Ana Sayfa  /  Belediyeden Haber  /  Ramazan ayında ne gibi faaliyetler olacak
 • Facebook da Paylaş
Ramazan ayında ne gibi faaliyetler olacak
 • 01-01-1970
 • 6 yorum
 • 5494 okunma
Yaklaşan Ramazan ayı dolayısı ile Kızılcahamam Belediyesi Ramazan ayı içerisinde yapacağı etkinlikler ile ilgili son hazırlıklarını tamamladı.

Yaklaşan Ramazan ayı dolayısı ile Kızılcahamam Belediyesi Ramazan ayı içerisinde yapacağı etkinlikler ile ilgili son hazırlıklarını tamamladı.

Belediye Başkanı Coşkun Ünal kızılcahamamhabere yaptığı açıklamada şunları söyledi. “ Yaklaşan Ramazan ayı dolayısı ile Kızılcahamam Belediyesi olarak her yıl yaptığımız etkinliklerimizi bu yıl da devam ettireceğiz. Belediye olarak bu yıl Ramazan Çadırı Kurmayacağız çadır yerine insanlarımıza restoran kalitesinde hizmet verebilmek için kaplıca bölgesinde bulunan Aşiyan çay bahçesini ihale şarnamesine konulan bir madde ile burayı Belediye olarak ramaan boyu iftar yemeklerinde kullanacağız dedi. Ünal sözlerine şöyle devam etti. Ramazan boyunca her gün 500 kişiye iftar vereceğiz, bunun yanında günlük 50 kişilik iftar yemeği de Çeltikçi Beldemize yollayacağız. Ramazan ayının yaza ve okulların tatil olduğu bir zamana gelmesi dolayısı ile turizm ilçesi olan Kızılcahamam’da bu ayı en canlı bir şekilde geçirmek için belediye olarak farklı aktiviteler de yapacağız diyen belediye başkanı Coşkun Ünal konuşmasına şöyle devam etti.

Ramazan boyunca her hafta sonu Ramazan eğlencesi tertipleyeceğiz bu eğlencelerde Hacivat, karagöz, Türk halk müziği gibi çeşitli aktiviteler yanında yine Ramazan boyunca Açıkhava sineması kurup bir ay boyunca misafirlerimie ve hemşehrilerimize nostalji sinema keyfi sunacağız, Ramazan ayı dolayısı ile belediye olarak ramazan paketi yapmayacaklarını dile getiren başkan yalnız muhtarlarımızın tespit ettiği ailelere muhtarlar vasıtası ile yardım vereceklerini dile getirdi

Etiketler : Ramazan - ayında - ne - gibi - faaliyetler - olacak -
eta saat
eşya depolama
YORUMLAR
 • Şevket   30-07-2010 15:17

  Umarım öncelikle işçinin maaşını teri kurumadan ödeyecektir ki, yaptığı hayır yerini bulsun..

 • bürol yalcınkaya   29-07-2010 21:50

  yeni acılan havuzlara girerkene alıyonuz 6 lira veriyonuz 1 liralık makbuz niye.

 • selami   29-07-2010 16:35

  gözlerim yaşardı.yoksulları o kadar düşünüyorsanız suya ısınmaya otobüse yaptığınız kazıkları geri alın.reklama geliince üzerinize yok.yoksul üzerinden bile reklamınızı yapıyorsunuz.her afişinize resminizi koyduğunuz gibi.siz kendinizin ve partinizin başkanısınız kızılcahamamın değil.

 • k.hamamlı    27-07-2010 21:52

  hıc bır zaman iftar cadırının cılkı çıkmaz Ankarada her noktada cadır var o kadar ki kalabalık oluyor ve halk da memnun.

 • naci   27-07-2010 19:37

  ramazan ayını güzel ibadetler ile süslemek varken halk sanat müziğide ne ola. yani ne yapılabilirki bırakın herkes huzurlu sessiz sakin ramazan ayını geçirsin. geçen yıl eğlenceler ile nicelerini üzdünüz bu senede üzmeyin.

 • berrin baloglu   27-07-2010 19:29

  iftar cadirinin artik cilki cikti.heryerse ve ortamda yapilir oldu. nuda kaliteyi ortadan kaldirdi, nerde yoksula saygi??? oluverdi. eskiden DIS KIRASI olurmus fakire birde ifrarda geldigi icin para hediye verilirmis. kaliteyle lokantada iftarin verilmesi güzel olmus selamlar.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

Instagram
ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın