Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Okullar açıldı üst geçit hala açılamadı
 • Facebook da Paylaş
Okullar açıldı üst geçit hala açılamadı
 • 19-09-2016
 • 5 yorum
 • 5482 okunma
Kızılcahamam'da yapacağız diye yıktıkları üst geçit okulların açılmasına rağmen hala yapılamadı

Kızılcahamam'da Endüstri Meslek Lisesi önünde bulunan ve ilçede öğrenim gören bütün öğrencilerin kullandığı Üst Geçit bir hafta içerisinde yenisi yapılacak denilerek yıkıldı.

Kızılcahamam'da 4336 öğrencinin  büyük çoğunluğunun kullandığı üst geçit bir türlü yapılamadı, Karayolları tarafından ihalesinin yapıldığı ifade edilen üst geçidin şimdiye kadar yapılmamış olması velileri endişelendirmeye devam ediyor, Okula gidecek 3500 öğrenci D-750 karayolundan geçerek okullarına gitmek zorunda kalacaklar, geçtiğimiz yıllarda ölümlü kazaların olduğu bu güzergahta veliler biran önce üst geçidin yeninden yapılmasını istiyor.

Etiketler : Okullar - açıldı - üst - geçit - hala - açılamadı -
eta saat
eşya depolama
YORUMLAR
 • emine   22-09-2016 09:01

  lütfen köprümüzü tez zamanda yapılsın

 • vatandaş   20-09-2016 11:26

  2014'te neyse gene de coşkun başkan seçilir diye rahattık ama seçimler kaybedilmişti neyse üçlü olacaz güçlü olacaz gibi sloganlarla ve melih gökçek gibi kişilerin kızılcahamam'da miting yapması ve yakından ilgilenmeleri içimizde umut ışığı oluşturmuştu,bence belediye seçimlerinde parti ayırt edilmeden yapacağı hizmete göre oy verilmeli,ama ne hikmetse iktidar'da büyükşehir'de akp olmasına rağmen hizmet gelmiyor nerde teleferikler kirmir çayı vb.projeler sefa yıldırım başkan coşkun ünal'ı yapmadığı projeler için eleştirmişti yarın seçimler geldiğinde bu sefer tablo tersine dönerse kime ne yararı olacak sadece ve sadece zarar olacak o zararı da maalesef kızılcahamamımız ödeyecek...

 • esnaf, vatandaş, emekli, şöför , öğrenci ,    19-09-2016 23:03

  Sökmesi bir gün yapması 3 ay ; madem hazır değil niye söktün !!! Sayın Başkan bol bol foto çektirip ilçenin dört bir tarafına astırmakla hizmet yapılmaz kusura bakma ben biraz sivri dilliyim ufaktan dokunacam.... 1 Kadirbey kalesini ermeni yapsa kıymetlendirir ihya ederdiniz. 2 swis otel açılana kadar hangi esnafın dükkanında toplantı yaptın patalyaya gittinmi şifaya gittinmi ne hikmetse swis otel arkaba olunca ora kıymetlendi.... 3 caner canın fotosunu hiç sokaklarda gördünmü peki hizmetleri gördünmü ( şimdi yandaşlar diyecekki orayla nevin gökçek ilgileniyor , bende derimki ağlamayana meme vermezler ) 4 ben bir ak partili olarak sana oy vermeyeceğim

 • Veli   19-09-2016 21:40

  Sayın yetkililer illa birinin ölmesi mi gerekli, o üst gecitin yapılması için.Aklımız çıkıyor, hergün.Acilen o üst gecitin yapılmasını istiyoruz.

 • mevlüt yılmaz   19-09-2016 13:23

  niye yapılmadığının çok basit cevabı var bence sahipsiziz ondan

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA