Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Uğurum dershanesinden ödüllü sınav
  • Facebook da Paylaş
Uğurum dershanesinden ödüllü sınav
  • 01-01-1970
  • 2 yorum
  • 5489 okunma
Ayrıca, sınavda dereceye girenlere ödül verileceğinin dile getirildiği açıklamada Uğurum dershanesi tarafından yapılacak sınav ve verilecek ödüller şöyle

Kızılcahamam'da dershanecilik yönünde büyük başarılara imza atan

Kızılcahamam'da hizmet veren Uğurum Dershanesi, İlköğretim 5-6 ve 7.sınıflar, Ortaöğretim ise 11. sınıflara Ücretsiz Ödüllü Düzey Belirleme Sınavını 14.15.16 Aralık Çarşamba-Perşembe ve Cuma günleri yapacağını açıkladı.
Bu sınavların öğrencileri sınavlara hazırlık açısından önemli bir fırsat olduğunu açıklayan dershane Öğretmenleri, gerek sınav süresini düzenleme, gerekse soru tipleri açısından sene sonu sınavları ile büyük ölçüde benzerlik gösteren bu sınavın öğrencinin eksikliklerini görme ve kendi durumunu tespit etme açısından çok önemli olduğunu belirttiler.

Uğurum Dershanesi yöneticileri tarafından yapılan açıklamada;Sınava kendi öğrencilerinin yanısıra Kızılcahamam'daki bütün öğrencilerin davetli olduğunu, katılım için büyük bir talep bulunduğunu katılmak isteyen her öğrenci veya velinin, Akçay Mahallesi Taşın sok 9 numarada bulunan Uğurum  Dershanesi binasına gelerek sınav giriş kartı alabileceği ve böylece sınava katılabileceği dile getirdiler.


Ayrıca, sınavda dereceye girenlere ödül verileceğinin dile getirildiği açıklamada Uğurum dershanesi tarafından yapılacak sınav ve verilecek ödüller şöyle

Etiketler : Uğurum - dershanesinden - ödüllü - sınav - -
YORUMLAR
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın