Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Sorun olmaya değil çözüm bulmaya geliyoruz.
 • Facebook da Paylaş
Sorun olmaya değil çözüm bulmaya geliyoruz.
 • 20-11-2009
 • 6 yorum
 • 5715 okunma
Ankaradaki oto esnafına hak ettiği değeri ve hizmeti vermeyi amaç edinerek AOSO (Ankara Esnaf Oto Sanatkârları Esnaf Odası) Başkanlığına adaylığını koyan Mustafa ARSLANOĞLU, Garagız restoranda başkentli oto sanayi esnafıyla bir araya geldi.

Ankaradaki oto esnafına hak ettiği değeri ve hizmeti vermeyi amaç edinerek AOSO (Ankara Esnaf Oto Sanatkârları Esnaf Odası) Başkanlığına adaylığını koyan Mustafa ARSLANOĞLU, Garagız restoranda başkentli oto sanayi esnafıyla bir araya geldi.

Tüm şehitlerimiz için saygı duruşu ve ardından İstiklal marşımızın okunmasıyla başlayan geceye çok sayıda iş adamı, gazeteci ve 500 e yakın esnaf katılırken; gecede konuşma yapan Altınyuva Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sami Altınyuva ve Sabah Gazetesi Spor Muhabiri Ali Öcal Arslanoğlu’nu maddi ve manevi olarak desteklediklerini beyan etti.

 

Yalnız bırakılan oto esnafına kanun kapsamında en iyi hizmeti vermek için şahsı ve yönetim kurulu adına üyeleri olarak inandıklarını belirten Arslanoğlu “Sorun olmak için değil Çözüm olmak için ”geliyoruz dedi.

Arslanoğlu konuşmasında oto sanayi esnafının sorunlarını dile getirirken ekibiyle birlikte tüm sorunlara çözüm yolu bulanacağının da sözünü verdi.

 

Arslanoğlu, Oto esnafını bilgilendirme ve eğitme kurslarını sanayi bölgesine yakın yerlerde gerçekleştirerek kursların amacına ulaşmasını sağlayacaklarını, sanayi sitelerinde tam donanımlı arıza tespit cihazları ve teknik elemanlar bulundurulacağını, sanayi esnafının her türlü sorun ve ihtiyaçları için oda olarak birlikte hareket edilerek siyasi parti liderleri, Büyükşehir ve İlçe Belediye Başkanları, sigorta şirketleri ile bunların bağlı bulunduğu kurum ve kuruluşlarla bir araya gelerek çözüm yolu arayacaklarının da altını çizdi.

 

MUSTAFA ARSLANOĞLU KİMDİR ?

Ankara Oto Sanatkarları Esnaf  Odası Başkan Adayı MUSTAFA ARSLANOĞLU 1977 Ankara Kızılcahamamda doğdu. İlkokul eğitimimi Kızılcahamam Bulak Köyü’nde, ortaokul eğitimini de Ankara Evliya Çelebi Ortaokulu’nda tamamladıktan sonra 1993 oto boya atölyesinde çırak olarak mesleğe ilk adımını attı. Daha sonra 1997-1998 yılları arasında vatani görevini yerine getirmek için mesleğe kısa bir ara verdim ve 2002 yılında Başkent Oto Boya adı altında Ankara Demir Sanayi’nde ilk işyerini açtı.

Daha sonra şehir merkezindeki işyerlerinin şehir dışındaki sanayi bölgelerine taşınma kararı ile 2004 yılında Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesi’nde Hızal Başkent Oto Servis adı altında; kaporta, boya ve mekanik hizmetleri veren yeni işyerini faaliyete geçirdi.

Bunların dışında Ankara Oto Sanatkârları Kredi Kefalet Kooperatifi kurucu üyelerinden ve yine Yabanabat Derneği üyesi. Şu an hali hazırda aylık yayınlanan bir iş dünyası dergisinde köşe yazarlığı yapmakta olup, evli ve 2 çocuk babası.

 

Hemşehrimize kızılcahamamhaber olarak başarılar diliyoruz

Etiketler : Sorun - olmaya - değil - çözüm - bulmaya - geliyoruz. -
YORUMLAR
 • mahir    23-11-2009 12:36

  napcaksın adını yazınca. dövmeye mi gelcen. iyimisin kardeşim sen. kafada tahta noksanı varsa başka bir yerde ara çözümünü. editör kardeşim: düzeyi kaybedenlerin lütfen yorumlarını yayınlama. adam birisi hakkında bir yorum yapmış. gayette üslubu yerinde. burası insanların birbirine meydan okuma yeri değil. fikirler çarpışsın. yok demişse yoktur. biride çıkar niye olmadığını açıklar. yazsana bakıyım bi adını.......

 • Yakup   20-11-2009 19:47

  Sivri dil kimsin adını yazsana. Ahmet Arslanoğlu hakkında yazmışsın adam gibi adınıda yazsana.

 • Eyüp   20-11-2009 13:37

  Hemşehrimiz olan Mustafa Arslanoğlu kardeşimize hep beraber destek olmalıyız. Kızılcahamamlı olmanın farkını birlik ve beraberliğimizi herkese göstermeliyiz. Ayrıca manevi desteklerini esirgemeyen Ali Öcal abimize Nizami Gülşen'e Kızılcahamamlı işadamlarımız Sami Altınyuva'ya ve Ali Özcanoğlu'na teşekkür ederim.

 • Aydın ARSLANOĞLU   20-11-2009 13:18

  cok değerli abimiz mustafa arslanoğluna şimdiden hayırlı olsun allah utandırmasın başarılar diliyorum

 • sivri dil   20-11-2009 07:55

  genç, dinamik, hemşerimize hepimiz sahip çıkalım. bulaklı olan ahmet arslanoğlu nerede göremedim destek olan hemşerilerimiz nizami gülşen sami altınyuva ali öcal ve ali özcanoğlu na tebrik ediyorum.

 • Rıfkı   20-11-2009 02:59

  O odaya gelince ilk çözmesi gereken çalıntı oto parçalamsından para kazananları tespit etmek olmalı bence.Her yıl binlerce araba o oda mensupları, hatta o oda mensupları demeyeyim kendilerine o süsü verip öyle dükkan açmış ama aslında onlardan olmayan insanlar tarafından parçalanıyor.denetimlerinin bu açıdan yapılması lazım.Seçim çalışması adına bunlara değinmek yerinde olur.Hadi inşallah...Hayırlısı.Başarılar.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın