Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  On dokuz eve giren hırsızlar yakalandı
  • Facebook da Paylaş
On dokuz eve giren hırsızlar yakalandı
  • 01-10-2016
  • 0 yorum
  • 6064 okunma
Kızılcahamam ve Çamlıdere'de 19 eve giren hırsızlar yakalandı.

Ankara'nın Kızılcahamam ve Çamlıdere ilçelerinde 19 eve farklı illerde bir çok hırsızlık suçuna karışan zanlılar yakalandı.

Ankara'nın Kızılcahamam ve Çamlıdere ilçelerinde, ve farklı illerde bir çok hırsızlık suçuna karışan çete Kızılcahamam ve Çamlıdere polisinin başarılı operasyonu ile çökertildi. Kızılcahamam ve Çamlıdere ilçe emniyet müdürlüğü ekiplerinin ortaklaşa düzenlediği operasyonla 4 hırsız son işlerinde kıskıvrak yakalandı

Alınan bilgiye göre, Kızılcahamam'da İsmetpaşa, Kemalpaşa ve Karşıyakla  Mahallesinde yedi eve Çamlıdere'de ise 12 eve girerek  toplam 250 bin liralık TV, Bilgisayar, Ziynet Eşyası ve Para çalan zanlıları yakalamak için polis harekete geçti. Kızılcahamam ve Çamlıdere İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliğine bağlı ekipler çevredeki  birçok güvenlik kamerasını incelendi. Hırsızlık zanlıların otomobili ve eşkallerinin tespit edilmesi üzerine düğmeye basıldı. Kızılcahamam ve Çamlıdere İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliğine bağlı ekiplerin sıkı takibi sonucunda,  34 NN 0400 Plakalı otomobilin hırsızlıkta kullanıldığı tespit edildi.Aracın peşine düşen ekipler hırsızları son işlerinde Haşim D., Ömer Ü. Mustafa B.  Fatih D. kıskıvrak yakalandı.

19 EVDEN 250 BİN LİRALIK EŞYA VE PARA ÇALDILAR

Kızılcahamam ve Çamlıdere İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekiplerince hırsızların Çamlıdere ve Kızılcahamam'da 19 eve girdiği ve bu evlerden toplam 250 bin liralık eşya ve para çaldığı tespit edildi.Hırsızlık zanlıları Kızılcahamam ilçe emniyet müdürlüğünde yapılan GBT sorgulamasında başka illerde de birçok hırsızlık suçu işlediği ve bu suçlardan dolayı arandığı tespit edildi. Kızılcahamam Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliğinde ifadeleri alınan. kişiyi  Haşim D., Ömer Ü. Mustafa B.  Fatih D.Adliye'ye sevk edildiler.

Kızılcahamam Adliyesi Nöbetçi Mahkemeye sevk edilen   Haşim D., Ömer Ü. Mustafa B.  Fatih D çıkartıldıkları mahkemede tutuklanarak  Ceza evine gönderildi.

Etiketler : On - dokuz - eve - giren - hırsızlar - yakalandı -
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın