Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Nereden Nereye, YÖK'e Başörtülü Üye Atandı
 • Facebook da Paylaş
Nereden Nereye, YÖK'e Başörtülü Üye Atandı
 • 09-01-2015
 • 4 yorum
 • 5487 okunma
Bir zamanlar Başörtülü vekil meclisten atılır, Kızlarımız Başörtülü oldukları için Üniversite kapılarından geri çevrilirdi.

Bir zamanlar Başörtülü vekil meclisten atılır, Kızlarımız Başörtülü oldukları için Üniversite kapılarından geri çevrilirdi. Gelinen noktaya baktığımızda başörtülü vekillerimiz ve, öğretmenlerimiz, öğretim üyelerimiz ve öğrencilerimiz olduğunda, bu ülkenin bir şey kaybetmediğini, aslında çok şey kazandığını görmek nekadar güzel. Bu ülkede başı açık ile kapalının kardeşce bir arada yaşadığını sorun yaratanların geçmişte ne kadar yanlış yaptığını anlamak için, vatandaşını anlayan yöneticilere sahip olması gerekiyormuş 

Başbakanlık kaynaklarından alınan bilgiye göre, Başbakan Ahmet Davutoğlu, akademik geçmişi ve üniversitedeki faaliyetleri sebebiyle Doç. Dr. Tufan'ı, YÖK üyeliği için uygun buldu.Davutoğlu'nun, dün Doç. Dr. Zeliha Koçak Tufan'ı kabul ederek görüştüğü bildirildi.

ZELİHA KOÇAK TUFAN KİMDİR

Doç. Dr. Tufan, 1977 yılında Wedel'de doğdu. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde okuyan Tufan, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji uzmanlık eğitimini Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tamamladı.

Tufan, 2007 yılında Hollanda Leiden Üniversitesi'nde moleküler yöntemler üzerine çalıştı, Macaristan'da Szeged Üniversitesi'nde anaerob referans laboratuvarında ve Oxford Üniveristesi'nde kemik-eklem enfeksiyonları bölümünde observer olarak bulundu.

Doçentlik ünvanını 2012 yılında alan Tufan, halen Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tıp Fakültesi, Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Kliniği'nde çalışıyor.

Sağlık Bakanlığı Grip Bilim Danışma Kurulu, Doctors Worldwide ve Avrupa Enfeksiyon Hastalıkları Derneği üyesi olan Tufan, evli ve iki çocuk annesi.

Tufan, hepatit hastaları ile ilgili hepatitte umut ve hepatitte hasta yolculuğu gibi sosyal projeler yürüttü.

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi genç yeryüzü doktorları danışman hocası olan Tufan, öğrenci proje ve makale gruplarını yönetiyor.

Doç. Dr. Tufan, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi multidisipliner araştırma topluluğu başkan yardımcısı görevinde bulunuyor.

Etiketler : Nereden - Nereye - - YÖK'e - Başörtülü - Üye - Atandı -
YORUMLAR
 • vedat   10-01-2015 11:49

  başı örtülü yada açık..hak eden hak ettiği yere gelsin.

 • Veysel BAYRAM   10-01-2015 00:20

  "Muhterem editörümüzün izni ile," Bir zamanlar Başörtülü "MÜSLÜMAN" vekil meclisten atılır, Kızlarımız, analarımız, bacılarımız, eşimiz Başörtülü "MÜSLÜMAN" oldukları için Üniversite "HASTANE- HATTA ACİL" - "ORDUEVLERİ" kapılarından geri çevrilirdi.""KUR'AN OKUMA YAŞI 12 ÇIKARILIR ASİL TÜRK MİLLETİNİ İSLAMDAN UZAKLAŞTIRMA PROJELERİ HAYATA GEÇİRİLİR İDİ.*** Gelinen noktaya baktığımızda başörtülü "MÜSLÜMAN" vekillerimiz ve, öğretmenlerimiz, öğretim üyelerimiz ve öğrencilerimiz, anamaz. bazımız, eşimiz olduğunda, "KUR'AN OKUMA YAŞI 12 ALTINDA OLDUĞUNDA" bu ülkenin bir şey kaybetmediğini, aslında çok şey kazandığını görmek nekadar güzel. HAYDİ TÜRKİYEM HAYDİ KIZILCAHAMAMIM 2015 GENEL SEÇİMİNDE Başörtülü (MÜSLÜMAN) karşıtı parti ve liderlerine mahkum olmadan ANAYASAYI DEĞİŞTİRECEK GÜCÜ ELDE EDENİLMEK İÇİN OY'LARIMIZ AK PARTİYE

  0

  0

  • Veysel BAYRAM   13-01-2015 21:49

   "İsim asla ama rumuz bile yazamayan Kardeşe/kardeşlere" Benin, Onun attığı oy-lar senin umurunda olamaya bilir ama, Senin sizin attığınız oy-ar benim umurumda. Çünkü (Özet H.ş’de buyruluyor ki) “Zulme vesile zulüm, küfre vesile küfür, şirke vesile şirktir. Zira kim neye vesile olur ve onun işlenmesine yardımcı olursa, onu yapan gibidir.” Yani Kur’an okuma yaşını 12’ye çıkararak (örnek pek çok) TÜRK MİLLETİNİ İSLAM-DAN UZAKLAŞTIRMA yasalarını çıkarana destek verenlerde onlar gibidir. Başörtülüleri (Müslüman’ı) TBMM’den – Hastaneden-Acillerden, Okullardan, Orduevlerinden kovanlara destek verenlerde onlar gibidir. Söz çok da bu kadar yeter diyor ve "İsim rumuz bile yazamayan Kardeşim" vesilesi ile, İSLAMA – MÜSLÜMANA – ve İNSANLIĞA EN İYİ HİZMETİ VEREN II KANUNİ - II FATİH II ATATÜRK ADAM GİBİ ADAM MUHTEREM RTE ve SAMİMİ DAVA ARKADAŞLARINA BİR KEZ DAHA DESTEK GÖREVİMİ EDEA EDEBİLME VE İnanan kardeşlerimi uyarma “TEBLİĞ” görevimi yapabilmenin huzuru içerisinde HAYDİ TÜRKİYEM HAYDİ KIZILCAHAMAMIM 2015 GENEL SEÇİMİNDE Başörtülü (MÜSLÜMAN) karşıtı parti ve liderlerine mahkum olmadan ANAYASAYI DEĞİŞTİRECEK GÜCÜ ELDE EDENİLMEK İÇİN OY'LARIMIZ AK PARTİYE (Teşekkürler isimsiz kardeşe)

   0

   0

  • veysel bey(!) e   12-01-2015 21:13

   sen meraklanma veysel dayı bu millet senin gibi zır cahil değil! sen kime atarsın zerre umrumda degil de biz yüce Türk milleti olarak cumhuriyet düşmanlarına oy atmayız! rast geleee

   0

   0

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın