Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Soğuksu Milli Parkında Bir Akşam Gezintisi
  • Facebook da Paylaş
Soğuksu Milli Parkında Bir Akşam Gezintisi
  • 26-07-2017
  • 2 yorum
  • 5854 okunma
Ankara Orman ve Su İşleri 9. Bölge Müdürlüğü tarafından soğuksu milli parkında doğa yürüyüşü yapıldı.

Ankara  Orman ve Su İşleri 9. Bölge Müdürlüğü ve Kızılcahamam Soğuksu Milli Parkının katkıları ile gerçekleştirilen yürüyüşe İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, Belediye Meclis Üyesi Adem Emin Atakul,Kemal Öztürk, İbrahim Yıldızi Yusuf Şengül, Cumhuriyet Başsavcısı Vural Eker, İlçe Müftüsü Selçuk Kılıçbay, Emniyet Müdürü Erol Dağdelen, Ankara Doğa Koruma  ve Milli Parklar Şube Müdürü Şahin Çılgın, 9.Bölge Şube Müdürleri Ömer Aygül, Nasip Kazak, Güngör Ekinci, Elif Çimenoğlu Soğuksu Milli Parkı Şefi Murat Güzel, Mal müdürü Halime Önder, İlçe Tarım Müdürü Ali Özdemir, SYD Vakfı Müdürü Bülent Işık, ASKİ Müdürü Bahattin Çınar Kızılcahamam YADO üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Öğleden sonra saat 17.00'da kuyu başından başlayan 7 kilometrelik yürüyüş parkuru yaklaşık 2 saatte tamamlandı. Orta derece zorluktaki yürüyüş sırasında katılımcılar Çevre yolu Fosil ağaçlar mevkiinde kısa bir mola verildi burada Milli Park Şefi Murat Güzel tarafından katılımcılara fosil ağaçlar ile ilgili bilgi verdi. Daha sonra buradan Leylek kayasına kadar yürüyen gurup ekiplerine Ankara Doğa Koruma  ve Milli Parklar Şube Müdürü Şahin Çılgın, her yıl milli parka bir buçuk milyon liralık yatırım yaptıklarını dile getirerek önümüzdeki günlerde yürüyüş yollarına dinlenme ve çevre düzenlemesi noktasına çalışmalar yapacaklarını dile getirdi.

Yürüyüşe katılanlara tişört şapka ve su ikramı yapıldı.

Etiketler : Soğuksu - Milli - Parkında - Bir - Akşam - Gezintisi - -
YORUMLAR
  • mehmet   28-07-2017 07:41

    bi tane halktan vatandaş yok nerde öğretmen memur var orada takım elbiseyle katılacakmış nerdeyse bazıları halka inin be kardeşim.. (admin bi eleştiride sana görüyorumki haberlerine eskisi gibi yorum gelmiyo işine gelen yorumu yayınlar işine gelmeyeni yayınlamazsan böyle olur)

  • Ruşen Ali   27-07-2017 15:40

    Kızılcahamam kendi burjuvazisini yaratmaya mı çalışıyor? Tüm etkinliklerde (Anma, yemek, kutlama vb.) hep aynı kişiler. Cenazelerde bile bu ayrımı görmek mümkün. Ne diyelim elbet bir gün bu halkından söyleyeceği de bir şeyler olur. Kolay gelsin.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın