Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Oto Sanatkarları Esnaf Odası’nın 38. genel kurulunu yaptı
  • Facebook da Paylaş
Oto Sanatkarları Esnaf Odası’nın 38. genel kurulunu yaptı
  • 14-01-2014
  • 1 yorum
  • 5516 okunma
12 Ocak 2014 tarihinde gerçekleştirilen Ankara Oto Sanatkarları Esnaf Odası’nın 38. olağan genel kurulu gerçekleştirildi. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile çok sayıda misafirin katıldığı seçimde 2 aday yarıştı.

ÇÖZÜM OLMAYA DEVAM

12 Ocak 2014 tarihinde gerçekleştirilen Ankara Oto Sanatkarları Esnaf Odası’nın 38. olağan genel kurulu gerçekleştirildi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile çok sayıda misafirin katıldığı seçimde 2 aday yarıştı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek; “Göreve geldiğim dönemde Ankara'da 350 bin araç sayısı vardı. Şimdi bakıyoruz bu sayı  1,5 milyona çıktığını görüyoruz. Oto sanatkarları olarak bu sayı sizin için sevindirici. Bununla beraber araç sayısının artması ile trafiği rahatlatmak için de düzenlemeler gerekiyor. Bunun için alt üst geçitler sayısını her yıl artırdık.” dedi.

ZAFER, MUSTAFA ARSLANOĞLU’NUN OLDU

Yapılan seçimde zafer, oyların 589  alan Mustafa Arslanoğlu ve yönetiminin oldu.

Mustafa Arslanoğlu 2. dönem tekrar seçilerek güven tazeledi. 23 yıllık başkanlık yapan Şerafettin Kaya tekrar aday olmasına rağmen 427 oy alarak ikinci kez tekrar mağlup oldu.

Mustafa Arslanoğlu Şerafettin Kaya’yı sahneye davet ederek “birlik, beraberlik, dostluk kazandı, oto sanatkarları, meslektaşlarım kazandı.” dedi.

OTO SANATKARLARININ SESİ OLMAYA DEVAM

Mustafa Arslanoğlu ve Yönetimi ile birçok esnaf sahnede kutlama, tebrik ve foto çekiminin ardından konuşma gerçekleştiren Mustafa Arslanoğlu; ikinci kez beni ve yönetimimi seçtiğimiz için sizlere şükranlarımı sunuyorum. Biz kazanacağımızı biliyorduk, bundan çok emindik. Çünkü biz durmadan çalıştık, esnafımın sıkıntılarına çözüm olmaya devam ettik. Çalışmak bizden takdir sizden dedik. Bundan sonrada çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Buradan sizlere söz veriyorum. Çözüm olmaya devam edeceğiz. Bizim yönetimimizde ilkleri odamıza biz sunduk. Bundan sonrada ilkleri gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Esnafımız kendi iradesini sandığa koydu. Biz eğilmedik dik durduk. Bugünden sonrada yine dik duracağız. Oto sanatkarlarının sesi olmaya devam edeceğiz. Biz haksızlık karşısında duracağız. Ezmeden, eğilmeden, kardeşlik, dostluk içinde hedefimize ilerleyeceğiz.” dedi.

eta saat
eşya depolama
YORUMLAR
  • çetin kabacalıoğlu   14-01-2014 19:36

    başkanım seni ve ekibini tebrik edrim hayırlı ugurlu olmasını dilerim nice başarılara

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın