Ana Sayfa  /  Spor  /  Veteranlar sahaya çıktı turnuva başladı
 • Facebook da Paylaş
Veteranlar sahaya çıktı turnuva başladı
 • 30-05-2007
 • 3 yorum
 • 5516 okunma
Kızılcahamam kaymakamlık turnuvası bugün Veteranlar maçı ile başladı.Saat 19 da Asya Termal Spor tesislerinde yapılan açılış törenine İlçe Kaymakamı Bilal çelik,Belediye Başkan V.İsmet Engürel ve çok sayıda spor sevenin katıldığı müsabakanın açılış maçı renkli ve çekişmeli bir müsabaka oldu.

Kızılcahamam kaymakamlık turnuvası bugün Veteranlar maçı ile başladı.Saat 19 da Asya Termal Spor tesislerinde yapılan açılış törenine İlçe Kaymakamı Bilal çelik,Belediye Başkan V.İsmet Engürel ve çok sayıda spor sevenin katıldığı müsabakanın açılış maçı renkli ve çekişmeli  bir müsabaka oldu.

Siyah Beyaz forma ile sahaya çıkan takım Belediye Ağırlıklı oyunculardan oluşurken Yeşil Beyaz takımda ise ilçe Kaymakamı Bilal Çelik ve ilçede görev yapan müdürlerden oluştu.

Belediye encümenleri ve müdürlerden oluşan takımın göllerini Hidayet bey atarken Kaymakam Bilal Çeliğin takımı Belediyenin kalesini koruyan Hakim evi müdürü Musa beyi geçmekte zorlansada maçın ikinci yarısında dengeyi kuran Yeşil Takım attığı göllerle maçı beraber bitirmesini bildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Etiketler : Veteranlar - sahaya - çıktı - turnuva - başladı -
YORUMLAR
 • Hikmet GÜMÜŞSOY   30-05-2007 17:37

  Sayın Kaymakamımız Bilal ÇELİK bey başta olmak üzere bu Turnuvanın hazırlanmasında emeği geçen tüm yetkililere teşekkür ederim Sporun dostluk, kardeşlik ve sevgi bağlarını güçlendirdiğini unutmadan turnuvada mücadele edecek tüm takımlara başarılar dilerim.. Bu tür organizasyonların ilçemize çok yakıştığını da belirtmek isterim .. Tebrikler...

 • ahmet   30-05-2007 16:41

  ŞAAAAAAAAMMMMMMPPPPPİİİİİİİİİYYYYYYYOOOON BELEDİYE

 • SEFA ARIK   30-05-2007 12:49

  Turnuvanın başlaması sebebiyle bütün takımlara başarılar dileriz www.cukurcakoyu.net

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın