Ana Sayfa  /  Spor  /  Okçulukta Kızılcahamam'ın gururu oldular
  • Facebook da Paylaş
Okçulukta Kızılcahamam'ın gururu oldular
  • 21-08-2016
  • 2 yorum
  • 6023 okunma
Kızılcahamam sporun her dalında kendinden söz ettirmeye devam ediyor. Okçuluk da Türkiye ve Avrupa şampiyonu sporcularımız ile gurulandık

Türkiye, Romanya'da düzenlenen Gençler Avrupa Şampiyonası'nın son gününde 2 altın ve 1 gümüş madalya kazandı.

Makaralı yay yıldız erkeklerde ilçemiz iğceler köyü nüfusuna kayıtlı Mert Garip, Danimarkalı rakibi Sune Rasmussen'e 145-142 üstünlük sağlayarak, altın madalyaya uzanmayı başardı

Diğer yandan Çanakkale'nin Gelibolu ilçesinde 11-14 Ağustos 2016 tarihleri arasında  düzenlenen Zafer Kupası Minikler Türkiye Şampiyonasında ilçemiz Eğerli Alören Köyü nüfusuna kayıtlı Esra Acar Takim atışlarında makaralı yay kızlar Türkiye BİRİNCİSİ oldu.

       Yıldırım okçuluk ihtisas kulübünde spor hayatını babası Van Emniyet Müdürlüğünde   müdür olarak görev yapan babası  Kerim Acar  ile birlikte okçuluk sporu yapan Esra Acar ve Mert Garip'e Kızılcahamam HABER olarak başarılar diliyoruz. 

 

YORUMLAR
  • İbrahim ERTAN-DÜZCE   31-08-2016 08:31

    Memleketten ne cevherler çıkıyor. Hemşerim Esra ACAR'ın başarısından dolayı gurur duydum. Böyle bir evlat yetiştiren babası Kerim ACAR'a Van ilindeki görevinde de başarılarının devam etmesini Allahtan dilerim. Allah bütün emniyet mensuplarının yar ve yardımcısı olsun.

  • Van İl Emniyet Müdürlüğü 4.sınıf Emniyet Müdürü Kerim ACAR   22-08-2016 13:34

    Gazetenizin Kızılcahamamlı olup sporun tüm dal ve branşlarında başarılı olan gençlere göstermiş olduğu duyarlılığı her zaman takdire şahan bulmuşumdur. "OKCULUKTA İLÇEMİZİN GURURU OLDULAR" başlıklı haberde ismi geçen kızım Esra ACAR ve Batıkentte kendiminde sporcusu olduğu YILDIRIM okculuk spor klübünün milli sporcusu hemşerim Mert GARİP ile ilgili yayınlanan haberiniz ve habercilik alanında yapmış olduğunuz tüm çalışmalardan dolayı başta gazetenin sahibi, yazı işleri müdürü ile çalışanlarına teşekkür eder, saygılar sunarım.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın