Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  TOKİ İlkokulu 4 yıldır öğrenci ve öğretmen bekliyor
  • Facebook da Paylaş
TOKİ İlkokulu 4 yıldır öğrenci ve öğretmen bekliyor
  • 24-11-2017
  • 2 yorum
  • 6148 okunma
Kızılcahamam TOKİ ilkokulu dört seneden beri öğrenci bekliyor.

Kızılcahamam'da bugün 24 Kasım Öğretmenler günü,Tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyoruz. 

Öğretmenler gününde Kızılcahamam Haber olarak eğitimcileri ilçemizi ilgilendiren bir konuya değinmek istedik. Kızılcahamam'da 2013 yılında yapılan Kızılcahamam'ın en güzel yerinde ilçe manzaralı 16 derslikli bir okul var adı TOKİ İlkokulu bir umutla yapıldı biteli 4 yıl oldu kaderine terk edilen okul çürümeye başladı. 

"Bu okulda öğrenci olmak çok güzel olsa gerek" sloganı ile yapımına başlanan 16 derslik okulda ayrıca anasınıfı, oyun sınıfları, beden eğitimi salonu ile  4 adet soyunma odası, kantin, müdür odası ve öğretmen odaları, laboratuvarlar v.s.de bunyesinde bulunduruyor, yapıldığında  Kızılcahamam'daki okullar ve Türkiye'deki bir çok ildeki okullarla kıyaslanamayacak derecede bir muhteşem okuldu.

Zaman içerisinde Okula hırsızlar girdi, okul muslukları çalındı, camları kırıldı. Yapıldığı günden buyana ne bir öğrenci nede bir öğretmen göremeyen bu okulumuz bir öğretmenler gününe daha buruk ve hüzünlü giriyor.

Temennimiz bir dahaki öğretmenler gününde okulun hak ettiği yeri bulması, eğitim ve öğretimde ilçemize gerekli katkıyı sunmasıdır. 

Etiketler : TOKİ - İlkokulu - 4 - yıldır - öğrenci - ve - öğretmen - bekliyor -
YORUMLAR
  • ali yalçınkaya   28-11-2017 14:38

    ilçenin milli eğitim müdürü yok mu

  • ALİ   24-11-2017 16:29

    ÖNCELİKLER SAYIN EDİTÖR BU KONUYU DİLE GETİRDİĞİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. EVET NE YAZIKKİ TRİLYONLAR VERİLEREK YAPILAN OKUL AÇILMADI ÇOCUKLARIMIZ BU SOĞUKTA HALEN AŞAĞIDA BULUNAN OKULLARA GİDİYOR.OKUL KENDİ HALİNE BIRAKILDI ÇÜRÜYOR DÖKÜLÜYOR CAMLARI KIRILIYOR YAKINDA ÇATISIDA DÖKÜLÜR.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın