Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Sahibini cenaze namazında yalnız bırakmayan köpek
  • Facebook da Paylaş
Sahibini cenaze namazında yalnız bırakmayan köpek
  • 06-12-2017
  • 1 yorum
  • 6640 okunma
Köpekler insanların en sadık dostlarıdır deriz. Gerçekten de öyleler dir. Köpekler insanları yanlarında ister, bize güvenirler. Tek istedikleri şey gerçekten de sevgidir

Köpekler insanların en sadık dostlarıdır deriz. Gerçekten de öylelerdir. Köpekler insanları yanlarında ister, bize güvenirler. Tek istedikleri şey gerçekten de sevgidir. Karşılıksız sevgi.

Buna rağmen bu canlılara çok kötü davranılıyor. Tekmeleniyorlar, terk ediliyorlar, işkenceye uğruyorlar. Neyse ki haberimize konu olan köpek yukarıda bahsettiğimiz köpekleri göre daha şanslı yıllardır onu besleyen sahibinin ölümü sonrası cenaze namazına gelip kendisine gösterilen sevgiyi karşılıksız bırakmadı.

Olay önceki gün ilçemiz esnaflarından Murat Şengül'ün cenaze namazında meydana geldi. Kendisini besleyen Murat Şengül'ün ani ölümüne üzülen köpek cenaze namazının kılındığı cami avlusuna geldi. Namaza gelen ve tabutun önünde saf tutan alabalığın arasına gelen köpeği cemaat alandan çıkartmak istemelerine rağmen çıkmayan köpek, insanların en sadık dostu olduklarını bir kez daha gösterdi.

 

Etiketler : Sahibini - cenaze - namazında - yalnız - bırakmayan - köpek - -
eta saat
eşya depolama
YORUMLAR
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA