Ana Sayfa  /  Spor  /  Şampiyonaya Pazar yerinde hazırlandılar
  • Facebook da Paylaş
Şampiyonaya Pazar yerinde hazırlandılar
  • 14-01-2018
  • 0 yorum
  • 6538 okunma
Kızılcahamam'da pazar yerinde ve Cumhuriyet meydanında yaptıkları çalışma ile şampiyonaya hazırlanan Kick Boks'cular Antalya'dan zaferle dönüyor
8-14 Ocak 2018 Tarihleri arasında Antalya ilinde yapılan Açık Kick Boks Türkiye Şampiyonasına KIZILCAHAMAM’LI Kick Bokscular  damgasını vurdu . 
9 Sporcu ile müsabakalara katılan sporcularımızdan Salim Özkan ve Muharrem Öcal Türkiye Şampiyonu olurken Sılanur Demircan ve Kadir Nezir Türkiye 2.si. Taner Polat , Duygu Demirtaş , Pirali Taşar , Cansu Aydın ise Türkiye 3.sü olarak müsabakaları tamamlamıştır . 
Zor şartlar altında spor salonu olmadan cumhuriyet meydanı ve kapalı hal meydanını kendilerine antrenman alanı haline getiren milli takım baş antrenörü Cihangir Akbaş hocaları önderliğinde müsabakalara hazırlanan bu sporcu evlatlarımızı Canı Gönülden Tebrik Ediyoruz .
Maça çıkma durumu olmayan Sporcularımız ,  Sporun ve Sporcunun yanında olan Sponsorumuz , Değerli Hemşehrimiz HABER TUR Yönetim Kurulu Başkanımız Seyfullah KÖKEN’e Şampiyonluk madalyalarını takdim ederken, Seyfullah KÖKEN ise bu Şampiyonluğu başarının asıl sahibi olan Büyük Kızılcahamam Halkına armağan ediyorum dedi .
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Etiketler : Şampiyonaya - Pazar - yerinde - hazırlandılar - -
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın