Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Türkiye’nin ilk Başkanı Recep Tayyip Erdoğan
  • Facebook da Paylaş
Türkiye’nin ilk Başkanı Recep Tayyip Erdoğan
  • 25-06-2018
  • 1 yorum
  • 5803 okunma
24 yılda katıldığı 15 seçimin 15’ini de kazanan Recep Tayyip Erdoğan; tarihe, Türkiye’nin ilk Başkan’ı olarak geçti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan…

Karşı karşıya kaldığı tüm siyasi engellemelerin ardından, sessiz yığınların sesi olarak katıldığı tüm seçimlerde milletin tercihi oldu.

24 yılda 15 farklı seçime katıldı, 15 seçimden de zaferle ayrıldı.

MİLLET SAHİP ÇIKTI

Avrupa’nın, Amerika’nın ve muhalefetin tüm engellemelerine karşı Türkiye’ye birçok devasa proje kazandırdı.  2023 vizyonu kapsamında milli üretimin önünü açtı.

24 Haziran seçimlerinde de milletin tercihi değişmedi.

15 Temmuz’da, Cumhurbaşkanı Erdoğan için FETÖ’nün eli silahlı teröristlerine karşı göğsünü siper eden millet,  sandıkta son sözü söyledi.

TÜRKİYE’NİN İLK BAŞKANI

CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce ile yarışan Cumhurbaşkanı Erdoğan, yüzde 50 oranını ilk turda geçerek Türkiye Cumhuriyeti ‘nin ilk Başkan’ı olarak kayıtlara geçti.

DEMOKRATİK BİR DEVRİM

Oyunu kullandıktan sonra ilk açıklamasında “Türkiye demokratik bir devrim gerçekleştiriyor” diyen Erdoğan, günün önemine dikkat çekmişti.

Etiketler : Türkiye’nin - ilk - Başkanı - Recep - Tayyip - Erdoğan -
YORUMLAR
  • Ahmet    26-06-2018 14:16

    Aziz Türk milleti yine kendine yakışanı yapmıştır. Fakat seçim sonuçları doğru okunmalıdır. Vatandaşımız Reise sahip çıkarken ak partiye de bir ders vermiştir. Artık bu ülkede vatandaşa rağmen icraat yapılmamalı , vatandaşın sorunları ve talepleri dikkate alınmalı yoksa bu oy düşüşü yerel seçimde de devam eder. ilçemiz özelinde de Kadirbey Kentse Dönüşüm Projesinde vatandaşla barış sağlanmalı. Bu konuda belediyenize kızgın ve kırgın olan çok insan var bu insanlarla oturup konuşmadan, anlaşma sağlanmadan yapacağınız şeyler Belediye Seçimlerinde Ak partinin çok kötü bir sonuç almasına sebep olur.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın