Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Sınav sonuçları belli oldu
  • Facebook da Paylaş
Sınav sonuçları belli oldu
  • 01-01-1970
  • 2 yorum
  • 5337 okunma
08 Mayıs 2013 Çarşamba günü Muradiye Öğretim Kurumlarının Kızılcahamam Ortaokullarında yapmış olduğu Düzey Belirleme ve Bursluluk Sınavı sonuçları belli oldu.

 

08 Mayıs 2013 Çarşamba günü Muradiye Öğretim Kurumlarının Kızılcahamam Ortaokullarında yapmış olduğu Düzey Belirleme ve Bursluluk Sınavı sonuçları belli oldu.

Konu ile ilgili açıklama yapan Muradiye Öğretim Kurumları Koordinatör Müdürü Muhittin Güney ilçemizde sınavımızı sorunsuz bir şekilde bitirdik. Sonuçları İlçe Milli Eğitim Müdürümüze ve Okul Müdürlerine gönderdik, başarılı okul yönetici, öğretmen, öğrenci ve velileri tebrik ediyorum.

 İlçemiz öğrencilerine burslu ve indirimli özel okulda eğitim imkanı sağlamaktan mutlu olduğunu, İlçemiz Kaymakamı, İlçe Milli Eğitim Müdürü ve Okul Yöneticilerine gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederek sözlerini tamamladı.

KIZILCAHAMAM ORTAOKULLARI

SINIF BİRİNCİLERİ

OKUL ADI

SINIFI

ÖĞRENCİ ADI SOYADI

ORHANGAZİ ORTAOKULU

8/A

AYŞE ŞAHİN

ÇAĞATAY ORTAOKULU

8/C

MAİDE UZUN

KAZIM KARABEKİR ORTAOKULU

8/A

PINAR IŞIK

PERİHAN ERDOĞAN ORTAOKULU

8/B

ESRA NUR ÜNAL

CUMHURİYET ORTAOKULU

8/A

MERVE SÖNMEZ

Etiketler : Sınav - sonuçları - belli - oldu -
YORUMLAR
  • Süleyman ADALI   18-05-2013 20:12

    Sınavda dereceye giren öğrencileri ve onları yetiştiren öğretmenleri tebrik ediyorum. Listedeki iki birinciyi ve başka kolejlere, dershanelere birinci olarak girmiş öğrencileri de yetiştiren kıymetli öğretmen Yasemin Baloğlu'nu ayrıca tebrik ediyorum.

  • Akp Anketörü Şükrü Sağlık   18-05-2013 10:03

    Soru ; Buseneye kadar Kızılcahamamı rüyasında görmeyen beyler seçim yatırımımı yapıyor Cevap. Evet Evet Evet Soru; ve. .............(editörr yayınlamayacağı için yazmadım) temsilcisinin dayısı. seçile bilirmi.akp ye seçim kazandıra bilirmi. Cevap. Hayır bu da bir bürokrat iş yapmaz. ve ...... dayısı. Millet bilgilendirilirse seçilemez akpye yine yazık olur.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın