Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Reis Kazan'a Başbakan Kızılcahamam'a Geliyor
  • Facebook da Paylaş
Reis Kazan'a Başbakan Kızılcahamam'a Geliyor
  • 01-10-2016
  • 1 yorum
  • 5619 okunma
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kazan'a Başbakan Binali Yıldırım Kızılcahamam'a geliyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kazan'a geliyor. Kazanda inceleme yapacak olan Cumhurbaşkanı'nın şehit ve gazileride ziyaret edeceği dile getiriliyor.

Başbakan Binali Yıldırım ise Kızılcahamam Çam Otele geliyor. Çam Otelde devam eden gençlik kolları toplantısında bir konuşma yapacak olan Başbakan Binali Yıldırım daha sonra Demokrasi şehitlerinin ailelerini ziyaret edecek.

YORUMLAR
  • Veysel BAYRAM   02-10-2016 02:09

    Neden İSLAMA/VATANA/MİLLETE/DEVLETE/BAYRAĞA/DÜNYA MÜSLÜMANLARINA, TÜRKLERİNE sahip çıkan partiler/liderleri/dava arkadaşları siyasi kıyıma/linç'e uğrar.? ***** Başta Kemal Kılıçdaroğlu olmak üzere Fezlekeleri görüşülüp yargılama kararı alınan milletvekilerinin yargılanmaları başlamaz ise Devlet(İktidar) zarar HDP/PKK vb Yarar görür. **** VATAN HAİNLERi teröristler KATİLLER MAFYALAR HIRSIZLAR VB. darbe / hırsızlık yapar muvaffak olursa VATANDA VEZİR muvaffak olamazsa bu seferde yurt dışında yine VEZİR. Bir daha darbe kalkışmasına maruz kalmamak için Taaa Burhan Çömez zamanından ve hatta daha öncesinden Yurdışına kaçarak adı müttefik/dost aslı hain/kalleş/ikiyüzlü/sömürücü devletlerin koruması altında olan VATAN HAİNLERİNE/HIRSIZLARA vb. devlet TV/RADYOLARINDAN belirli aralıklarla 3 defa geri gel yargılan ya aklan ya cezanı çek çağrısına uymayanların maaşları kesilerek, mal varlıkları kamulaştırılarak bir daha geri kabulü olmayacak şartlarla T.C vatandaşlığından çıkarılarak darbelerin önüne geçilmesi, siyasi/idari/Silahlı vb. Terörün önlenmesi ülkemizin huzura kavuşturulması dilek ve temennisi ile

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın