Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Sokak Köpekleri Kızılcahamam'da vatandaşa saldırıyor
 • Facebook da Paylaş
Sokak Köpekleri Kızılcahamam'da vatandaşa saldırıyor
 • 01-04-2015
 • 5 yorum
 • 5641 okunma
Kızılcahamam'da sahipsiz sokak köpekleri vatandaşı korkutuyor

Kızılcahamam’ın farklı cadde ve sokaklarında boy gösteren başıboş dolaşan sokak köpekleri vatandaşların korkulu rüyası haline geldi.

Sahipsiz köpekler yüzünden çocuklarını okula korkarak gönderen anne ve babalar, bu soruna biran evvel çare bulunmasını istiyorlar.

Sokak köpeklerine bir çözüm bulunması gerektiğini vurgulayan veliler; “grup halinde dolaşan ve saldırganlaşan sokak köpekleri ile ilgili vatandaşların endişeleri her geçen gün artarak devam ediyor. Belediye tarafından bir şirkete kaç kez toplatılan köpekler gidiyor bir süre sonra aynı köpekler veya farklı köpekler tekrar geliyor. Köpekleri toplayan firmalara vatandaşlar çok güvenmeyerek, buna kalıcı bir çözüm bulunması gerektiğine veya toplanan köpeklerin nereye bırakıldığını belediyenin takip etmesi gerektiğini dile getiriyor.

Önceki gün Karşıyaka mahallesinde bir bayana saldıran köpekler büyük bir korkunun yaşanmasına denen oldu. Bu okula giden öğrenciler de olabilirdi. Yarın üzücü bir olayın meydana gelmesi durumunda bunun hesabını kim verecek.

Sokak köpeklerinin çocukları korkuttuğunu belirten öğrenci velilileri; "Sürüler halinde gezen bu köpekler sabahın erken saatlerinde dolaşıyor. Çocuklarımızı okullara göndermekten korktuklarını dile getirdiler.

YORUMLAR
 • Ayşe   02-04-2015 16:59

  Kesinlikle birisinin canı yanmadan bu soruna bir çözüm bulunması gerekiyor. Belediye biraz hizmet yapsın artık.

 • vedat   01-04-2015 18:54

  Belediye nerede.Galiba hiç bir yerde.Ne üçlüsü ne güçlüsü.İktidar partisinden olsun dediniz işte böyle oldu.Şimdi çok mu memnunsunuz Kızılcahamamlılar.

 • vatandaş   01-04-2015 15:06

  yarın birgün bi çocuğa saldıracaklar sonra akılları başlarına gelecek.bu ülkede bir insan önce zarar görecek sonra tedbir alınacak.

 • hasan   01-04-2015 12:54

  buda icrat bunuda yapın listeye yazın.

 • ali   01-04-2015 08:14

  bir yıllık icraata köpek topladıklarını yazmamışlar mühittin bey ve eş başkan kordinatör murat altın falan (seçimlerde canla başla çalışanlar nerde)adam meclis üyelerini bile diskalifiye etti yiğenleri kazandırdı sanki yazık kızılcahamamlılar bakın halimize

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın