyal aktiviteler ile de Kuran Kursuna çeken Yabananat cami imam hatipi Salih Gülcü çocuklarımızı yaz kuran kursu boyunca haftanın belli günü havuz, halı saha, pinpon, bisiklet, ve diğer onların istediği çeşitli etkinlikler yapıyoruz. Çocuklarımız memnun oluyor ve kursa severek geliyorlar bizlerde mutlu oluyoruz" dedi.

Etiketler : Yaz - kuran - kursunda - birçok - aktivite - birden - yapılıyor -
YORUMLAR
  • Veysel BAYRAM   05-08-2017 23:16

    Ya kur'an kursları. Her eğitim dönemi sonunda yaz tatiline giren öğrencilerimizin % 25 bu kurslara katıldığı ve bunlarında % 75 - 85 bu kurslarda aldığı Kur'an okuma ve ilmihal bilgileri eğitimi ile yaşamını tamamladığı ilkesinden hareketle, İdarecisi cami imam hatipleri müezzinleri ve belletmeni ile öğrenci velisi ve öğrencilerimizin YAZ KUR'AN KURLARINA ÇOK BÜYÜK ÖNEM VERMELERİ dilek ve temennisi ile, Bu bilinçte olanlardan Allah cc. razı olsun.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın