Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Sosyal Yardımlaşma Vakfına Sözleşmeli Personel Alınacak
 • Facebook da Paylaş
Sosyal Yardımlaşma Vakfına Sözleşmeli Personel Alınacak
 • 15-05-2015
 • 4 yorum
 • 5699 okunma
Kızılcahamam Sosyal yardımlaşma vakfına sözleşmeli personel alınacak

Kızılcahamam Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına , Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü’nün 03.04.2012 tarihi ve 2012/1 nolu Genelgesi  doğrultusunda  16.02.2012 tarih ve 2012/1 nolu kararı ile yürürlüğe giren SYDV Personelinin Norm Kadro Standartları , Nitelikleri, Özlük Hakları ve Çalışma Şartlarına İlişkin şartlar doğrultusunda 4857 Sayılı İş Kanununa tabi 2 (iki) Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi unvanıyla personel istihdam edilecektir.

 İşin Adı: Sözleşmeli Personel Alımı

İşin Süresi: Belirsiz Süreli (2 ay Deneme Süreli )

Personel Ünvanı: Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi.

İstihdam Edilecek Personel Sayısı: 2 (İki )

1-ADAYLARDA ARANAN NİTELİKLER

A)    GENEL ŞARTLAR

1-Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.                                        

2- Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak.

3-Sınav tarihi itibari ile 18 yaşını bitirmiş, 35 yaşını doldurmamış olmak.

4- Kamu haklarından mahrum bulunmamak

5-Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına  ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar , devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk,zimmet,irtikap ,rüşvet hırsızlık,dolandırıcılık ,sahtecilik , güveni kötüye kullanma , hileli iflas ,ihale ve alım satımlara fesat karıştırma , suçtan kaynaklanan malvarlığı  değerlerini  aklama veya kaçakçılık  suçlarından  mahkum olmamak.

6- Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak

B)     ÖZEL ŞARTLAR                

 Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi;

  1)   Üniversitelerin 4 Yıllık yüksek öğrenim kurumlarından ;  İşletme,İktisat,İktisadi ve İdari Bilimler, Siyasal Bilgiler,Siyasal Bilimler, İletişim Fakültelerinin bütün bölümleri ile Sosyal Hizmetler,Sosyoloji,Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik ,Halkla İlişkiler ve benzeri bölümlerinden mezun olma.

2)   Kamu Personeli Seçme Sınavında geçerli puan türünde  en az 60 puan almış olmak.( 2013-2014 )

             3) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl sağlığı veya özrü bulunmamak.

           4)  Kızılcahamam ilçesinde son  6 aydır ikamet ediyor olmak.

           5) Tercihan bilgisayar sertifikasına sahip olmak ve ofis  proğremlarını iyi derecede kullanabilir olmak.

2-İSTENEN BELGELER

    Kimlik Fotokopisi

    KPSS  ( 2013 veya 2014 ) Sonuç Belgesi Fotokopisi

    Diploma veya çıkış belgesinin fotokopisi

    Erkek adaylar için askerliğini yaptığına  dair belge.

     Yeni çekilmiş fotoğraflı özgeçmiş ( Özgeçmiş belgesinde  iş  deneyimleri,  özel yetenekler, bilgisayar ve yabancı dil seviyeleri  neden bu işe müracaat ettiği, gelecekteki hedefleri, hobileri, özet aile bilgileri konularından da bahsedilecektir)

    Sağlık kurulu raporu adli ve sicil kaydı mülakatta başarılı olan adaylardan sözleşme öncesinde istenilecektir. Gerçeğe aykırı belge verdiği veya beyanda bulunduğu tespit edilenlerin atamaları yapılmış ise iptal edilir. Bu kişiler hakkında Türk Ceza Kanunun ilgili hükümleri uygulanır.

3- BAŞVURU ŞEKLİ VE SÜRESİ

1)       Başvurular 18/05/2015-29/05/2015 tarihleri arasında Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğünün “SYDV Personel Alım İlanları” bölümü üzerinden online olarak yapılacaktır.( www.sosyalyardımlar.gov.tr/)(http://app.aile.gov.tr/vakifilan)

2)      Başvuru yapan adaylardan belge istenmeyecektir. Başvuruların KPSS puanına göre sıralanmasından sonra, puanı en yüksek olan adaydan başlanarak alım yapılacak  kadro sayısının 5 katı kadar aday mülakata çağrılacak ve  ilanda belirtilen genel ve özel şartları  taşıdıklarını gösterir belgelerin aslını göstererek bir fotokopisini vakfımıza  teslim edecektir.

3)      Mülakata çağrılan adaylar istenilen belgeleri, Kızılcahamam Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına( Hükümet Konağı No:1/5  adresine ) 03/06/2015 Pazartesi  günü saat  17:00’ye kadar  şahsen  veya en seri şekilde posta ile teslim etmeleri gerekmektedir

4)     Yukarıda belirtilen  tarihten sonra şahsen veya posta ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir. Postada meydana gelecek gecikmeler nedeniyle yukarıda belirtilen son başvuru tarihinden sonra teslim alınan başvuru dikkate alınmayacaktır. Başvuru esnasında kurumumuz tarafından alınan belgeler incelendikten sonra, eksik belgesi olanların başvuruları kabul edilmeyecektir.

 5)    Alınacak personel sayısının 5 ( Beş ) katı  kadar aday için  geçerli  Geçerli KPSS  Puanına göre  en yüksek puandan başlayarak sıralı şekilde  09/ 06/2015  Salı  günü saat  14:00’da Kızılcahamam Kaymakamlığı toplantı salonunda mülakat yapılacaktır.

6- Mülakatı  kazanan  adayların listesi   Kaymakamlığımız internet sayfasında www.kizilcahamam.gov.tr. adresinde yayınlanacaktır.

KIZILCAHAMAM KAYMAKAMLIĞI SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI

AYRINTILI BİLGİ İÇİN : TEL :0312 736 00 62

YORUMLAR
 • federal   22-05-2015 01:22

  evli bekar şartı eklenmemiş böyle karmaşık bir ilan yok ya sanayiye kaportacı arıyorsun puanı 80 boyacının puanı 85 boyacı kaportacı yerine işe başlıyor nasıl bir performans alınır allah bilir ALLAH BÜYÜK GÖRÜR

 • hayırlı olsun    21-05-2015 16:30

  ilan sonunda açılmış iyi hoşda sosyal yardımlaşma ile alakası olmayan ünv bölümlerini neden kapsıyor anlam veremedim 4 yıl bitirmiş herkez başvuru yapabilir die açsaydınız fark eden birşey olmazdı zaten Sosyoloji,Psikoloji, ve Rehberlik neysede diğer ünv bölümleri alakasız duruyor

 • kılevra   20-05-2015 08:32

  mükerremm

 • vatandas   15-05-2015 14:29

  aranan sartlar arasına VIP torpili eklememissiniz..Basvuranlar bosuna umutlanacaklar simdi ..

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın