Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Ressam öğrencilerimiz ödüle doymuyor
  • Facebook da Paylaş
Ressam öğrencilerimiz ödüle doymuyor
  • 08-12-2009
  • 2 yorum
  • 5418 okunma
24 Kasım Öğretmenler günü nedeniyle il milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen çeşitli kategorilerde Resim, Kompozisyon, şiir, yarışmasında II.Kategori Resim dalında Hayrunnisa Mühürdaroğlu il birincisi oludu.

24 Kasım Öğretmenler günü nedeniyle il milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen çeşitli kategorilerde Resim, Kompozisyon, şiir, yarışması yapıldı.

 

Resim dalında Hayrunnisa Mühürdaroğlu il birincisi oludu.Liseler arası resim dalında Öznur Paker il ikincisi Kompozisyon dalında Şeyma Arar il birincisi olarak büyük başarı elde ettiler.

Kızılcahamam İlçe milli eğitim müdürlüğünü en iyi şekilde temsil eden Perihan Erdoğan ilkçğretim okulu öğrencisi Hayrunnisa Mühürdaroğlu, Kızılcahamam lisesi öğrencileri Öznur Peker ve Şayma Arar’I bu başarılarından dolayı kutluyoruz.

 

Yine 24 Kasım öğretmenler günü dolayısı ile Öğretmen ressamlar sergisi Ankara İl milli eğitim müdürlüğünce düzenlenen 26 Kasım- 7 Aralık tarihleri arasında Ankara –Kızılay zafer çarşısında düzenlendi.

Sergiye Kızılcahamam İmam Hatip Lisesi Din Kültür Öğretmeni Asuman Ünsal 1 resim  ve Perihan Erdoğan İlköğretim okulu  Görsel sanatlar öğretmeni Nurdan Uğur Aydın  3 resimle katılarak Kızılcahamam’I temsil etmişlerdir.

eta saat
eşya depolama
YORUMLAR
  • Yrd. Doç.Dr. Mehmet AKPINAR   08-12-2009 20:20

    Resim, kompzisyon ve şiir dallarında yarışmaya katılan ve başarı elde eden tüm öğrencilerimizi ve onların yetişmelerinde emeği geçen değerli öğretmenlerimizi kutluyorum. Daha nice başarı kazanmaları dileğiyle

  • şentepeli   08-12-2009 19:34

    la vermişler bebelerin eline cin cakması leptop bu

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın