Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Su Festivali Kolpa ve Rafet El Roman Konseri
 • Facebook da Paylaş
Su Festivali Kolpa ve Rafet El Roman Konseri
 • 01-01-1970
 • 7 yorum
 • 5540 okunma
Kızılcahamam Belediyesi bu sene beşincisi düzenlenen Kültür Sanat ve Su Festivalinin üçüncü gününde Serhan Korhan, İbrahim Altınışık, Grup Kolpa ve Rafet El Roman konserleri vardı

Kızılcahamam Belediyesi bu sene beşincisi düzenlenen Kültür Sanat ve Su Festivalinin üçüncü gününde Serhan Korhan, İbrahim Altınışık, Grup Kolpa ve Rafet El Roman konserleri vardı. 

Grup Kolpa ve Rafet EL Romanda eğlencenin doruk noktaya çıktığı konserde, gençler sanatçıların şarkılarını birlikte söyledi. Rafet El Roman'ın konserini Bengü TV canlı olarak verdi.

Konser sonrası Büyük Kaplıca yanında sinsin ve hava fişek gösterisi yapıldı.Burada da yöresel sanatçılarımızdan Oğuzhan Er sahne aldı.Gece Saat:01.30 kadar devam eden Festival havai fişek gösterisi ile sona erdi.

 

 

FOTOĞRAFLARIN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ

Etiketler : Su - Festivali - Kolpa - ve - Rafet - El - Roman - Konseri -
YORUMLAR
 • Seyit Ali Öztürk   20-08-2013 11:34

  Mısır’da, Suriye’de, Irak’da, Filstin-Gazzede, Afganistan-Pakistan-Keşmir’de, kısaca dünyanın her yerinde Müslümanlar şehit (katledilirken) edilirken, Analar babalar bebeler kan ağlarken, amaçları sadece ve sadece Coşkun Ünal’ın ikinci kez seçilme reklamı (Rüşveti) olan vur patlasın çal oynasın eğlenceleri ve yemekleri, olsa, olsa MHP ve Coşkun Ünal’ın çakma dindarlık Milliyetçilik Ülkücülük anlayışlarının dışa vurmuş somut yansımalarıdır düşüncemi Türk Milleti ve Kızılcahahammlı samimi dindar Milliyetçi Ülkücü kardeşlerimle paylaşıyor ve onlarında düşüncelerini bu sütunlardan lütfen bekliyorum.

 • Kemal Yiğit   20-08-2013 09:45

  Mısır kan ağlıyor, Belediye Başkanı ve vatandaş oynuyor yazıklar olsun sizlere, bu zor günde olmasa bu etkinlik ne olur sanki.

 • İhvanı Müslimin   19-08-2013 02:09

  Gün gelecek Türkiye'ye de kan sıçrayacak o zaman bu kadar umursamaz olmanın bedelini ödeyeceğiz. Kızılcahamam'da siyasi anlamda pek de bir şey beklemiyorum. Belediye üzerine siyaset yapıldığından kulislerinde kimi aday göstersek nasıl rant sağlasak diye düşünüyorlar fakat halkın bu kadar uykuya bağımlı olması gözle görülür düzeyde. Bir vatandaş ne güzel de söylemiş. Gençlerin kazandığı para LPG'ye gidiyor diye. Bu şekilde yetiştirmek de bu boşluğun sebeplerinden. Allah hepimize yardımcı olsun.

 • ders   18-08-2013 23:11

  yapmışsın reklamını salih abi.....

 • KIZILCAHAMAMLI   18-08-2013 16:11

  adlı kişini yorumuna canı gönülden katılıyorum gençliğin düşündüğü sadece façalı bir şahin yada BMW sonra aç müziği bin arabaya akşama kadar soğuksu yolu git gel olsun yeter başta benim yiğenim bunu yapan laf anlatamıyorsun kazandığı para gaz parasına ancak yetiyor neyse ben aslında Festivalde RAFET ELROMANIN süper bir konser verdiğini söyleyecektim para ne aldıysa haketti bence insanları gerçekten eğlendirdi teşekkürler...

 • vatandaş   18-08-2013 14:36

  sayın editör kaplıca yanındaki konserden neden bahsetmiyosunuz niye orda çalan kızılcahamamlı kardeşimizin adını vermiyosunuz 2 saat boyun ca çok güzel eğlendirdi herkezi niye kızılcahamamlı kardeşlerimizi isimlerini veremiyosunuz illa dışardan gelmesimi lazım adından bahsettirmeleri için.. önce kendimiz sahip çıkmalıyız bu sanatçı kardeşlerimize çok ayıp etmişsiniz es geçerek yakışmamış haberci kişiliğinize...

 • ah gençliğim vah gençliğim   18-08-2013 09:50

  şu gösterdiğiniz heyecanı, isteği keşke derslerinize de gösterseniz .ilçemizdeki yetkililer, anneler babalar yapılan SBS sonuçlarına bir baksanız başarı sıfır. sbs sınavları kalkmadı onları daha zorlu günler bekliyor unutmayın. ankaranın burnunun dibindeki ilçemizde gençliğimizin geleceği yok olup gidiyor. dahası gençliğimiz elden gidiyor. çocuklarımıza sahip çıkalım.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın