Ana Sayfa  /    /  Olga Tyurina bu kez E-5'e çıktı
  • Facebook da Paylaş
Olga Tyurina bu kez E-5'e çıktı
  • 11-02-2007
  • 0 yorum
  • 5427 okunma
Danimarka'da trafik canavarına dikkat çekmek için ellerinde 90 km kız sınırını gösteren tabelalarla otobanda gösteri yapan mankenlere İstanbul'dan bir Rus mankenden misilleme geldi. Olga Tyurina iç çamaşırlarıyla E-5'e çıkınca trafiğini alt-üst etti.

Alanya'da dayak yediği erkek arkadaşından kendisine slikon yaptırması karşılığında anlaşma yoluna giden ve bu şekilde medyada geniş şekilde yer alan Rus manken Olga Tyurina bugün İstanbul'de E-5 trafiğini adeta alt-üst etti.

Hız yapan sürücüleri azami hız sınırı olan 90 tabelasını göstererek uyaran manken, iş çamaşırlı görüntüsüyle sürücülerin dikkatini çekti.

Manken, sürücülerden sürat yapmamalarını isterken sempatik hareketleriyle de ilgi odağı oldu. İHA kamerasının görüntülediği ilginç eylem sırasında bazı sürücüler ellerinde cep telefonlarıyla mankeni görüntülemeye çalıştı.

Bu sırada hız sınırını gösteren 90 tabelasına aldırış etmeyen bazı sürücüler yavaşlayarak güzel mankeni izlediler. Soğuk havaya rağmen trafik canavarına dikkat çekmek için üşümeyi göze alan gönüllü trafik elçisi Tyurina, eylemi ardından taksiyle olay yerinden uzaklaştı.iha

Etiketler : Olga - Tyurina - bu - kez - E5'e - çıktı -
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın