Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfından Kaymakam Aksoy’a ziyaret
  • Facebook da Paylaş
Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfından Kaymakam Aksoy’a ziyaret
  • 28-02-2020
  • 0 yorum
  • 3181 okunma
Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Çanakkale Şubesi Başkanı Gülşen Uz ve yönetim kurulu üyeleri Kızılcahamam Kaymakam Can Aksoy’u makamında ziyaret etti.

Kaymakamlık makamında gerçekleşen ziyarette Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Çanakkale şubesi yönetimini kabul eden  Kaymakam Aksoy, bir süre sohbet ederek, vakfın çalışmaları hakkında bilgi aldı. 

Devletimizin bekası ve milletimizin âlî menfaatleri uğruna kendilerini feda ederek bu vatanı, bayrağı ve istiklali bizlere mukaddes bir emanet olarak bırakan şehitlerimizin bizlere emaneti olan kıymetli Ailelerine ve kahraman gazilerimizin sorunları ve istekleri konusunda son derece hassas olduğunu belirten Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy, Kızılcahamam’a göreve geldiği ilk günlerde ilçemizdeki Şehit ailelerini ziyaret ederek, ihtiyaç ve sorunlarını bizzat dinlediğini söyledi.

Aksoy, “ fırsat buldukça şehit ailelerine ve gazilerimize Kızılcahamam Belediye Başkanımız Süleyman Acar ile birlikte ziyaretlerimiz devam ediyor. Bu vesile ile bir kez daha vatanı uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi, aramızdan ayrılan Gazilerimizi rahmet ve minnetle yâd ediyor; hayatta olan Şehitlerimizin kıymetli ailelerine ve Gazilerimize de sağlıklı ve huzurlu bir ömür diliyorum “ dedi.

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Çanakkale Şubesi Başkanı Gülşen Uz ve yönetim kurulu üyeleri ise kabullerinden dolayı Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy’a teşekkür ederek, Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy’un Çanakkale’de özel idare genel şekreteri olduğu dönemde şehit aileleri ve gazileri için yaptıkları şehit aileleri dernek il binası yapım, Gazievininyapımı projelerini süreci konulların görüşerek istişarelerde bulundular.

YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın