Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Yaşar Başkan Net Konuştu Biz Beş Fazlasını Alacağız
  • Facebook da Paylaş
Yaşar Başkan Net Konuştu Biz Beş Fazlasını Alacağız
  • 26-03-2019
  • 2 yorum
  • 3150 okunma
Ankara bölge Milletvekili MHP Genel Başkan Yardımcısı hemşehrimiz Yaşar Yıldırım amacımız memleketimize hizmet etmek

31 Mart yerel seçimlerine az bir zaman kala partiler seçim çalışmalarını bütün hızıyla devam ediyor. Cumhur ittifakında Ak Parti Belediye Başkan adayı Süleyman ACAR ve Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet ÖZHASEKİ destek için saha çalışmalarına katılan Ankara Milletvekili ve MHP Genel Başkan Yardımcısı Kızılcahamam'ın evladı hemşehrimiz Yaşar Yıldırım Kızılcahamam'da esnafları ziyaret etti.

Ak Parti Seçim bürosunu da ziyaret eden Yaşar YILDIRIM burada çalışmalar ile ilgili Kızılcahamam Habere açıklamalarda bulundu. Bölge milletvekilimiz Yaşar Yıldırım yaptığı açıklamada şunları söyledi. " 31 Mart 2019 Pazar günü hemşerilerimiz sandığa gidecek, bu bir yerel seçim olarak görünse de arka planda yapılan ortaklıklara bakıldığında ülkemiz için bir beka seçimi olduğu açıktır. Ankara'da bir tarafta projeleri ile Ankara'ya değer katacak Mehmet ÖZHASEKİ başkan varken diğer yanda, Ankara için bir tane projesi konuşulmayan Solun CHP'nin HDP'nin İyi Partinin adayı Mansur YAVAŞ var.

İktidarın Nimetlerini Ankara'nın İmkanlarını Kızılcahamama Taşıyacağız

Kızılcahamamlı hemşerilerimin Pazar günü sandıkta, Kızılcahamam'da Süleyman ACAR kardeşime, Ankara'da ise Mehmet ÖZHASEKİ kardeşime yetki vermeleri durumunda memleketimize il bir hizmet alıyorsa biz beş hizmet alacağız, Ankara için projesi olmayanların Kızılcahamam'la ilgili projesi olabilir mi ? diye soran MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Bölge Milletvekilimiz Yaşar Yıldırım konuşmasına şöyle devam etti." Kızılcahamam belediyesinin bütçesi, geliri gideri belli şimdiye kadar yapılan projelere bakıldığında hükümetin destekleri ile yapılan projeler,bundan böyle Süleyman ACAR kardeşimin projelerine bizde bir Kızılcahamamlı olarak canımızla başımızla destek olacağız, bu manda Süleyman ACAR kardeşimler birlikte İktidarın nimetlerini, Ankara'nın imkanlarını Kızılcahamama taşıyacağız" dedi.  

Etiketler : Yaşar - Başkan - Net - Konuştu - Biz - Beş - Fazlasını - Alacağız -
YORUMLAR
  • haci dayi   05-04-2019 18:52

    ulkucuye fatiha blmez diyenler gorduler ne oldugunu yasar baskan

  • Ruşen Ali   29-03-2019 09:53

    "İktidarın Nimetlerini Ankara'nın İmkanlarını Kızılcahamama Taşıyacağız" 5 Yıldır neden taşımadınız?

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın