Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Turnuva'da şampiyon takım belli oldu
  • Facebook da Paylaş
Turnuva'da şampiyon takım belli oldu
  • 20-09-2019
  • 0 yorum
  • 2308 okunma
Kızılcahamam Çıtak Türkmen Kültür Derneğinin tertip etmiş olduğu futbol turnuvası oynana final maçı ile sona erdi.

Yaklaşık 3 hafta süren Halı saha futbol turnuvasında takımlar centilmenlik içerisinde maçlarını oynayarak turnuvanın Bugün oynan final maçında ilk karşılaşma Anadolu Lisesi ve Form Life arasında üçüncülük – dördüncülük maçı oynanacaktı. Fakat karşılaşmaya gelmeyen Anadolu lisesi iki kez maça çıkmaması bir kez maçı terk etmesi nedeniyle turnuvadan ihraç edildi.

Final maçı Yalçın Tavukçuluk ve Güreş Spor arasında oynanarak maçın sonucunda galip gelen Yalçın Tavukçuluk Güreş spor’u 10-4 mağlup etti.

Bu netice ile 2019 yılı Kızılcahamam Çıtak Türkmen Kültür Derneğinin tertip etmiş olduğu futbol turnuvasının şampiyonu Yalçın Tavukçuluk oldu.

Karşılaşmayı Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, Belediye Meclis Üyesi Aliihsan Çalıkıranoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Barun, STK Başkanları, Futbol severler ve Turnuvaya Katılan Takımlar katıldı,

Turnuvanın ödül töreninde Şampiyon Yalçın Tavukçuluğa Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, Turnuvanın 2.’si Güreş spor’a Kızılcahamam Çıtak Türkmen Kültür Derneği Genel Başkanı Aliihsan Maden, Üçüncü Form Life takımına , AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Barun kupaları ve madalyaları takdim ettiler.

Diğer yandan turnuvaya katılan tüm takımlara, Turnuvanın Centilmen Takımına, Gol Kralına ve turnuvada emek sarf edenlere plaket takdim edildi.

Kızılcahamam Çıtak Türkmen Kültür Derneği Genel Başkanı Aliihsan Maden, Turnuvanın oynanmasında saha temini eden ve her konuda derneğin faaliyetlerinde yer alan Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar’a da plaket takdim edildi.

Etiketler : Turnuva'da - şampiyon - takım - belli - oldu -
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın