Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Peygamber sevgisi salona sığmadı
  • Facebook da Paylaş
Peygamber sevgisi salona sığmadı
  • 01-01-1970
  • 2 yorum
  • 5466 okunma
Kutlu doğum haftası dolayısı ile Kızılcahamam Müftülüğü Yabanabad kültür merkez toplantı ve nikâh solonun da peygamberimizin hayatını konu alan bir etkinlik düzenledi

Kutlu doğum haftası dolayısı ile Kızılcahamam Müftülüğü Yabanabad kültür merkez toplantı ve nikâh solonun da peygamberimizin hayatını konu alan bir etkinlik düzenledi.

Toplantıya Kızılcahamam Kaymakamı Mustafa Çit, Belediye Başkanı Coşkun Ünal, SGK müdürü Ç:iğdem Acar, Emekli müftü Necip Aydın, Belediye Başkan yardımcısı Cevat Yüce, din görevlileri, müdürler ve çok sayıda Kızılcahamamlı katıldı.

Kuranı kerim tilaveti ile başlayan programın açılış konuşmasını ilçe Müftüsü Tahsin Aydın yaptı, ardından kürsüye Diyanet işleri Başkanlığı Disiplin ve Değerlendirme Daire başkanı Av. Selami Açan gelerek kutlu doğum haftası ve peygamberin hayatını anlatan bir konuşma yaptı.

Toplantı Türk tasavvuf musikisi ile sona ererken toplantı çıkışı katılımcılara ilçe müftülüğü tarafından kitap dağıtıldı.Kitap almak isteyen bayanlar izdihama neden uldu.

 

 

 

 

 

 

Etiketler : Peygamber - sevgisi - salona - sığmadı -
YORUMLAR
  • . Veysel BAYRAM   21-04-2012 23:11

    15 günde bir tekrarlanan çok uzun soluklu bir çalışma proğramı ile Yetişkin (her yaştan) nüfusun eğitilmesine çok büyük katkı sağlayan Muhterem ilçe müftümü tüm ekibini ve katılımcıları bir kez daha tebrik ederken, Bizleri Milli Şef ideolojisi ve bağımlısı cuntacı, Ergenekoncu vb. Sivil üniformalı vesayet rejiminin ateş çemberi içerisinden siyasi ve hukuki yollarla başarı ile çıkarak bizleri, 4+4+4 eğitim sistemi ile İmam Hatip Liselerinin orta Bölümüne, tüm okulların (İşaallah yüksek ve özellikle askeri okullarda dâhildir) her sınıfında Kur'an okuma ve Peygamberimiz (S.A.V) Hayatı Derslerine (seçmelide olsa)i kavuşturan Aziz Muhterem Siyaset ve Devlet adamı RTE (ve tüm dava arkadaşlarına) iktidara bir kez daha minnettarlığımı sunarken, (Bizim vahye dayanan hiçbir inanç gurubuna itirazımız yoktur. Bir sınıfta bir okulda MEB belirleyeceği sayıda öğrenci varsa olar içinde din dersi konulsun) Kızılcahamam İHL’mizin kurucu Önderi ve Dernek Başkanı Muhterem Necip Aydın Hocamın ellerinden saygı ile öperken, Kızılcahamam İHL'mizin acilen ek dersliklerle takviye etmemiz gereğini kamuoyumuzun işadamlarımızın ve siyasilerimizin bilgi ve takdirlerine saygı ile sunarım NOT: Bu yorumu, Kızılcahamam İmam Hatip Lisesinin Düzenlemiş Olduğu Kutlu Doğum Haftası Programına yazmak isterdim ama imkan bulamadım..

  • Nickname   19-04-2012 16:19

    İzdiham olacak evde sus esyası lazım sanki okuyorlar yazık gunah Acaba sunu dusunumuyorlar mı -Bu durumu Efendimiz görse ne derdi acaba ... Aldılar o kıtapları madem inşallah bir satır okurlar...

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın