Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Polis Haftası Münasebetiyle Mevlit Okutuldu
  • Facebook da Paylaş
Polis Haftası Münasebetiyle Mevlit Okutuldu
  • 06-04-2018
  • 0 yorum
  • 5849 okunma
Türk Polis Teşkilatının 173. Kuruluş Yıldönümü ve Polis Haftası etkinlikleri kapsamında, İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından Aşağı Merkez Camiinde şehit olan tüm güvenlik güçleri için Mevlid-i Şerif okutuldu.

İlçe  Emniyet Müdürlüğü tarafından 10 Nisan Türk Polis Teşkilatının 173. Kuruluş Yıldönümü ve Polis Haftası etkinlikleri kapsamında Cuma namazı öncesinde  Aşağı Merkez Camiinde şehit olan tüm güvenlik güçleri için Mevlid-i Şerif okutuldu.

İlçe Müftülüğü görevlileri tarafından Kura’n-ı Kerim ve mevlidi şerif okunarak ilahiler seslendirildi. Aziz vatanın mukaddesatı, milletin birliği ve bütünlüğü uğruna canlarını feda eden tüm şehitler dualarla anılarak Allah’tan rahmet dilendi.

Düzenlenen mevlidi şerif programına İlçe Emniyet Müdürü Halil İbrahim ULUBEY, Polis Merkezi Amiri Yasin YABACI, bazı kurum amirleri, şehit aileleri, emniyet personeli ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Okunan Mevlid-i Şerifin ardından emniyet mensupları personeli vatandaşlara gül suyu ve lokum ikramında bulunuldu.

Polis haftası dolayısı ile 10 Nisan Salı günü saat 10.00  da Cumhuriyet meydanında tören yapılacak ardından emniyet müdürlüğünde kutlama programı yapılacak 

Etiketler : Polis - Haftası - Münasebetiyle - Mevlit - - Okutuldu -
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın