Ana Sayfa  /    /  Valilik binasında ölümden döndü
  • Facebook da Paylaş
Valilik binasında ölümden döndü
  • 17-03-2007
  • 0 yorum
  • 5518 okunma
Son kararnameyle Kahramanmaraş’tan Adana’ya atanan Vali İlhan Atış’ın, yeni göreve başlamasından yaklaşık 15 dakika önce valilik binasında kaza meydana geldi
Anne ve babasıyla valiliğe gelen 3 yaşındaki Polen Yılmaz, merdivenin tırabzanındaki boşluktan aşağı bakarken düşüp, yaralandı.

Vilayet binasındaki Milli Eğitim Müdürlüğü’ne çıkan merdivende demir korkuluktan aşağı bakmak isterken bir anda dengesini kaybeden Polen Yılmaz, 5 metreden beton zemine düştü. Her ikisi de öğretmen olan ve tayin için okul listesine bakmak amacıyla valiliğe gelen 33 yaşındaki baba Ümit ve anne 28 yaşındaki Hayriye Yılmaz, acıdan ağlayan kızlarını aynı binadaki sağlık polikliniğine götürdü. Ağrı kesici ilaç içirilip, serum bağlanan Polen buradaki ilk müdahale sonrası ambulansla Adana Numune Hastanesi’ne götürüldü. Polen’in sağ kolunda kırık, boynunda zedelenme olduğu anlaşıldı. Küçük Polen’in düştüğü merdiven korkuluğunda demirlerin arasındaki boşluğun bir insanın rahatlıkla geçebileceği genişlikte olduğu görüldü. Bu olaydan, 10-15 dakika sonra vilayet binasına ulaşıp, kent protokolü tarafından karşılanan Vali İlhan Atış’ın bu kazadan haberi olmadı.

Merdiven tırabzanındaki demir parmaklıkların arasının çok geniş olduğundan yakınan baba Ümit Yılmaz, “Önlem alınmazsa, başka çocuklar da düşebilir. Önlem alınmalı” dedi.
Etiketler : Valilik - binasında - ölümden - döndü -
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın