Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Soğuksu Milli Parkına Yakışanı Milli Park Yapıyor
  • Facebook da Paylaş
Soğuksu Milli Parkına Yakışanı Milli Park Yapıyor
  • 27-08-2019
  • 0 yorum
  • 3964 okunma
Kızılcahamam Haber olarak Soğuksu Milli Parkı içerisinde bulunan (Melih gökçek parkı) bölgesindeki tuvaletleri haber yapmıştık.

Kızılcahamam Haber Kızılcahamam'ın en önemli iki yerinden bir tanesi olan yılda 2 milyon 500 bin ziyaretçiye ev sahipliği yapan Soğuksu Milli  Parkının en zirve noktası konumundaki Kuyubaşı mevkii veya Melih Gökçek parkı olarak ta bilinen bölgede bulunan tuvaletleri 16/06/2019 tarihinde haber yapmıştık.

Amacımızın bağcıyı dövmek olmadığını üzüm yemek olduğunu da belirtmemize rağmen bizi yanlış anlayanların, birçok haksız eleştirilerede maruz kalmış, buna rağmen biz bildiğimiz yolda yürümeye devam etmiştik.

Aradan geçen iki ayda istenildiğininde neler yapılabileceğini görmek adına bu ahberi yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Soğuksu Milli Parkı ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü tarafından Kızılcahamama yakışmayan bir bay ve bir bayan derme çatma tuvaletin bulunduğu alana yeni tuvaletlerin yapımı için ihaleye çıkılmış ve ilçemiz esnaflarından Akbaşlar İnşaat burada yapılacak olan iki tanesi engelli olmak üzere üç bay ve üç bayan WC ile foseptik kuyusu inşatını almış bir ayda teslim etmesi bekleniyor.

İnşaat çalışmalarını yakından takip ediyoruz, hiçbir ağaç kesmeden en uygun gösterilen alana başlayan inşaat hızla devam ediyor, yalnız burada Milli Parka Yakışmayan birde Mescit bulunuyor, bunun bu ihalenin içerisinde olup olmadığını bilemiyoruz ama "namazda gözü olmayanın, ezanda kulağı olmaz" misali inşallah olmamıştır ve Milli Park Yetkilileri Milli Parka Yakışmayan bu mescidi de milli parka yakışır güzellikte yaparlar diye umut ediyoruz.

Kızılcahamam Haber olarak Milli Parkımıza yakışır bu Tuvaletleri yaptıran Soğuksu Milli Parkı yetkililerine, Milli Parklar Genel Müdürlüğüne  teşekkür ediyoruz, güzel işlerinizin her daim yanında olmaya devam edeceğiz, eksikliklerinizide her daim eleştireceğiz 

İLGİLİ HABERLER

2600 PİKNİK MASASI, 6 TUVALET YIL 2010

SOĞUKSU MİLLİ PARKINDA DERME ÇATMA TUVALETLER

SOĞUKSU MİLLİ PARKINDA TUVALET SORUNU DEVAM EDİYOR

Etiketler : Soğuksu - Milli - Parkına - Yakışanı - Milli - Park - Yapıyor -
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın