Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Şampiyon Güreşçilere görkemli karşılama
  • Facebook da Paylaş
Şampiyon Güreşçilere görkemli karşılama
  • 15-12-2015
  • 2 yorum
  • 5519 okunma
Balkan şampiyonasında derece alarak Kızılcahamamlıları gururlandıran sporculara görkemli karşılama

10 – 14 Aralık tarihleri arasında Sırbistan’ın Senta Kentinde düzenlenen 14-15 yaş Balkan Şampiyonası’nda şampiyon olan Türk Milli Takımı’nda, Kızılcahamam Belediyesi Güreş Takımından 42 kilogramda şampiyon olan Alperen Bal, 32 kilogramda ikinci olan Melih Çelik ve 53 kilogramda üçüncü olan Cavit Acar için Kızılcahamam Belediyesi önünde bir tören düzenlendi.

Törene, Kızılcahamam kaymakam vekili Çamlıdere Kaymakamı Aydın Erdoğan, Belediye Başkan vekili Ahmet Arslanoğlu, Belediye meclis üyeleri, kamu kurumlarının müdürleri öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Törende Belediye Başkan vekili Ahmet Arslanoğlu bir konuşma yaparak “Belediyemiz spora her zaman gereken önemi vermektedir. Şu anda amatör spor kulübümüz bünyesinde birçok branşta 400'e yakın sporcu kardeşimiz spor yapmaktadır. Bu sayının 100'e yakınını güreşçi kardeşlerimiz oluşturmaktadır. Bugüne kadar birçok turnuvadan da başarılı sonuçlar getirerek bizleri her zaman onurlandırmıştır. Onların bu başarıları bizleri daha da çok gururlandırmış ve onlara olan desteğimizi artırmamız için vesile olmuştur. Belediye Başkanımız ve bizler bundan sonraki süreçte de her zaman daha da fazla bir şekilde sporcu kardeşlerimize destek vermeyi arzulamaktayız” dedi.

Konuşmaların ardından sporcularımıza çiçek takdim edildi.

YORUMLAR
  • Veysel BAYRAM   16-12-2015 23:13

    Hz. peygamber (s.a.v) ve ata dostluklarına yakışır başarılar elde kardeşlerimi hocalarını bir kez daha kutlar, Allah (c.c)'dan Dünya şampiyonluklarına da nail olmalarını dilerim.***** NOT : Teşvik/Teşekkür ödüllerinin tören anında verilmesi için OCAK ayında bir yıllık yetki kararı, alan ve veren içinde daha iyi olacağı dilek ve temennisi ile.

  • Bir genç   15-12-2015 23:35

    Belediyemiz en büyük hatayı profesyonel futbol takımımızı elinde tutamayarak yaptı.. Belki de bir çok gencin önü kesildi bu yüzden. Hayalleri suya düşenler oldu. Her ilçe bizim gibi şanslı olamazdı biz ellerimizle ittik bu şansı. Yazık oldu

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın