Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Sivaslı esnafın tuvalet isyanı yıktı geçti../..Video
 • Facebook da Paylaş
Sivaslı esnafın tuvalet isyanı yıktı geçti../..Video
 • 12-01-2012
 • 4 yorum
 • 5527 okunma
Sivas Belediyesinin Sivas sanayi bölgesinde yenileme çalışmaları yapmak için yıkımlara önce esnafın kullandığı tuvaletleri yıkarak başlaması esnafı çılgına döndürdü

Sivas Belediyesinin Sivas sanayi bölgesinde yenileme çalışmaları yapmak için yıkımlara önce esnafın kullandığı tuvaletleri yıkarak başlaması esnafı çılgına döndürdü. 
Sivas'ta ki yerel bir televizyon kanalında Belediye başkanına isyan ederek sesini duyurmaya çalışan sanayi esnafının video görüntüleri bugün internete düştü ve bir anda fenomen oldu. 
"Müşterilerimize gidin belediyenin önüne sı.ın mı diyeceğiz?" diyen esanfın isyanı, internette en çok paylaşılan videoalr arasına girdi. 

Oysa Sivaslı esnafın isyanı Kızılcahamam'lı esnafa pek yabancı gelmedi,  ilçe merkezinde tuvalet sivaslı esnaflar gibi Kızılcahamam'lı esnafların ve vatandaşların yıllardır en büyük sorunlarından. Şehir merkezinde bulunan 300 iş yerinin belki 50 tanesinde tuvalet bulunmuyor, durum böyle olunca esnaf ve müşteri ihtiyaç gidermek için umumi WC lerden yararlanıyor.

İlçe merkezinde Avcılar kulubu altında, meydan manavı yanı ve kaplıcaların yanında olmak üzere üç tane belediyeye ait tuvalet bulunuyor. Gündüzleri bunlar ve camilere ait tuvaletler ihtiyaçları birnebze karşılıyor ama akşam olunca bahsettiğimiz tuvaletlerin hepsi kapanıyor. Vatandaş ihtiyaç giderecek bir tuvalet bulmakta zorlanıyor. 

YORUMLAR
 • kılevra   03-12-2012 08:43

  sayın editör sen merkezde hela yok diye haber yapmışsın asıl haber yapman gerekn kızılcahamamın tepesindeki hela.. dün akşam ankaradan kızılcahamama gelirken kargasekmezden bi baktım kızılcahamamda yangın var sandım bide sanayi mevkiine geldik bi baktık rezalet çöp tütüyomu yanıyomu anlayamadık arabadan aşağı indiğimizde dumandan isten nefes almakta zorlandık.. burası Ankaranın ak ciğerleri diyoruz övünüyoruz ama görünen oku bizim ciğerler kanser olmuş..BELEDİYE UYUMAYA DEVAM ETSİN..

 • fırat   02-12-2012 11:33

  cok güzel bır haber olmus anlayan anladı

 • soğuksu   01-12-2012 23:33

  Böyle bir videonun Kızılcahamam halkıyla kısyaslanması çok yanlış etik bir davranış değil yaptığınız dediğiniz sorun ile videodaki sorun birbirinden çok farklı

 • ahmet   01-12-2012 21:00

  akşamları esnafla beraber kapanıyor merkezdeki tuvaletler. Camilerin tuvaletleri ise gece yarılarına kadar açık

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın