Ana Sayfa  /  Belediyeden Haber  /  NİNO törenle hizmete girdi../..Foto Galeri
 • Facebook da Paylaş
NİNO törenle hizmete girdi../..Foto Galeri
 • 10-11-2009
 • 11 yorum
 • 5570 okunma
Kızılcahamam Belediyesi tarafından terminal binası içerisine yapılan NİNO adındaki 3-6 yaş arası kreş bugün yapılan törenle hizmete girdi.

Kızılcahamam Belediyesi tarafından terminal binası içerisine yapılan NİNO adındaki 3-6 yaş arası kreş bugün yapılan törenle hizmete girdi.

Törene Belediye Başkanı Coşkun Ünal, Jandarma komutanı Erhan Yücel, Emniyet Müdürü Avni Yazıcı, MHP ilçe başkanı Tahir Taşkın, belediye meclis üyeleri Mehmet Uslucan, İlyas Yılmaz, Genç işadamlarımızdan Yusuf Öztürk, Dr. Değer Şanlıer ve vatandaşlar katıldı.

Açılışı belediye başkanı Coşkun Ünal yaptı açılışa davetli olmalarına karşın ilçemizin önde gelen simalarının olmayışı dikkat çekerken açılışa katılanlara yeni açılan kreş ile ilgili bilgi verildi.

100 çocuk kapasiteli kreşe önümüzdeki günlerde ilginin daha da çok olması bekleniyor.

 

Etiketler : NİNO - törenle - hizmete - girdi../..Foto - Galeri -
YORUMLAR
 • ...   30-01-2010 19:42

  bence cok güzel bir yer olmus baskanımızz işe alacagi ınsanları herkesten iyi bılır we secer emınm koydugu insanlar bu konuda bılgılıdır.aksıne birsey olsa memnun olmazdı we talep cok olmazdı bence krese.tesekker ederız oranın calısanlarına we baskanımıza.

 • bir dost   14-11-2009 00:36

  başlıkta da belirttiğim gibi güzel. Kızılcahamam a yakışır bi güzellik. Eline sağlık başkanım

 • Osman KARASLAN   13-11-2009 16:45

  vatandaş adlı kişi yada abi yada kardeşim bilip bilmeden konusuyorsun nerden biliyorsun deneyimsiz olduğunu yanlış süşünüp yanlış yorum yapıyorsun...

 • vatandaş...   12-11-2009 11:46

  bence bu kreşteki kişilerin deneyimsiz olduğunu düşünüyorum...

 • Veysel BAYRAM   11-11-2009 21:46

  Teşekkürler Sayın Başkanım. İlçemizin gerçek bir ihtiyacını daha giderdiniz. (NINO) Nitelikli İlkeli Nesiller Okulunun ilçemize kazandırılmasında emeği ve hizmeti geçen her kişiye ve her kuruma saygı ve şükranlarımı sunuyorum. NİNO “ Kızılcahamam Belediyesi” adına (şirketi adına) hizmet vereceği için, okulun her branştaki personeli Kızılcahamamlı bir kardeşimizden oluşacak ve bu eğim yuvasından Kızılcahamam’da ikamet eden kardeşlerimizin çocukları faydalanacaktır. 2004 – 2009 Döneminde Kızılcahamam’da ikamet eden “Kemal Abıca –Altın Kızlar” gibi ihtiyaç sahiplerini barındırma amacı ile mevcut huzurevi binasını, “Kızılcahamam Belediyesi Huzur Evi” olarak hizmete sunmak amacı ile 10 yıllığına Belediye Meclis Kararı ile kiraladık. Ama dönemin belediye başkanı kiralama yetkisi aldığı kurumu atlayarak kişisel kararı ile “Ankara Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne” devir etti. Sonuç itibari ile huzur evi binası “Huzur Evi” olarak açılsa bile, bu kurumda “Kemal Abıca –Altın Kızlar” gibi Kızılcahamamlı ihtiyaç sahiplerini barındırma imkânımız % 10 seviyesinde bile değildir. Ama burası Kızılcahamam Belediyesi adına açılsa idi “Kemal Abıca –Altın Kızlar” gibi ihtiyaç sahiplerini barındırma imkânımız % 100 idi. İşte iki sosyal hizmet kurumu işletmeciliği arasındaki fark.

 • sevda   11-11-2009 18:07

  sayın başkana eğitime verdiği destekten dolayı sonsuz teşekkürler. Ahani açılışta eğitimcilerin başı Milli Eğitim Müdürü ve Amirler.

 • kartug   10-11-2009 22:01

  Kızılcahamam Bld.Bşk.lığının sosyal alanda yaptığı hizmeti gerçekleştirdiği için tebrik ederim İlçemize hayırlı uğurlu olmasını dilerim.İster Çalışan Hanım olsun ister Ev Hanımı çocuklarını güvenilir bir ortama emanet etmeleri gözleri arkada kalmayacak bir ortamda hizmet almalarını temenni ederim.Çocuk ve Anne konusunda aklıma ilk gelen Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün şu sözlerinide siz değerli sitemiz okuyucularıyla paylaşmak istedim."Anaların bugünkü evlatlarına vereceği terbiye eski devirlerdeki gibi basit değildir. Bugünün anaları için gerekli vasıfları taşıyan evlat yetiştirmek, evlatlarını bugünkü hayat için faal bir uzuv haline koymak pek çok yüksek vasıflar taşımalarına bağlıdır. Onun için kadınlarımız, hattâ erkeklerimizden çok aydın, daha çok feyizli, daha fazla bilgili olmaya mecburdurlar; eğer hakikaten milletin anası olmak istiyorlarsa." M.KEMAL ATATÜRK

 • yolcu   10-11-2009 17:10

  Kreş gerçekten iyi bir hizmet.Terminal binası da en azından eskisinden iyi.Ancak ö tarafı ne kadar pis farkındamısınız.İlçeye gelinen gidilen yer. Bizler herşeyden önce müslümansak temizliğe dikkat etmemiz gerekmez mi?

 • Bed.Eng.derneğinden.   10-11-2009 15:41

  Hayırlı ve uğurlu olsun,daha önceki yorumlarımızdada belirttik ilçenin bir eksikliği daha giderilmiş oldu,inşallah çocuklarımız için ikinci bir aile ortamı olur.herkese engelsiz,sağlıklı mutlu yarınlar.( sayın başkan artık bu kadar muhanet olma şu bizim yeride göster ,saygılar)

 • GÖRKİ   10-11-2009 12:24

  EDİTÖR: BÜYÜK HARFLE yazılan ,iyorumlar yayınlanmamaktadır. Kriterlerimize uygun olarak yeniden yorum yazmanızı diler, ilginize teşekkür

 • Cihangir CANTÜRK   10-11-2009 11:38

  İlçemize çok güzel bir kres kazandiran, belediye baskanimizi bu güzel hizmetinden dolayi kutluyorum.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın