Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Turizm Haftası Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı
  • Facebook da Paylaş
Turizm Haftası Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı
  • 16-04-2019
  • 0 yorum
  • 2354 okunma
Kızılcahamam’da 15-20 Nisan arasında kutlanan Turizm Haftası Açılışı Aşye Bezci Anadolu Turizm ve Otelcilik Okulunda yapıldı.

Turizm Haftası dolayısıyla Ayşe Bezci Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bahçesinde tören düzenlendi. 

Kızılcahamam Ayşe Bezci Turizm Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde düzenlenen törene Kızılcahamam Belediye Başkan yardımcısı Yılmaz Özbek, İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş, Kamu kurum ve kuruluşlarının müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

Kızılcahamam Belediye Başkan Yardımcısı Yılmaz Özbek yaptığı açıklamada, Kızılcahamam'ın turizm açısından önemli potansiyele sahip olduğunu belirterek, şunları kaydetti:

"Sahip olduğumuz bu potansiyeli değerlendirerek, bölgemizde turizmin daha fazla gelişmesini sağlamak için çalışmalarımız devam ediyor. İlçemize gelen turistlerin daha fazla kalması için ortam hazırlanması gerekiyor. Bizler de Kızılcahamam ilçemizin güzelliklerini ortaya çıkartmak ve daha fazla turist çekebilmek için gayret gösteriyoruz. İlçe esnafımıza da teşekkür ederek Turizm Haftası'nın ilimize ve ilçemize iyilikler, güzellikler getirmesini diliyorum." dedi.

Kızılcahamam halk oyunları ekiplerinin gösteriler sunduğu törende, öğrenciler hazırladıkları yiyecekleri konuklara sundu.

Kızılcahamam'da Turizm haftası boyunca ilçe genelinde  çeşitli etkinlikler yapılacak.

YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın