Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Okullar Hayat Bulsun, Havanızda Güzel Olsun
 • Facebook da Paylaş
Okullar Hayat Bulsun, Havanızda Güzel Olsun
 • 08-05-2014
 • 3 yorum
 • 5517 okunma
Okullar Hayat Bulsun projesi kapsamında Milli Eğitim ve Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından imzalanan protokol kapsamında Cumhuriyet ilkokulunun 4/A ve 4/B sınıfı öğrencilerinden 40 öğrenci eğitimden geçirildi.

Okullar Hayat Bulsun projesi kapsamında Milli Eğitim ve Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından imzalanan protokol kapsamında Cumhuriyet ilkokulunun 4/A ve 4/B sınıfı öğrencilerinden 40 öğrenci eğitimden geçirildi.

Meteorolojinin görevleri, hava durumunu izlemenin önemi ve birçok konuda meraklı sorulara cevap arayan öğrencilerimiz görevli uzman misafiri çok sevindirdiler.

Okul idaresi ve öğretmenleri olarak TEŞEKKÜR ederiz.   

Etiketler : Okullar - Hayat - Bulsun - - Havanızda - Güzel - Olsun -
YORUMLAR
 • veli+eğitimci   09-05-2014 22:37

  Eğitim nedir? bizim ilçemizde kaç öğretmen,kaç idareci bu soruyu yanıtlayabilir? malesef çok az...eli öpülesi öğretmenlerimizi konu dışı bırakıyorum...çoçuklarımızı emanet ettiğimiz öğretmenlerin bir koyun bile gütmekten aciz olduklarını görmek...İşini yapmayıp, yapar gibi görünmek..Hiç bir gayret göstermemek....İçimi çoook acıtıyor... bunlardan kat kat kötüsüde başarısızlığını ,yetersizliğini,reklam yaparak örtmek...

 • Hülya ya   09-05-2014 10:53

  Hülya hanım sizin ne kadar başarılı olduğunuz ortada. Çocukları hayatından bezdiriyorsunuz. Ne resim. ne müzik, ne beden eğitimi, nede bir sosyal faaliyetiniz var. Okul dan sonra bile kurs verip çatır çatır velileri yoluyorsunuz. Derslerdeki başarılarda size ait değil bilesiniz. Gece 11 lere kadar veliler çocuklara ders yaptırıyor siz başarılı oluyorsunuz. Tabi sayısal olarak. Gerçek başarı bu değildir. Cumhuriyet İlkokulunu kutluyorum. Başarıları gelecekte ortaya çıkacak. Sizin gibi anti sosyal insan yetiştirmiyorlar.

 • hülya    08-05-2014 08:35

  reklam dersen diz boyu..başarı dersen yok..köy okulları bile daha başarılı..sanki diğer okullar yatıyo bu arkadaşlar çalışıyo..

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın