Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Yapay Göl Su Kayağı ve Su Sporları
  • Facebook da Paylaş
Yapay Göl Su Kayağı ve Su Sporları
  • 15-11-2018
  • 0 yorum
  • 1878 okunma
Mustafa Özbekli Kızılcahamam için hazırladığı yapay göl projesi ile Kızılcahamam cazibe merkezi olacak dedi.

YAPAY GÖL SU KAYAĞI VE SU SPORLARI PROJESİ İLE KIZILCAHAMAM CAZİBE MERKEZİ OLACAK

AK Partiden Kızılcahamam Belediye Başkan Aday Adayı olan Mustafa Özbekli Kızılcahamam için hazırladığı yapay göl projesi ile Kızılcahamam cazibe merkezi olacak dedi.

2019 yerel seçimlerinde AK Parti’den Kızılcahamam Belediye Başkanlığına Aday Adayı olan Mustafa Özbekli, Kızılcahamam için hayalim hayalimiz olsun sloganıyla çıktığı aday adaylığı sürecinde, Kızılcahamam için planladığı 10 günde 10 projesini basın aracılığı ile Kızılcahamamlı hemşerilerine ve tüm dünyaya duyurmaya devam ediyor.

Kızılcahamam için hazırladığı projelerinin 10’unu Aday Adaylığı sürecinde açıklayacağını belirten Mustafa Özbekli, YAPAY GÖL projesini paylaştı.

AK Parti Kızılcahamam Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Özbekli yaptığı açıklamada; “Kızılcahamam Termal Turizm Cenneti olma yolunda sağlam adımlarla ilerlerken bizde termalin yanı sıra sağlıklı yaşamı aktivitelerle artırarak yüzme, atlama, yürüyüş gibi etkinliklere ek olarak doğa ile iç içe yaşamı artıra bilmek ve İlçemizi daha farklı cennetlere taşıyabilmek adına geliştirdiğimiz ve örnek aldığımız projelerimizi siz değerli hemşerilerime sunmaktan gurur duyuyorum. Yapay göl, su kayağı, su sporları ve etrafını doğal olarak düzenleyerek halkımızın ve misafirlerimizin dinlenebilecek, yürüyüş ve koşu yapabilecek, bisiklet binebilecek ve çeşitli spor parkurları arasında yine gelir kaynağı olacak olan projemi sizlerin bilgisine sunuyorum” dedi.

Etiketler : Yapay - Göl - Su - Kayağı - ve - Su - Sporları - -
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın